Sayfa 1 / 6 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 158 sonuç

Konu: Oyunda Karşılaştığınız En İyi Regenler

Default Oyunda Karşılaştığınız En İyi Regenler

Oyuncu Adı:
    Oyuncunun Yaşı:
    Oynadığı Mevki:
    Oyuncu Profili:

Yukarıda belirtilen şablonla oyunda karşılaştığıınız en iyi regenleri paylaşabilirsiniz. Altına yorum eklemeniz paylaşım açısından daha şık olacaktır.
    Last edited by Homer J.S : 29.Ekim.2010 at 14:17

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Kısa zamanda şablon hazırlayıp kilidi kaldıracağım.

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

İlk mesaj benden gelsin.
    Yeni Ronaldo (No:9) karşınızda Şans eseri buldum adamı benden önce büyük takımların almaması şaşırtıcı.

Adı: Gaucho
    Mevki: Forvet
    Takım: Beşiktaş
    Profil:

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Ya bu regenler hep saçma sapan çıkıyor bir insanın 1.89 boyu olupta nasıl bu özelliklere sahip olabiliyor?Çok saçma.Ama iyi adam

Sheriff Misafir

Quote Originally Posted by martymcfly View Post
    İlk mesaj benden gelsin.
    Yeni Ronaldo (No:9) karşınızda Şans eseri buldum adamı benden önce büyük takımların almaması şaşırtıcı.

Adı: Gaucho
    Mevki: Forvet
    Takım: Beşiktaş
    Profil:
    Ne Ronaldo'su, bu adam bildiğin Pele..

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

Adı:Farias
    Mevki:Forvet
    Takım:Haduk

Bitiricilik şu an 9 olmasına rağmen harika bir forvet

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

Adı:Jos Doesburg
    Mevki:Forvet, Ofansif Orta Saha
    Takımı:Ajax
    bunlar insan değil diyeceğim, zaten değiller

Oyuncu Adı: Erkan Özbek
    Oyuncunun Yaşı: 17
    Oynadığı Mevki: DC-DR
    Takım: Trabzonspor

Gelecek sezon takımımda forma giyecek genç bir Namibia'ı oyuncu 250bin TL bonservisi!

Çok iyi bir kanat oyuncusu olabilir antrenman verildiği halde. Bonservisi çok güzel. E birde BanBan'a geliyor!

bunlarda benim keşiflerim

adı: Robert Hildebrant ( Yeni Klissman diyor medya )
    mevkii: ST

adı: Adel Tronche
    mevkii: MC

Uploaded with ImageShack.us

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Gerçekten kıskanılacak oyuncular var ama bende de birkaç tane var

Adı : Sadettin Aydoğdu
    Mevki : DC-DR

Bu arkadaşı oyundaki ilk sezon gözlemci sayesinde buldum 750K € ya almıştım.

Adı : İlhan Barut
    Mevki : GK
    Yaş 20

Bu kalecinin de mental ve fiziksel özellikleri casillas seviyesinde hatta daha iyi diyebiliriz ama refleks birebir vs biraz düşük kaldı ama 18 yaşından beri kalem ona emanet 2012-2013 sezonunda 450K € ya Denizlispor'dan almıştım.

Adı : Teco
    Mevki : MC
    Yaş 18

Bu oyuncuda aralarından en iyisi bu sezon aldım geleceğin yıldızı gibi duruyor değilmi ?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by kasım akdemir View Post
    Ya bu regenler hep saçma sapan çıkıyor bir insanın 1.89 boyu olupta nasıl bu özelliklere sahip olabiliyor?Çok saçma.Ama iyi adam
    Jaja da 1.88 ama oyunda benzer özelliklere sahip, geçmiş senelerde regen özellikleri çok fenaydı ama bu sene oyuncu şablonları hazırlandı diye biliyorum.
    Yalnız gerçekten de adam yeni Ronaldo(natural fitness'a dikkat).

Nesil
    2005
    Yer
    Turkiye'de biyerler iste

arkadas ben 2014 teyim daha adam gibi bir tane regen cıkmadı hep tırt adamlar size iyi cıkmıs valla

bende bi adam var hepsi 20 özellikleri ve tüm pozisyonlarda oynuor kalede bile hatta ama tek eksiği var güç 1

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by orhuneses View Post
    bende bi adam var hepsi 20 özellikleri ve tüm pozisyonlarda oynuor kalede bile hatta ama tek eksiği var güç 1
    edit olmasın kardes kaleci oynuyor diosn hahah mahallede abi gibi yani

Adı: william harris
    Mevki: ortasaha sağ
    Takım: Fenerbahçe

gençlerbirliği şamp. ligi ön elemesinde metaliste 2-1 yenilince meraktan gollere oradanda 2 gol atan harris i gördüm , hem dedim gençlerbirliği 2. maçta evinde yener harris siz metalisti hemde ben iyi bir oyuncu almış olurum dedim 3.5m avro serbest kalma maddesinden aldım , her ay 3 özelliği artıyor maaşallah

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Adı: Fabio
    Mevki: DR
    Takım: Cruzeiro

Kesin worldwide olur bu adam bu yaşta özelliklere bak gökhan gönül yaşlanınca tam deneyimli olur koyarım bunu oraya felaket bişi olacak bu ya 6.5 M Euro bayıldım ama değmez mi sizce ?

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Türkiye Ligi için yabancı sağ/sol bek gereksiz görüyorum ben ama iyi oyuncu gerçekten.

Nesil
    2006
    Yer
    kediye kafa attığım yerde

playeray0
    yeni pozisyon vertirsin kanatta oynatmaya başlarsın bak senini mesjaın sütündeki arkdaşa hem orta saha ortada hemde kanatta yeni pozisyona monte edebilrisin özellikleri müsait

Quote Originally Posted by remzi1242 View Post
    playeray0
    yeni pozisyon vertirsin kanatta oynatmaya başlarsın bak senini mesjaın sütündeki arkdaşa hem orta saha ortada hemde kanatta yeni pozisyona monte edebilrisin özellikleri müsait

biraz dribbling çalışırsa iyi orta saha da olur pas atma felan süper

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Valla bence sağ bek olarak kalsın, bek bulmak kolay iş değil. Hem iyi paraya da satabilirsin.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Sağbek tabi ya dünyanın 1 numarası olur bu yaşta bu özelliklerle ama save mi sinirlenip sildim gitti güzelim regenim

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

Oyuncu Adı: Adem BEKTAŞ
    Oyuncunun Yaşı: 16
    Oynadığı Mevki: ST
    Oyuncu Profili:

Kariyerimde 2. sezonda alt yapıdan çıktı bakalım gelişimi ve ilerleyen yaşlardaki durumu nasıl olacak.
    Last edited by Rind-i Şeyda : 28.Aralık.2010 at 16:38

bende çok iyi regenler keşfettim ,, hangi birinin ekran görüntüsünü atsam ki ama tek sorun volkanın yerine kaleci arıyorum , Türk regen çıkmadı doğru düzgün.

rayco , madride bunun için 12.5m baydım ama hiç gelişmedi defans 17 yaşında ikende 17-17-16 idi şimdi de , tek gelişen güç :ı korkarım elimde patlayacak ama çok iyi defans özellikleri.

http://img684.imageshack.us/img684/1600/81380698.jpg

diop ,, defans orta , 550 k ya aldım fransız takımlarına 2 yıldır kiralıyorum ilk yıl monacoyu gerilerden ilk 4 e soktu , 7.50 ortalaması vardı
    bu yıl lillede , sonuncu sıralara kadar gerilemişti lille sonuncu sıradaki takımın defans oyuncusu olmasına rağmen, puanı 8.00 dan aşağı inmiyordu şu anda lille orta sıralarda ve diop en iyi ismi

http://img291.imageshack.us/img291/4973/17831483.jpg

bu da DL mevkideki oyuncu , hız ve markaj süper , poz. alma çalıştırıyorum
    http://img841.imageshack.us/img841/1412/62365298.jpg

gaucho , MC oynar , 18 yaşında ve Tr kupasındaki ortalamasına bakın , şamp. liginde bile oynatırım. gücü yazıf ama 18 yaşında , 6 idi 8 oldu , güce tıkladığımda grafikteki güc ün artışını görmelisiniz , özel olarak güç antremanları yaptrırım
    http://img708.imageshack.us/img708/9058/87390550.jpg

parada , ML oynar , asistanlar geleceğin en iyilerinde olacağını söyler
    http://img137.imageshack.us/img137/9044/paradaw.jpg

harris hakkında yukarıda yazmıştım messi maaşallah
    http://img821.imageshack.us/img821/9342/harrp.jpg

daha çok var ama yer yok

bunları 16-18 yaşlarında alıyorum , 500 k ya bazıları 1m felan (rayco hariç). avantajım şu , atıyorum stoch u 2 yıl sonra 10m e sattım , yerine gelecek olan oyuncu parada , yani benim yetiştirdiğim oyuncu , Türkçe konuşacak ve uyum sorunu olmayacak.
    santosu satmıştım , fatic aldım 9m avroya ama ilerde böyle olmayacak, çünkü avilan var DL mevkisinde , bu oyuncular 28 yaşında da Türk olur Türkiye kupasında oynatın ve reserve liginizde bulunsun. bazılarını şamp. liginde oynatın kolay maçlarda , ya da kiraya yollayın ben diop u 4.2 m kira parası aldım

Nesil
    2005
    Yer
    Turkiye'de biyerler iste

yaa arkadaslar siz oyunu farklımı baslatıyosunuz nasıl iş ise ben 2015 teyim bir tane su gösterdikleriniz gibi regen cıkmadı ben oyuna baslarken bi tusa falan mı bas adım acaba?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Büyük takımlar hemen kapıyorlar genelde. Bu yüzden farketmemiş olabilirsin. Büyük takımların altyapıları hep bu oyuncularla dolu.

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

Quote Originally Posted by Rind-i Şeyda View Post

Kariyerimde 2. sezonda alt yapıdan çıktı bakalım gelişimi ve ilerleyen yaşlardaki durumu nasıl olacak.
    daha 16 yaşında teknik ve mental harika, 20sinde realde banko oynar =))

Nesil
    2005
    Yer
    Turkiye'de biyerler iste

Unhappy

Quote Originally Posted by ozaniel View Post
    Büyük takımlar hemen kapıyorlar genelde. Bu yüzden farketmemiş olabilirsin. Büyük takımların altyapıları hep bu oyuncularla dolu.
    Yok hocam ya tüm takımları talan ediyorum yok böle oyuncular bi rkac tane tırt adam var o kdar anlamadım ben dedigim gibi oyun baslangıcında bi tusamı basmadım acaba?

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

Quote Originally Posted by metinoktay View Post
    daha 16 yaşında teknik ve mental harika, 20sinde realde banko oynar =))
    İzlemesi çok zevkli arada oynatıyorum, sakatlık falan oldukça. Flair yüksek olduğundan çalımları,dribblingleri falan zevk veriyor. Strength 11 civarına gelirse 21-22 yaşlarına geldiğinde canavar gibi bir şey olur. Tabi PA'sını bilmiyorum, Judging Player Ability ve Judging Player Potential 18 olan koçdan 3,5 yıldız almış, Babacar,Neymar,Eren Derdiyok forvet hattımın arasında. 150-160 arası bir PA'sının olduğunu düşünüyorum. Yeter de artar bile bence.

Sayfa 1 / 6 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri