Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
74. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

39 52.70%
  • İyi

24 32.43%
  • Vasat

6 8.11%
  • Hayal kırıklığı

5 6.76%
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 48 sonuç

Konu: Khouma Babacar | St | 17

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Default Khouma Babacar | St | 17

Adı Soyadı : Khouma Babacar

Klüp : Fiorentina

Mevki : St

Kişisel Yorum : Henüz 17 yaşında olmasına rağmen özellikleri gayet iyi. Yeni bir Lukaku olması muhtemel.

Last edited by Lim10 : 31.Ekim.2010 at 14:05 Reason: Şablon düzeltildi

Tam Bende Hazırlamıştım Bu Oyuncuyu Benden Önce Davrandın Lukaku ile Karşılaştırmalı Hazırlamıştım Ben. Lukakudan Daha da Üstün Bir Oyuncu Aynı Yaştalar Ama Ondan Daha Kaliteli.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

yaşına göre profili muazzam. iyi bir antrenmanla çok iyi bir forvet elde edilebilir. fm2011de deneyeceğim ilk genç olacak.

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

17 yaşında olmasına rağmen süper profili var.

bu adamı fiorentina kaça bırakır bilen var mı?

Quote Originally Posted by jubarin View Post
    bu adamı fiorentina kaça bırakır bilen var mı?
    En Az 8M Euro Talep Ediyorlar Ama 10M Euroya Çok Rahat Alabilirsin Denemek İçin Teklif Yaptım 10 M Euroda Kabul Ettiler.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    En Az 8M Euro Talep Ediyorlar Ama 10M Euroya Çok Rahat Alabilirsin Denemek İçin Teklif Yaptım 10 M Euroda Kabul Ettiler.
    teşekkürler.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Babacar.....

Oldukça iyi. 19 yaşında bu istatistikleri elde etmeyi başardı.

3. sezon itibariyle müthiş işler yapıyor. ilk sezon düzenli forma şansı vermeye çalıştım ancak pek iyi işler yapamadı. ikinci sezonunda reserve maçlarda şans verip, iyi bir tutoringden geçirip üzerine de zaman zaman as takımda yer verdim. 3 sezon itibariyle vagner love, fred, lukaku dan oluşan hücum hattımda yazdığım ilk isim o.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Quote Originally Posted by actopaloglu View Post
    3. sezon itibariyle müthiş işler yapıyor. ilk sezon düzenli forma şansı vermeye çalıştım ancak pek iyi işler yapamadı. ikinci sezonunda reserve maçlarda şans verip, iyi bir tutoringden geçirip üzerine de zaman zaman as takımda yer verdim. 3 sezon itibariyle vagner love, fred, lukaku dan oluşan hücum hattımda yazdığım ilk isim o.
    Profili iyi olmasına rağmen vasatı aşamayan bir başka balon oyuncu.Oynattığım için gayet iyi biliyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Oyunda çok çok iyi olduğunu söyleyemem. İnter'deki Biabiany çok daha başarılı bence.

gurkano Misafir

Babacar'ı genç olduğu için Porto'ya aldım nasıl geliştirebilirim kensini?
    Elimdeki antrenman programında diğer forvetlerime ne uyguluyorsam Babacar'a damı onu uygulayayım?

Nesil
    2006
    Yer
    11

Umduğum verimi alamasam da takıma önemli katkılar yaptı.İlk yıl Niang çok daha iyi katkı sağlamıştı.Tabi henüz 19 yaşında.Gelişime açık bir oyuncu ve gelişiyorda.Özellikle Avrupa maçlarında yokları oynadı.%53 Sh. Tar. ile bitirdi sezonu.Bunda kaleciyle karşı karşıya kaldığı her 3 pozisyondan birini kaleyi bile tutturamayarak dışarı atmasının önemi büyük.Plase vurması konusunda konuştum ama pek birşey değişmedi.Attığı gollerin 1/3'i kafa golü aşağı yukarı.Ki pasları ayağına attırmama rağmen.Hava toplarında gerçekten çok etkili.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

İbb'ye 6 gol atıp ŞL'de yok olması baskıyı hiç kaldıramıyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

2.sene aldım Fenerbahçe'ye Niang'a yedek olsun diye.24 maçta 16 attı müthiş bir adam

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben ilk sezonda 17 yaşındayken Liverpool'a 3. forvet olarak aldım. Sakatlıklardan dolayı 1. forvetim haline geldi. Yanlış hatırlamıyorsam 12 golü var 16 maçta. Daha sezonun bitmesinede çok var. Çoğunda da sonradan oyuna girdi.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Fiorentina'dan gitmek istemesi, benim onu almam ve bende dünyanın en iyi santraforluğuna dek gitmesi. Muazzam bir golcü.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

bir arkadaş tamamıyle balon yazmısta =) sen oynatamadıysan adamın ne sucu var adam bende worldwide oldu messiden sonra en değerli futbolcu premier lig gol rekorunu kırdı arkasında pastore veya p.henrique ile kasırga estiriyo =)

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

3.Sezona başlarken Fenerbahçeye 23 M Euro bayılarak aldım umarım paranın hakkını verir

Quote Originally Posted by RasAnt View Post
    3.Sezona başlarken Fenerbahçeye 23 M Euro bayılarak aldım umarım paranın hakkını verir
    kurusu kurusuna ..

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Müthiş bi oyuncu. Maç falanda seçtiği yok yani herkese karşı sayıyor golleri.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Ne adam ama harbi mükemmel bişi gol sayısı çıktığı maç sayısını mutlaka geçiyor

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Fener'e alıyodum 2.sezon vazgeçtim Eren müthiş performans sergiliyo çünkü

aslında genelde romelu lukaku yu alırım ben ama yenı actıgım karıyerde degısıklık olsun dıye babacar ı aldım ilk sezounda 9.25 Milyon € verdim ..

lig : 18 ( 6 ) maç , 17 gol 5 asist .
    euro lig : 10 ( 3 ) maç , 7 gol 3 asist .
    milli : 7 ( 1 ) maç 5 gol 3 asist.

bu yaşta bu performans ... helal olsun

bu kadar güzel yorumdan sonra 5. sırada ki barcelona'ma alıyorum hadi bakalım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ne olarak oynatıyorsunuz bu adamı poacher mı target man mı ?

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Complete Forward.

Hatırladığım kadarıyla FM 2010' da approach to sign seçeneği ile transfer edilebiliyordu. Bu sezonki bonservis bedelini rica etsem?

Edit: Yukarıda yazılmış, kaçırmışım Teşekkürler

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Oyun başı 12m€. 2.sezondan sonra 20den aşağı alınmıyor.

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir

2012-13 Sezonunda Aldım. Gerçekten Müthiş Bi Oyuncu Biraz Çok Maaş İstiyor Okadar

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri