Sayfa 3 / 12 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 340 sonuç

Konu: Fm 2011 Oyun İçi Bilgi Alışverişleri

Bugün başladım oyunu oynamaya,tanıma sürecini atlatabilmek için Fenerbahçe ile başladım.Transfer yapmak zorlaşmış.Bir de match prepation olayını çok sevdim.Futbolcularımın benim taktiğime uyum sürecinin hemen gerçekleşmemesi çok hoşuma gitti.

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Odaklanılan antrenmanlarda movement ve quickness neyi geliştiriyor ?

Quote Originally Posted by martymcfly View Post
    Selamlar. Movement ve quickness genelde kanat ve hücum oyuncularının daha rahat ve hızlı adam geçmesini, atağa çıkan takımın daha hızlı pas yapmasını sağlıyor diye biliyorum.

Bir de... Galatasaray için en uygun taktik hangisidir? Fikir alabilir miyim?

Fc Utrecht için iş yapabilecek bir AMR tavsiye edebilir misiniz?2.sezonun devre arasındayım.Teşekkürler =)

Quote Originally Posted by yesil1914 View Post
    Fc Utrecht için iş yapabilecek bir AMR tavsiye edebilir misiniz?2.sezonun devre arasındayım.Teşekkürler =)
    Bonservis aralığı olarak ne düşünüyorsunuz?

Quote Originally Posted by richard castle View Post
    Bonservis aralığı olarak ne düşünüyorsunuz?
    Ustam 3M param var.İtibardı,maaştı derken gelen pek olmuyo açıkçası =)

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by martymcfly View Post
    movement=off the ball
    quickness=acceleration

demek.

Ustam 3M param var.İtibardı,maaştı derken gelen pek olmuyo açıkçası =)
    Joshua Simpson? Her iki kanatta da oynuyor olması lazım.

Nesil
    2010
    Yer
    KOCAELİ

arkadaşlar genç oyuncularımıza tecrübeli oyuncularmızı idol olarak nasıl belirliyoruz bulamadım ben 2011 de

Joshua Simpson? Her iki kanatta da oynuyor olması lazım.
    Sağ tarafta oynayamıyor o da malesef.İlk devre bi şekilde idare ettik ama artık mecbur almam gerekiyo birini

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Kawaguchi View Post
    arkadaşlar genç oyuncularımıza tecrübeli oyuncularmızı idol olarak nasıl belirliyoruz bulamadım ben 2011 de
    İdol olacak kişiye soruyorsun.

yıllık 1 mılyon alan oyuncuyu transfer ettıgınızde sızden 3-4 mılyon ıstıyorsa o oyuncuya 1.3 mılyon cıvarı onerıp mac bası ucretı bıraz arttırır ve menajer ucrtını de bıraz arttırırsanız rahatlıkla transferı yaparsınız ...

Sağ tarafta oynayamıyor o da malesef.İlk devre bi şekilde idare ettik ama artık mecbur almam gerekiyo birini
    Biraz araştırıp yeni adaylarla döneceğim

@yesil1914:

Uploaded with ImageShack.us

Nesil
    2010
    Yer
    KOCAELİ

arkadaşlar eren derdiyoktan en iyi verimi sizce hangi komutla alabilirim

@yesil1914:

Uploaded with ImageShack.us
    Teşekkür ederim ustam =)

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Kawaguchi View Post
    arkadaşlar eren derdiyoktan en iyi verimi sizce hangi komutla alabilirim
    Deep Lying Forward veya Target Man ama Eren'i oynatacaksan 4-3-3'ün forvetlerinin ortasında Target Man Support olarak oynat, pası default genişliği normal yap süper oluyor

Teşekkür ederim ustam =)
    Rica ederim = )

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

Oyunda "insan menejerin" yani kullanıcının Preferred Formation değişmiyor mu ?
    3. sezondayım hala 4-4-2 oynadığımı söylüyor. Bir tek maç bile 4-4-2 oynamadım.
    130 maça 4-3-3 ile çıkmışım. Orası hiç değişmiyor mu yoksa ?

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Benim yarım sezonda değişti preferred kısmı. Sizde de değişmesi gerekiyor ama bilemiyorum neden değişmemiş.

maç içinde oynama yapıyorsan diziliş üzerinde o etkiliyor olabilir. Bende 4-3-3 yazıyor.

Büyük ihtimalle maç motorundaki grafik hatalarından kaynaklanıyor sanırım, sizde de şöyle bir göz zevkini bozan sorun var mı?
    Siz ya da rakip, kanattan altıpasa top atarsa golü atacak kişi bir oyuncunuzu da yanında götürüyor faulle gol oluyor adeta ama şimdiye kadar hiçbir golün iptal olduğunu görmedim. Resmen oyuncular rakiibe arkadan kayarak topa dokunup gol atıyor ve bu çok sık oluyor.

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

Quote Originally Posted by DaveJones View Post
    Benim yarım sezonda değişti preferred kısmı. Sizde de değişmesi gerekiyor ama bilemiyorum neden değişmemiş.
    Hmm cache sildim düzelecek mi bakalım sezon sonuna kadar.

Quote Originally Posted by Deus Dominus View Post
    maç içinde oynama yapıyorsan diziliş üzerinde o etkiliyor olabilir. Bende 4-3-3 yazıyor.

Büyük ihtimalle maç motorundaki grafik hatalarından kaynaklanıyor sanırım, sizde de şöyle bir göz zevkini bozan sorun var mı?
    Siz ya da rakip, kanattan altıpasa top atarsa golü atacak kişi bir oyuncunuzu da yanında götürüyor faulle gol oluyor adeta ama şimdiye kadar hiçbir golün iptal olduğunu görmedim. Resmen oyuncular rakiibe arkadan kayarak topa dokunup gol atıyor ve bu çok sık oluyor.
    Maç içinde maç dışında taktik hiç değişmedi. 4-3-3 başladım 4-3-3 devam ettim. Ufak bir sorun ama canımı sıkıyor.

Diğer söylediklerinizin hiç birini yaşamadım. Yani kayarak gol atma oldu bende ama öyle göze çarpan sıklıkta pek yok.

Bende de başlangıçta 4-4-2 yazıyordu ama tüm match preperation çalışmaları competente gelince 4-3-3 çıkmaya başladı.

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Casillas transfer olmak istiyor teklif veriyim mi yoksa Llorisle devam mı ediyim. Manu yu yönetiyorum. Arada 6 yaş var.
    http://img69.imageshack.us/img69/837...rofiletran.png

Nesil
    2010
    Yer
    KOCAELİ

Quote Originally Posted by Spy.94 View Post
    Deep Lying Forward veya Target Man ama Eren'i oynatacaksan 4-3-3'ün forvetlerinin ortasında Target Man Support olarak oynat, pası default genişliği normal yap süper oluyor

sagol deniyecegim

bende eren'i aldım deniyeyeyim

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

arkadaslar biliyosanız kusura bakmayın ama bende keşfettigim birşeyi soylm bi adam eger ligin ve ulkenın yasam tarzına alısamıyorsa ve bu yuzden unhappy oluyorsa kendı ulkesıne gıtmesıne ızın vermek KESIN cozum ! 30-31 gun ulkesıne gıdıyor ama dondugunde butun problemlerı atmıs ve performansı artms oluyor

Nesil
    2009
    Yer
    İNTERNET

Default Özel Sorular Yardım Lütfen

1. Sorum : Antreman özellikleri oyuncu profilinde herkeste yesıllenme gosterırken bende gostermıyor,oyunun kendı antremanınıda denedım forumdan antreman programıda indirdim ama oyuncu guclerınde kesınlıkle bı deısme yok. oyuncunun profiline tıkladıgımızda eski ve yenı guclerını goster dedıgımde hıc bı deısıklık yok

2. sorum : Mach prepariion ayarlarında taktiği lowa cekıyorum ama o pencereden cıkıp tekrar girdiğimde yahut ileri deyip sonraki güne gectıgımde ayar yıne high moduna yukselıyor.Attacink movement olarakta kalıyor ayrıca

3. sorum : Fenerbahceye nuri sahini aldım yanında emre ve gokhan inler var. Bu emre ve nuriyi anlamadım mac baslıyor ilk yarının bitiminde kondsiyon yuzde 70 dusuyor halbuki mamadou diaarra sapasağlam. sezon bası antremanında aerobicve streng calısması yaptırdım bi sonraki sene yine aynı hıc bı deısıklık yok kondısyon sorunları var

4. sorum : Oyunu sıfırdan actık antremanı direk ağırmı yapıyoruz sezon baslayana kadar yoksa aynı ayarında kalıyormu ben fark goremedım acıkcası

5. sorum :
    1.sezon: Fenerle 3 sezon oynadım ligde ilk sezon 7 beraberlik 2 maglubiyet aldım ve 15 gol yedim şampiyon oldum..sezon basında cl ye katılamadım avrupa liginde gruptan cıkıp ilk turda elendim

2. sezon : 45 gol attım 9 gol yedım 1 maglubıyetle lıgı bıtırdım.clde grupta 3. oldum avrupa liginde gruğptan cıktım sonraki turu gectım ve bi ilerki turda manchester citiye iki macta 0 0 skorlarla biten macta penaltılarla elendım

3. sezon: 67 gol attım 5 gol yedım ligde.Clde ucuncu oldum gol yemeden avrupa liginde gruptan cıktım lider. yarı finale kaldım portoya 0 0 macların sonunda penaltılarla elendım

Ama tüm bu basarılara ragmen clup reputationda hıc bır deısıklık yok gelmek ısteyen oyuncular normal oyuncular bi tek zarete var laziodan üst düzey. İşin ilginci inter etoyu önerdi macnhester city david silva adebayor veye tevezi öneriyor hemde 5 m euroya alamıyorummmmmmmm kudurdum

bu nasıl değişir

6. sorum cut inside move into channel ne ise, ve çizgi ve dip komutları ne ise yarar wingerlarda??

Taktiğim :
    ST
    Aml Amr
    Mc Mc
    Dmc
    Dl Dc Dc Dr

Niang
    M. Stoch İssiar dia

Gökhan inler Nuri sahin

M.Diarra

Santos Lugano Yobo Gökhan gönül

Volkan Demirel

tesekkurler

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bu skinler,fomalar,yüz paketleri felan oyun hızını ne kadar etkiler.Oyunu 3d ile kasmadan rahat bir şekilde oynayabiliyorum.Ancak oyuncu profillerine girerken felan kasılıyor.11.1.1 yüklü.

Sayfa 3 / 12 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri