Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 40 arası toplam 40 sonuç

Konu: Kart Sorunsali ?!

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by heavy86 View Post
    Özel mesaj olarak ulaşamadım size..Peki sorumu değiştiriyorum..
    Bu bir hata değil ve hata benim sistemimden kaynaklanıyor diyelim , Peki neden ilk 6 ay (demo)
    böyle bir sıkıntı yaşanmadı da 6 ay sonrasında devam ettiğimde bu sıkıntı başıma geldi ?
    Bak şöyle yapalım , sizden taktiğinizi rica edeyim , upload edin ve ben bi süre bu taktik ile oynayayım , sorunu kavramış oluruz sanırım =)
    Henuz oyun cikmadi. Demo'nun sonrasina nasil gectiniz?

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by heavy86 View Post
    Not : Bu benim oynadığım bi maç değil..Örnek olarak ekliyorum , daha çok ekleyebilirim , çünkü bu sadece örneklerden biri..

Mac sert gecmis. Ne denilebilir ki?

Sezon boyunca her mac boyle gecse, tamam sorun. Ama bazen boyle sert maclar olabiliyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Ömer abi önceki yazılarında şunu demiştin, morali bozuk oyuncu çok çabuk kart görebilir diye doğru tesbit etmişsin, sanırım burada biraz psikolejiyide eklemişler.

Morali çok kötü olan Özgürcan Özgür'ü ilk 11 başlattım, daha ilk yarıdan sarı kart gördü..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Henuz oyun cikmadi. Demo'nun sonrasina nasil gectiniz?

Nesil
    2007
    Yer
    İStanbul

yazılanları takip ettim de enteresan ben bu kadar çok kart problemi yaşamadım. üstüne üstlük perpetua'nın tarifini verdiği gibi önde oynayan bir takım oldugum için hard tackling uygulamama rağmen. gördüğüm kartlar da benim kabullendiğim türden, rakip kontra atağa kalkarken beklerimin ya da defansif mc'min yaptıkları. hakettiğimizi alıyoruz yani.

bir de maçı iyi takip etmek gerekir, bazen "key" değerinde izlemek bazı şeyleri kaçırmaya neden oluyor. Yine başıma gelen bir örnekten yola çıkayım, Sagna sarı kart görmüştü rakibin kalemize geldiği pozisyonda bir faul daha yaptı, ben eyvah atıldı derken hakem kart göstermedi. Fakat Sagna'yı hemen oyundan aldım; 2010'dan tecrübeliyim çünkü, Sagna en ufak faulunde hakem tarafından atılacaktı.

Şunu da savunmamak gerek; sarı kart gören oyuncu easy tackling ayarıyla ikinci sarıyı görmez diye bir şey yoktur. siz emre belezoğlu'na gerçek hayatta sakin ol yavaş bas deseniz tam etki alabilir misiniz? Siz easy dediniz diye futbolcularınız yanından uçup giden futbolcuya müdahale etmemezlik yapmayacaktır.

Hangi maçtı unuttum, birkaç maç önce Tabata'nın ikinci sarıdan gördüğü kırmızı kartı hatırlayın. Schuster Tabata'yı hard tackling mi ayarlamıştı sizce? Yani futbol bu, ben easy ayarladım ama hep kart oluyor diye şikayet ederseniz bu oyunu simülasyon olmaktan çıkarır arcade'e çevirirsiniz. Oyuncuların onca mental özelliği var. Felipe Melo easy tackling ayarıyla uslanabilir mi? Adam dirtiness yüklü bir kere...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Örnek 2 --

7. Default

Oyunda kesinlikle bir kart problemi var Fenerbahçe ile 4 avrupa maçına çıktım bir tanesinde iki diğer 3'ünde 1'er tane olmak üzere her maç kırmızı kart gördüm yani taktiğe ne yapmış olabilirim ki bu kadar çok kırmızı kart görsün bu oyuncular ? garip.

Nesil
    2003

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

çıkmış işte =)

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Türkiye'de çıkmadığından bahsedilmiş, ayrıca bu hafta mutlaka 11.0.1 gibi ya da buna benzer bir yama çıkacaktır her sene olduğu gibi, bu tür şeylerin düzeltileceği söylenmişti.

Bundan daha garip hatalarda var, mesela kalecinizi sahaya oyuncu olarak sürdüğünüzde hiçbir pozisyon olmadan maçın bitmesi gibi. Bunların büyük çoğunluğu ilk yama ile düzeltilecektir.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri