Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234
91 ile 94 arası toplam 94 sonuç

Konu: [STSL] Fenerbahçe SK

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by burc ugur View Post
    bişey sorcam bu kulup bılgılerı hata bıldırme alanında

hataları bıldırıoruz ya deıstım falan duzelttım fln yazmıssın neyı duzeltıyosun ?

fm11 database ını mı duzeltıosun ?

duzeltıosanda kendıne mı duzeltıosun yoksa SIGames arastırma ekıbındemısın anlamadım

yaptıklarını sıgames e mı yolluyon ?

yenı updatelere mı eklenıyo senın yaptıkların

bi anlat acıkla anlamadım ordakı konuyu yaw
    kendinden 15 yaş büyük biriyle böyle mi konuşursun sen? hitap tarzın hiç hoş değil. araştırma şefi olarak kendisine saygın yoksa bile yaşı itibari ile olsun.

http://www.acunn.com/spor/19129/fbah...ra-ligine-aday

Fenerbahçe'nin bütçesi hakkında bir takım bilgiler..

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Nedense oyunda gsnin finansı fb le eşdeğerde hatta önde bile oluyordu son 3 senede.Biz yorulduk bu dengesizliğin sebebi ne diye gerçekleri yansıtınız diye ama hala aynı hala aynı.112 m gelir gsnin, 315 m gelir Fenerbahçenin rakamlar herşey ortada farka bakınız lütfen.

Ya hersene ekonomik krizle boğuşan takımın finansı bizle eşit veya 5-10 m fark oluyor ya çok sinir oluyorum.

Bjk de finans olarak gsden önde onlarda hep 3. sırada oluyor.

Biz fmyi eleştiriyoruz nasıl oyun çıkarıosunuz bir sürü hata var diye.Türk araştırmacıların şu taraftarlık duyguları bıktırdı artık, başta hatalar burada zaten,ilk önce biz doğru bilgiler gönderelim adamlara.

Nesil
    2003

Galatasaray'in geliri neye gore 112 milyon? Gecenlerde genel kurul icin dagitilan ve sadece amator subeleri iceren gelir tablosuna gore mi? O da isin bir ilginc tarafi cunku o amator subelerin hic biri futbol ile ilgili degil. Yani o gelirler oyunda bile degil. Tipki Fenerbahce'nin 350 milyonluk gelirinin icinde diger subeler oldugu ve oyunda karsiniza cikacak futbol gelirinin bu kadar olmayacagi gibi.

Galatasaray'da Futbol'un gelirleri (Ali Sami Yen stadinda oynanilan donemde) 100 milyon lira civarinda (inanmazsan KAP'dan bakabilirsin). Yeni stat ile bu gelirlerde yukselme olacagi da asikar.

Galatasaray'in gelir sorunu yok. Galatasaray'in nakit akisi sorunu var. Besiktas gibi bu nakit akisini saglamak icin kulube 100 milyon lira civarinda borc verecek bir baskani yok. Gelirlerinin cogunu borclari kapatmak icin oduyor (gelirlerin onemli bir kismi borclarin kapatilmasi icin temlik altinda) ama bu gelirleri olmadigini gostermez.

Ilk sene sonunda Galatasaray ne kadar para kazanmis, Fenerbahce ne kadar kazanmis (gelirler eksi giderler). Bir goz at istersen FM 2011'de ve ona gore yorum yap.

(Soru sormak baska sey, pek bilgi sahibi olmadan iddia etmek baska sey. Kusura bakma ama sen ikincisini yaptin. Bu nedenle de cevabim biraz sert oldu. Lutfen biraz arastir, bilmediklerini veya anlamayadiklarini da sorarak ogrenmeye caba goster.)

Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234

Mesaj Yetkileri