Sayfa 2 / 6 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 158 sonuç

Konu: Oyunda Karşılaştığınız En İyi Regenler

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

ahan da en iyi regenlerden biri, belki de en iyi regen forvet olarak o da bende

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Quote Originally Posted by DaveJones View Post
    Var mı daha hayvanı .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Potansiyelini fullemedi daha Ozicim

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Potansiyelini fullemedi daha Ozicim
    Senin için klasik bunlar abi .

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Daha iyisi var mı?City bulmuş ben yattım üstüne Aston Villa altyapısında yetişmiş.15 yaşında başlamış futbola.19 unda 25 m euro ödeyip city almış.Poacher oynatıyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Flair : 4

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Tek eksiği flair zaten. Ancak 60 maçta 30 gol, 40 asist gibi rakamlar yaptığı için pek aldırmıyorum Flairide yüksek olsa kaleden başlayıp herkesi geçip gol atar heralde

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Yalnız 4 konsantrasyonu daha dikkat çekici, biraz konsantre olsa Messi olacak.

Adı:Fatih Bağcı
    Mevkii:Striker
    Takım:Hacettepe
    ben oyuna ilk başladığım zaman bu adamı u18 den bulmuştum :P

fabregas yanlız bana bıraz edıt gıbı geldı . lıgde oyle oyuncu :S

gerçekten çıktı bende bilmiyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Ya ben bu oyuncuları arıyorum hiç biri çıkmıyor benim oyunda. Hangi database ile açıyorsunuz? Oyun mu bozuk acaba?

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Her sene yapmak zorunda mısın abi

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    Ya ben bu oyuncuları arıyorum hiç biri çıkmıyor benim oyunda. Hangi database ile açıyorsunuz? Oyun mu bozuk acaba?
    her oyunda çıkan regenlar farklıdır bunun içinde senin kendi regen adamını yapman gerekir bu oyuncu sadece benim oyunumda vardır senin oyununda farklı adamlar farklı yetenekler vardır

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent, Giresun

Birtanede benden ....

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Daha 16sında çıkar çıkmaz aldım takıma .

Quote Originally Posted by DenizlispoR View Post

Daha 16sında çıkar çıkmaz aldım takıma .
    hacı regen iş yapar bayağı da,o tema ne öyle ya oyunu çok eski gibi göstermiş

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Tema TSİ Skin , kendim editledim birazda .

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    Quote Originally Posted by cescfabregascem View Post
    her oyunda çıkan regenlar farklıdır bunun içinde senin kendi regen adamını yapman gerekir bu oyuncu sadece benim oyunumda vardır senin oyununda farklı adamlar farklı yetenekler vardır
    Pusuya yatmıştı,yeni üye mesaj yazınca hemen oltayı attı ve beklenen oldu yeni üye yem oldu

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

Girdiği her pozisyonu gol yaptı mübarek. Takımın gol yükünü çekiyor.

Bu çocuk çok rekor kırıcak (:

Uploaded with ImageShack.us

İyi olabilecek birisi.

Bu da diğeri:

Quote Originally Posted by vego View Post
    Daha iyisi var mı?City bulmuş ben yattım üstüne Aston Villa altyapısında yetişmiş.15 yaşında başlamış futbola.19 unda 25 m euro ödeyip city almış.Poacher oynatıyorum.

bu oyuncunun pa sı normalde 130 a yakın bir şey. edit olduğu bariz belli yani

ayrıca
    Quote Originally Posted by orhuneses View Post
    fabregas yanlız bana bıraz edıt gıbı geldı . lıgde oyle oyuncu :S
    bana da öyle geldi. 16 yaşında alt yapıdan öyle bir oyuncu çıkmaz diye biliyorum. hacettepede ve ilk yılda bitiricilik vs. 19 :S en azından ben öyle bir durum şu ana kadar görmedim

Quote Originally Posted by cescfabregascem View Post

Adı:Fatih Bağcı
    Mevkii:Striker
    Takım:Hacettepe
    ben oyuna ilk başladığım zaman bu adamı u18 den bulmuştum :P
    Last edited by mad butcher : 11.Şubat.2011 at 00:42

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Ben bulmadım City almış kardeşim.Ben takımın başına geldiğimde böyleydi.Ayrıca save game benim de değildi.Futbola 2010-2011'de başlayınca regen zannettim.

Quote Originally Posted by vego View Post
    Ben bulmadım City almış kardeşim.Ben takımın başına geldiğimde böyleydi.Ayrıca save game benim de değildi.Futbola 2010-2011'de başlayınca regen zannettim.
    o zaman üstüne alınma kardeşim , oyunu ilk kim açmışsa oyuncuları en azından o oyuncuyu editlemiş .

yeni bir oyun açarsan o oyuncunun profilini görürsen sende anlarsın. dışarıdan öyle gözüküyor.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Evet haklısın şuan ki oyunumdada çıktı arkadaş regen değilmiş.Berbat bir profili var.Bende regen zannettim meğer editmiş.

mad butcher 16 yaşındaki adamın öyle olması demişsin de benim regen havada kalmış yav

Bu da şu anki durumu:

Bitiricilik ve Uzun Şutlar artırabilirsek iyi olacak Rol olarak komple forvet atak oynatıyorum çaprazda kaleciyle karşı karşıyayken arkadan gelen necip e pasını verdi ceza sahası içinde ve Champions Cup ön elemelerinde Valencia'yı devirmemi sağlayan golün asistini yaptı Bir de gol ü vardı.

@skyr3x nickli arkadaş , o oyuncu 16 yaşında bitiricilik 19 , kafa 19 , top sürme 19 , uzun şut 17 , fiziksel güçleri 16 yaşında olmasına rağmen 12 ila 19 arası , taksiksel özellikleri olgun bir oyuncu kadar iyi. tahmini o adamın ca sı 170 den fazla olur bi kere. alt yapıdan öyle oyuncu çıkmaz. senin kıyasladığın oyuncu 17 yaşında ve yüksek olan özellikleri frikik , korner , penaltı vs. bunların yüksek olması olağan , taktiksel ve fiziksel özellikleri de olağan bir konumda o oyuncuya edit demem ama bahsettiğim oyuncu benim kafamı karıştırdı .

ayrıca şöyle bir şey var senin oyuncun alt yapıdan yetişmemiştir zannedersem. yani altyapıdan çıkma değilde bir takımda otomatik olarak eklenmiş oyunda. alt yapıdan çıkan oyuncu sezon başlarken genç takım kadrosuna katılır , bu oyunun başında ingiltere vs. açıksa ingiltere ligi takımlarında kendi takımında vs. olur ama gineli oyuncular oyunun başında gine ligi açık olmadığu için herhangi bir takımın kadrosuna otomatik olarak atılır ve bu oyuncular altyapıdan çıkan oyunculara göre daha iyi olur özellikleri.

daha da ayrıntıya giriyorum oyunun başında açık olan liglerden hollanda var diyelim , ajax altyapısında bir oyuncu çıkarsa 15-16 yaşında ve ca/pa 90/191 olarak çıkar örnek olarak ve zamanla yükselir özellikleri.

ama gine ligi oyunun databesinde olmadığı için sen bi bakarsın metalurg takımında çok iyi bir gineli var , bakarsın 18 yaşında ve ilk kez o takımda forma giyiyor , ca sı 135 - 140 olabiliyor o oyuncuların.

Sayfa 2 / 6 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri