1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: Logolar

Nesil
    2006
    Yer
    Çan/Zeytinburnu

Default Logolar

2010 için hemen hemen amatör dahil tüm türkiye ligi takımlarının logoları yapılmıştı bu yılda yapılacak mı acaba ?

geçen sene yapılan 2gb ve 5 gb lik paketler vardı logo ve face packlerin dahil oldugu komple paketlerden bahsediyorum. 2010 için yapılanlar 2011 de herhangi bir uyumsuzluğa yol açarmı? geçen senelerde bi sorun teşkil etmiyordy bu iş ama yinede sormakta yarar var.

Nesil
    2006
    Yer
    Çan/Zeytinburnu

arkadaşlar bunu bilen kimse yok mudur ?

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Turksportal'ın mutlaka bir çalışması olacaktır, bunun dışındaki bireysel çalışmaları da paylaşıyoruz zaten.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Geçen sene yine ben ve ekibim yapmıştık, bu senede yapmayı düşünüyoruz.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2006
    Yer
    Çan/Zeytinburnu

Quote Originally Posted by Bursaspor View Post
    Geçen sene yine ben ve ekibim yapmıştık, bu senede yapmayı düşünüyoruz.
    geçen seneki o hemen hemen oyundaki tüm türk takımlarının logolarının olduğu yamanız müthişti umarım yeniden çıkartırsınız kolay gelsin...

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Quote Originally Posted by Sysmix View Post
    geçen sene yapılan 2gb ve 5 gb lik paketler vardı logo ve face packlerin dahil oldugu komple paketlerden bahsediyorum. 2010 için yapılanlar 2011 de herhangi bir uyumsuzluğa yol açarmı? geçen senelerde bi sorun teşkil etmiyordy bu iş ama yinede sormakta yarar var.
    ID numaraları farklı olacağı için birbirine uymaz.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Flawless Victory View Post
    ID numaraları farklı olacağı için birbirine uymaz.
    Oyuncularin ve kuluplerin ID numaralari yildan yila degismiyor. Gecen yilin paketini bile oldugu gibi kullanabilirsiniz.

Ama tabii yeni eklenen oyuncular ve kulupler vardir. Onlari belirleyip, logolarini eklemek gerekir pakete.

Nesil
    2006
    Yer
    Çan/Zeytinburnu

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Oyuncularin ve kuluplerin ID numaralari yildan yila degismiyor. Gecen yilin paketini bile oldugu gibi kullanabilirsiniz.

Ama tabii yeni eklenen oyuncular ve kulupler vardir. Onlari belirleyip, logolarini eklemek gerekir pakete.
    umarım en yakın zamanda çıkartırsınız yine oyun onlarla zevkli oluyor özellikle benim gibi türkiye ligi hayranı biriyseniz...

10. Default

bir dicem cahilliğimi bağışlayın. Sigames neden logoları kendi yapmıyor yani takımların telif haklarını alıp oyuna koymuyor?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Her takım için ayrıca lisans parası ödemesi gerekir, bu da oyunun mâliyetini artırır. Ve oyuncuya eksi yönde geri döner.

Kısacası SI tüm lisansları alırsa biz oyunu daha pahalıya alırız.

Ayrıca federasyonlar lisans vs. işin içine girince iliğini sömürüyor lisansı alacak kişinin.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Mesaj Yetkileri