Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
51. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

27 52.94%
  • İyi

19 37.25%
  • Vasat

4 7.84%
  • Hayal kırıklığı

1 1.96%
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 47 sonuç

Konu: Vaclav Kadlec | St | 18

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Default Vaclav Kadlec | St | 18

Adı: Vaclav Kadlec

Kulüp: Sparta Prague

Pozisyonu: ST

Fiyatı: 2,5 M€

Kadlec henüz 18 yaşında olamasına rağmen hızı ve yüksek tekniğiyle dikkat çeken bir futbolcu özellikle de FM'de. Bir önceki oyunda Poacher olarak oynatıldığında özelliklede 1-2 sezon sonra gol canavarı olan Kadlec'in bu serideki profili de fazla değişmemiş. Gelişmeye açık bir oyuncu olan Kadlec hem iyi bir alternatif hem iyi bir yatırım olabilir.
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

oyunun sayılı forvetlerinden olabilir.

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Kesinlikle çok yetenekli bir oyuncu...

kesinlikle tavsiye fm10 da alıp 1-2 sezon sonra müthiş rakamlara dünya devlerine sattıgım bir oyuncu ama transferide pek bir zahmetli oluyor

felaket bi eleman. gol atmadığı yer kalmadı

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

bizim scoutlar Baros'un bitiriciligini 14 e indirirken , gecen sezon 29 macda 6 tane gol atan su adamin ayni kalmis gucleri ilginc

Galatasaray'da Baros'a çok iyi bir alternatif oldu.Yakında Baros'u alternatif listesine bile gönderir Gelişmesi için nasıl bir antreman vereyim bilemedim ama.

@izmer96
    Baros'un bitiriciliğini 14'e indirmişler ama yine cayır cayır atıyor gollerini.Hiç affetmiyor

8. Default

Bende Gs ye aldım, gol kralı oldu ilk sezonda barosu yedek yaptı

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Benim adamım bu ya geçen senede alıyordum bu senede 2.senenin devre arasında aldım poacher olarak harika bir oyuncu süper süper süper

kendisini antep'e ya da bir anadolu takımına almak istiyorum kısmet olursa.ama şüphelerim var...

Quote Originally Posted by celilsong View Post
    kendisini antep'e ya da bir anadolu takımına almak istiyorum kısmet olursa.ama şüphelerim var...
    Antep'e bu profilde bir adam alcan ve şüphelerin mi var

Quote Originally Posted by bearyn View Post
    Antep'e bu profilde bir adam alcan ve şüphelerin mi var
    Kadlec'in Current Ability'si 120-125 civarında.Süper ligde ise ortalama CA 130 olmalı bence.bu yüzden bütün sezonu kaldırabileceğini düşünmüyorum.en azından ilk sezon.Onun yerine CA'sı 145 olan Christian benitez'i alıp kadlec'i yedek yapmak daha mantıklı bence.dk 60 dan sonra sokarım oyuna tecrübe kazanır.ikinci sezon babalar gibi oynar.
    Last edited by eXcitinG : 13.Mayıs.2011 at 19:32

Quote Originally Posted by celilsong View Post
    Kadlec'in Current Ability'si 120-125 civarında.Süper ligde ise ortalama CA 130 olmalı bence.bu yüzden bütün sezonu kaldırabileceğini düşünmüyorum.en azından ilk sezon.Onun yerine CA'sı 145 olan Christian benitez'i alıp kadlec'i yedek yapmak daha mantıklı bence.dk 60 dan sonra sokarım oyuna tecrübe kazanır.ikinci sezon babalar gibi oynar..
    Valla ca pa'sına bakmam ben açıp ta, profili yeterli görürsem oynatırım. Şahsen Galatasaray'a sürekli alırım bu adamı ne zaman baştan başlasam ve direk ilk 11'de oynatırım Baros'u iyi bi fiyata satıp. İlk sezonunda bile 30 gol attığı olmuştu hatta.
    Last edited by eXcitinG : 13.Mayıs.2011 at 19:32

profili gördükten sonra yaşa bak ne kadarını sergileyebilir o zaman görürsün. çok şanslı bir sezon geçirmiş herhalde 18 yaşında bir futbolcunun 30 gol atması çok zor hile dışında.

Quote Originally Posted by rainmakerr View Post
    profili gördükten sonra yaşa bak ne kadarını sergileyebilir o zaman görürsün. çok şanslı bir sezon geçirmiş herhalde 18 yaşında bir futbolcunun 30 gol atması çok zor hile dışında.
    açıp editörden ca'sına pa'sına bakmıyom hile mi yapcam bi de

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

sağlam bi taktikle, kadro da biraz iyiyse Kadlec o sayıyı çok rahat buluyor ilk sezonda
    Screw you guys, I'm goin' home

sağlam bir taktik ve kadroyla 24 yaşındaki ortalama değerlere sahip bir oyuncuyu ikiye katlar o zaman.

eskiler bilirler maxim tsigalko'yu. o zamanlar bırak 3d'yi 2d bile yoktu. yazıları takip ederdik, ingilizcemiz yoktu, az çok öğrenmiştik bile. cm 2001-02'den bahsediyorum.

maxim tsigalko diye bir hayvan vardı, her yere gelir, kapris yapmaz 50 golden aşağı atmazdı, oyunun buguydu. efsaneydi.

işte kadlec de tsigalko ile karşılaştırılabilir bir oyuncu bence. tsigalko demiyorum,allah çarpar, ama karşılaştırabiliriz.

yanında bir hedef oyuncu ile, ben edinz dzeko'yu aldım beleşten, kendisine de fırsatçı (poacher) rolü verildiğinde boş maçı yok, bir tane bile yok emin olun. 40 gol civarı atıyor türkiye ligi'nde.

ilk sezon benim oyunda gs aldı, iyi değildi. sonra ben 5m euroya getirdim bursa'ya. bendeki ilk sezonunda da parlak değildi. hatta 17 maçta golü yoktu. sonra edinz dzeko'yu alınca 48 maçtır gol atmadığı maç yok. hatta maç onun golüyle başlıyor. bazen son dakikalara girerken atamadı diye düşünüyorum, 90+2'de yine atıyor. hayvani.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Tsigalko ile Kadlec'i karşılaştırmak, Tanrıyla onun bir kulunu karşılaştırmak gibidir.

Quote Originally Posted by Dooki View Post
    Tsigalko ile Kadlec'i karşılaştırmak, Tanrıyla onun bir kulunu karşılaştırmak gibidir.
    yani şimdi kötü hissettim kendimi. karşılaştırılabilir yani belki de karşılaştırılmaz.

maxim "the king" tsigalko'dan bahsediyoruz.

onun bi de kardeşi vardı. abi kardeş, yury idi adı, kaleci, forvet, süper olurdu ikisi.

Kadlec şu anda Liverpool'umda var gerçekten süper oynuyor 10 maçta 7 gol 3 asist de şu anda

Vaclav Kadlec şuan 2016 yılındaki profili. Kesinlikle hile hurda yoktur. Nasıl böyle olduğunu biri açıklayabilir mi ?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Nasıl bi idman verdin sen o adam ole oldu ya ben 2017de İnter'den Karabük'e getirdim bitiricilik 16 çoğu özelliği 13 ile 16 arasında ama yukarısı hiç yok İnter iyi bakmamış adama u arada herkes Macheda'ya da baksın müthiş gelişiyor ve oynuyor ManU'dan almak da pek zor değil.

Quote Originally Posted by enesx86 View Post

Vaclav Kadlec şuan 2016 yılındaki profili. Kesinlikle hile hurda yoktur. Nasıl böyle olduğunu biri açıklayabilir mi ?

0.o bana şu antreman programını verirmisin hemen ?

2010'da 16 Yaşındaki Adamım 25 Golle Gol Krallığı Kazandı Çıktığı İlk Sezonda

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Quote Originally Posted by iLkeRisT View Post
    Nasıl bi idman verdin sen o adam ole oldu ya ben 2017de İnter'den Karabük'e getirdim bitiricilik 16 çoğu özelliği 13 ile 16 arasında ama yukarısı hiç yok İnter iyi bakmamış adama u arada herkes Macheda'ya da baksın müthiş gelişiyor ve oynuyor ManU'dan almak da pek zor değil.
    Bende ki PA sı 176. ondan bu kadar çok gelişti diye düşünüyorum. sabit bi CA-PA değeri yok galiba adamın.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

sanırım -9 PA sı emin değilim ama

yerine yannis taferi aldım 26 maçta 10 gol attı hafif bi pişmanlık var ama finansımı kurtaran adam oldu diebilirim =)

İlk Defa Bu kariyerimde Aldım ve Harika Bİr oyuncu Hem Ucuz Hemde Çok iyi Oynuyor

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bu da bu adam için benden olsun.Genk kariyerimden...

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri