Sayfa 4 / 6 İlkİlk ... 23456 SonSon
91 ile 120 arası toplam 158 sonuç

Konu: Oyunda Karşılaştığınız En İyi Regenler

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir-Ordu

Oyunda çok çılgın regenler görüyorum ama ilk defa kendi altyapımdan bu kadar iyi bir oyuncu çıkarmayı başardım.

Dünya çapında bir efsane mi yoksa yeni bir Batuhan Karadeniz vakası mı olacağı merak konusu

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Hey maşallah

Nesil
    2008
    Yer
    Mersin

Quote Originally Posted by Jaswege View Post
    Bu adamı nereye koysan oynar be
    Gördüğüm en yakısıklı regen.

boy 1.93 kafa vurma 6

Bende 15 yaşında Santosta regen çıktı adı adriano sözleşme imzaladım takıma 28 kasım 2013 deimza atıcak benda 2012 ye yeni girdim

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Geleceğin takımını kuruyoruz..ama yabancılarla..

Nesil
    2010
    Yer
    Rize #53, Mersin #33

sakary Ali Misafir

Andrea Brunetti

Müthiş bir santrafor..İlk olarak ben Dortmund'da iken keşfettim ve 17 yaşında Dortmund'a getirdim.Geldiği ilk sezon 9 karşılaşmada oynayıp 1 gol attı.Bir sonraki sezon ise çoğu sonradan oyuna dahil olmak üzere 27 maçta 13 gol attı..

Daha sonra ben Dortmund'dan ayrıldım.Ben ayrıldığım zaman A takımdan kesmiş Dortmund.Daha sonra Valencia'ya transfer olmuş.O Valencia'ya transfer olduktan 6 ay sonra benimde Sevilla'ya gelmemle birlikte müthiş bir transfer bedeli karşılığında (40M peşin) Sevilla'ya geldi.Ben Sevilla ile 6 ay kontrat yaptığımdan dolayı bir sonraki sezon Sevilla'da ben yokken forma giydi ve La Liga'da 28 maçta 19 gol kaydetti.

Ardından benim Lyon'a geldikten sonraki ilk işim Brunetti'yi kadroya katmak oldu.Hemen kadromuza kattık ve bu sezon kariyerinin zirvesine çıktı.Ligte oynadığı 15 karşılaşmada 20 gol atarak (duran toptan attığı gol sayısı en fazla 2'dir) müthiş bir işe imza attı..Açıkçası benim kariyerim devam ettiği sürece her takımada götürürüm.

Kariyerinde de toplam 147 maçta 102 gol atıp 21 asist yapmış..Henüz 23 yaşında..Müthiş bir kariyere sahip olacağı kesin.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by sakary Ali View Post
    Andrea Brunetti

Müthiş bir santrafor..İlk olarak ben Dortmund'da iken keşfettim ve 17 yaşında Dortmund'a getirdim.Geldiği ilk sezon 9 karşılaşmada oynayıp 1 gol attı.Bir sonraki sezon ise çoğu sonradan oyuna dahil olmak üzere 27 maçta 13 gol attı..

Daha sonra ben Dortmund'dan ayrıldım.Ben ayrıldığım zaman A takımdan kesmiş Dortmund.Daha sonra Valencia'ya transfer olmuş.O Valencia'ya transfer olduktan 6 ay sonra benimde Sevilla'ya gelmemle birlikte müthiş bir transfer bedeli karşılığında (40M peşin) Sevilla'ya geldi.Ben Sevilla ile 6 ay kontrat yaptığımdan dolayı bir sonraki sezon Sevilla'da ben yokken forma giydi ve La Liga'da 28 maçta 19 gol kaydetti.

Ardından benim Lyon'a geldikten sonraki ilk işim Brunetti'yi kadroya katmak oldu.Hemen kadromuza kattık ve bu sezon kariyerinin zirvesine çıktı.Ligte oynadığı 15 karşılaşmada 20 gol atarak (duran toptan attığı gol sayısı en fazla 2'dir) müthiş bir işe imza attı..Açıkçası benim kariyerim devam ettiği sürece her takımada götürürüm.

Kariyerinde de toplam 147 maçta 102 gol atıp 21 asist yapmış..Henüz 23 yaşında..Müthiş bir kariyere sahip olacağı kesin.
    Resmen Ziya Doğan - Ayman ilişkisine dönmüş
    Şaka bir yana resmen elinde büyümüş adam. Herhalde favori personelisindir.

sakary Ali Misafir

Quote Originally Posted by eng1n View Post
    Resmen Ziya Doğan - Ayman ilişkisine dönmüş
    Şaka bir yana resmen elinde büyümüş adam. Herhalde favori personelisindir.

Hatta bir oyuncu daha var.Yine Dortmund'da iken keşfetmiştim.Sevilla'ya gidince Brunetti ile birlikte almıştım.Sonra Lyon'a geldim.Yine ikisini birlikte aldım

İkisininde favori personeliyim.Zaten Brunetti'yi Valencia'dan Sevilla'ya alırken normalde gelmezdi.Valencia ligte 2. biz 9. falandık.Zaten oraya yeni gitmişti.Gelirkende benim sayemde geldiğini söyledi zaten..

Kariyerdeki amacım Dortmund'a geri dönmek.Eğer nasip olursa (Rijkaard kurduğum takımı aldı ve 3 senede 2 kere şampiyon yaptı.) ikisiyle beraber Dortmund'a dönmek isterim.

sakaryaspordayım 4.yılda nanılmaz bir regenim var ligde 17 maçta 18 gol 14 asist yaptı . sezon sonu profilini paylaşcam canavarımın.

Nesil
    2006
    Yer

Bu adam Man. Udt'ı reddedip Fulhamla imzaladı. Neyseki 14 mil euro serbest kalma maddesi var seneye benimdir

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Regen dediğiniz buysa buyrun

Quote Originally Posted by oguzkedek View Post
    sakaryaspordayım 4.yılda nanılmaz bir regenim var ligde 17 maçta 18 gol 14 asist yaptı . sezon sonu profilini paylaşcam canavarımın.
    dediğim regen ligi 26 maçta 26 gol 18 asistle kapattı yarın paylaşcam profilini . sakatlık olmasa gol olarak 30 u geçerdi tek başına takımı sırtladı. sosa ile inanılmaz uyumluydu.

Yeni sezonda kadroma kattım.

Geçen yıl 1.3 m e almıştım. Özellikleri daha da arttı resimdekinden.

sakary Ali Misafir

Oyunculardan öte forma giydikleri takım yeter

Quote Originally Posted by sakary Ali View Post
    Oyunculardan öte forma giydikleri takım yeter
    Bu sezon bi regen daha aldım sağ bek onu da sezon sonu paylaşcam. Diğer yabancılarım da
    iyi. Sakaryayı Süper Ligdeki 3.yılında şampiyon yapmak için elimden geleni yapcam

Brezilya kulüpleri peşinde hatta 10 m lik teklifi reddettik.

İnanılmaz bir performans sergiledi peşinde 50ye yakın takım vardı bi ara satmayacağım dedim.

3 ay önce en pahalı transferim oldu.Şimdi Arsenalin 15 m lik teklifi var büyük ihtimal reddedeceğim.

Geçen sezon 650 k ya aldık ve kiraladık.

Yeni sezonda kadromuza kattık bu transfer için para ödemedik,sözleşmesi bitiyordu ve kaptırmadık kimseye.Büyük ihtimal 1-2 yıl kiralayacağım.

Son iki yılda inanılmaz performans sergiledi ama özellikleri artmıyor .Ne yapabilirim özelliklerinin artması için ? Sanırım geçirdiği sakatlık vardı onun da etkisi var o ara özellikleri biraz düştü.

Milan altyapısından yetişen genç yıldızı serbest olarak kadromuza kattık .Onu almak için teklifimizden sonra 20 gün bekledik .Anlaşılan çok kararsızdı ve tereddütleri vardı bize gelirken.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

21. Lightbulb

Quote Originally Posted by oguzkedek View Post

Milan altyapısından yetişen genç yıldızı serbest olarak kadromuza kattık .Onu almak için teklifimizden sonra 20 gün bekledik .Anlaşılan çok kararsızdı ve tereddütleri vardı bize gelirken.
    Cesc Fabregas'ı fazlasıyla andırıyor, umarım performansı da onun gibi olur.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Scoutlar iyi iş yapıyor.
    Nam-ı diğer [Rec]ep

İmkansıza ulaşmanın tek yolu, onun mümkün olduğuna inanmaktır.

Of panpağ o ne ya

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

11.3 'te böyle regenler çıkmıyor.

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Bu geleceğin Casillas'ı dediğim kalecim. Geçen senenin ikinci yarısında formayı aldı ve daha hiç bırakmadı. Yan toplar hariç gerçekten mükemmel bir kaleci.

Bu arkadaşıda daha yeni aldım 3 M € bonservis bedeliyle. Şimdilik biraz pişmeyi bekleyecek. Oynamaya hazır hale geldiğindede dünyayı sallar gibi geliyor.

Nesil
    2006
    Yer

Real Madrid'den aldım 4.1 milyon euroya 1 sezon önce. Asistanım şimdiki yeteneğine 2.5 yıldız potansiyeline 4 yıldız veriyor De Gea'yı kesecek galiba ilerde.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

İyi kaleci ama Rushing out çok düşük bu biraz sıkıntı yaratabilir gibi.

Tek sorunu Rushing Out

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

Sayfa 4 / 6 İlkİlk ... 23456 SonSon

Mesaj Yetkileri