Sayfa 12 / 12 İlkİlk ... 2101112
331 ile 340 arası toplam 340 sonuç

Konu: Fm 2011 Oyun İçi Bilgi Alışverişleri

Bir oyuncunun serbest kalma fiyatını nerden görebiliriz?

Nesil
    2006
    Yer
    11

Futbolcunun profilindeki "Contract" kısmına girdiğinde, sağ üst köşede "Minimum Fee Release Clause" yazan yerde bedeli görebilirsin.Aynı zamanda teklif yaparken sağ kısımda bulunan açıklamaların en alt kısmında da gözükür serbest bırakma ücreti.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Peki, diyelim atıyorum 10M yazıyor, 10M ' u nakit mi vermemiz lazım ?

Nesil
    2006
    Yer
    11

Bildiğim kadarıyla taksitli de önersen serbest bırakma ücreti aktif oluyor otomatikman.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Teşekkürler Lim10

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Normalde sana taksitli teklif gelse kabul etmeyebilirsin. Ama AI bunları kabul ediyor satmak istemese bile.

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Quote Originally Posted by Suicider View Post
    Backroom advice a girdiğimde bazı oyuncularımın antreman ağırlıkları yüzünden mutsuz olduğunu söylüyor asistanlar fakat oyuncuların profillerine girip baktığımdan antremandan mutlular hangisine inanmam lazım ?
    Bir oyuncu antrenmanda antrenöre programın yoğun olduğunu söyler ve antrenörde menajere iletir. Profilde bu belli olmaz. Yani bu durumda asistanın söylediğine inanmalısın. Bu oyunculara aynı özellikli antrenman bölümü açarsın ama biraz yoğunluğu azaltırsınız. Sorun çözülmüş olur.

Quote Originally Posted by eminmetehan View Post
    Agüero Neymar Benzema Persie (Persie kaptan yoksa kıcına basardım tekmeyi ama o pazubandıyla dolaşırken takım bir ayrı oynuyor ) yokmu adam bildiğiniz şöyle sağlam mc top alsın top atsın çalıma girsin uzaktan çaksın dokasana kanada yardım etsin (Çokmu şey istiyorum nedir )
    Lars Bender'e bakabilirsin.İlerleyen yıllarda resmen Schweinsteiger'e dönüşüyor iyi bir antreman programı ve düzenli oynatılma şartıyla.Özel antreman verilmediyse orta saha için biraz güçsüz kalıyor fakat özel antremanla 16-17 civarı gücü oluyor.

Ben kafayı şu c.a.'ya taktım arkadaşlar. Current ability nasıl hesaplanıyor? hangi özellikler ne derece etki ediyor bilgisi olan var mı? bunların belli bir formülü olmalı...

Quote Originally Posted by Deus Dominus View Post
    Ben kafayı şu c.a.'ya taktım arkadaşlar. Current ability nasıl hesaplanıyor? hangi özellikler ne derece etki ediyor bilgisi olan var mı? bunların belli bir formülü olmalı...
    FMRTE ile oyuncuların özelliklerini değiştirip Save deyince oyuncuların CA ları değişir ve oranlar kısmında da hangi özelliğin o mevki için ne kadar önemli olduğunu söylüyor.Ama FMRTE ile Geniescout un oranları birbirine uymuyor nedense.Hangisi doğru bilemem.

Sayfa 12 / 12 İlkİlk ... 2101112

Mesaj Yetkileri