Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 94 sonuç

Konu: [STSL] Fenerbahçe SK

Nesil
    2003

Default [STSL] Fenerbahçe SK

Fenerbahçe SK kulüp bilgileri ile ilgili değişim tekliflerinizi belirtiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yeri burası mı bilmiyorum ama Kazım'ın sevilmeyen kişilerde olmasına katılmıyorum.Bir kesim sevmiyor olabilir de.Bu sadece Kazım'a özgü değil ki Kazım yazılacaksa daha yazılması gereken bir sürü kişi var.Kaldı ki Kazım,Gençlerbirliği maçıydı galiba maça girerken alkışlanmıştı taraftarlar tarafından.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Exeter

Daha önce de konuşmuştuk bunu ama Aziz Yıldırım'ı bu kadar sevmeyen adam varken, bence bu kadar yüksek bir like puanını haketmiyor...

Öncelikle Türkiye'deki takımların favori personelleri 5 senedir neredeyse aynı ve gerçekçi değil. Fenerbahçe'de olması gerekenleri yazıyorum fakat bütün Türk takımlarının elden geçirilmesi gerekiyor.

- Aziz Yıldırım oyuna girildiği kadar sevilmiyor.
    - Cemil Turan , Birol Pekel , Şükrü Saraçoğlu , Faruk Ilgaz , Ziya Şengül legends'a makul değerlerde eklenmeli.
    - Datcu , Müjdat Yetkiner , Veselinovic , Rebrov favori personele eklenmeli.
    - van hooijdonk'un favori kulubüne Fenerbahçe eklenmeli.
    - Bolic neden Fenerbahçeden nefret ediyor ? Çıkartılmalı.

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Quote Originally Posted by Han12 View Post
    Daha önce de konuşmuştuk bunu ama Aziz Yıldırım'ı bu kadar sevmeyen adam varken, bence bu kadar yüksek bir like puanını haketmiyor...
    Kesinlikle katılıyorum...
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Sevilip sevilmemesi mesele değil, başkanlık süresince yaptığı maddi katkılar yadsınamaz derece. Ali Şen'in bile küs iken başkan yaptıları ile unutulmayacak eserler yaptığını söylemesi yeterli.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Sevilip sevilmemesi mesele değil, başkanlık süresince yaptığı maddi katkılar yadsınamaz derece. Ali Şen'in bile küs iken başkan yaptıları ile unutulmayacak eserler yaptığını söylemesi yeterli.
    Kazım konusuna ne diyorsun sayın ABOOO ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Exeter

o zaman icon yapılır birşey yapılır bu kadar adamın tiksindiği club legend biraz garip geliyor açıkçası... evet fenerbahçeye çok şey verdi fakat 10 küsür senedir başkan olduğundan dolayı birşeyler vermesi de normal yani...
    kaldı ki Ali Şen'in listede olmaması daha garip Allah aşkına aynı yaşlardayız sen bağırmadın mı tribünde Ali Şen Başkan Fenerbahçe şampiyon filan diye Rahmetli Özaydın döneminde...

ya bu arada topçular iyi olmuş elinize sağlık (Sanki biraz Gökhan G. daha iyi olabilir gibi geldi)

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

o zaman icon yapılır birşey yapılır bu kadar adamın tiksindiği club legend biraz garip geliyor açıkçası... evet fenerbahçeye çok şey verdi fakat 10 küsür senedir başkan olduğundan dolayı birşeyler vermesi de normal yani...
    kaldı ki Ali Şen'in listede olmaması daha garip Allah aşkına aynı yaşlardayız sen bağırmadın mı tribünde Ali Şen Başkan Fenerbahçe şampiyon filan diye Rahmetli Özaydın döneminde...

ya bu arada topçular iyi olmuş elinize sağlık (Sanki biraz Gökhan G. daha iyi olabilir gibi geldi)
    Gökhan Gönül hariç diğerlerine kesinlikle katılıyorum.
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Exeter

G.Gönül içinde öyle dramatik değil belki 3-5 puanlık bir düzelme olabilir diyorum zaten çok da önemli değil yani...

Nesil
    2007
    Yer
    İStanbul

Başkan sezon başında tüm isteklere karşı çıkıyor; ekstra coach talebi, pilot takım önerisi...

Haydi pilot takım neyse de Fenerbahçe bugün altyapıya İngiltere'den hoca getirmiş aylık 20bin küsür maaş veren bir takım. Aziz Yıldırım bu tür masraflardan asla kaçınmaz. Bunun onun profil değerleriyle mi alakası var bilmiyorum ama bana doğru gelmedi.

Bir önceki mesajda yazdıklarımı da dataya ekleyebilirmisin?
    Last edited by perpetua : 13.Kasım.2010 at 14:12

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Aziz Yıldırım bence de legenddır, başkanlığı bıraktığında kendisine onursal başkanlık verilecek ve mutlaka önemli bir tesise de adı verilecektir diye düşünüyorum.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Exeter

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Aziz Yıldırım bence de legenddır, başkanlığı bıraktığında kendisine onursal başkanlık verilecek ve mutlaka önemli bir tesise de adı verilecektir diye düşünüyorum.
    Bütün bu söylediklerini nasıl gideceği gösterecek bence

Nesil
    2010
    Yer
    istanbul

Kazım'ın sevilmeyen kişilerde olduğu bir yerde Baroni'de olmalıdır mutlaka.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by nessus View Post
    Başkan sezon başında tüm isteklere karşı çıkıyor; ekstra coach talebi, pilot takım önerisi...

Haydi pilot takım neyse de Fenerbahçe bugün altyapıya İngiltere'den hoca getirmiş aylık 20bin küsür maaş veren bir takım. Aziz Yıldırım bu tür masraflardan asla kaçınmaz. Bunun onun profil değerleriyle mi alakası var bilmiyorum ama bana doğru gelmedi.
    Oyunun başında karşı çıkıyorsa senin yarattığın menejerin reputation değeri düşük olduğu için olabilir.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Antreman tesislerimiz niçin 3 yıldız ?? Tesislerin dünya çapında bir değeri var biliniyor harika bir antreman tesisleri var.Anelka geldiğinde hayatımda böyle tesisler görmedim ne madridde ne arsenalde ne liverpoolda demişti bu bir örnek sadece !

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

tesis konusuna katılıyorum..

Tesis konusuna ben de katılıyorum.

3 yıldız çok çok az bana göre

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

aziz yıldırım iyisiyle kötüsüyle legenddır. ama kazım'ın öyle pek de sevilmediğini sanmıyorum. anket mi yapıldı?

Nesil
    2003

Ocak'da kadro disi birakildi. Toulouse'a kiralandi, satin alma opsiyonunu Toulouse kullanmayinca geri dondu.

Aykut Kocaman sans verdi, avrupa kupasi macinda oyundan atildiktan sonra kadroya alinmamaya baslandi. Ne zaman ihtiyac oldu, kullanildi, ihtiyac olmadigi zaman kenara atildi.

Normalde bunlarin yapildigi bir oyuncu icin seviliyor demek zor.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

aslolan aykut kocaman tarafından mı sevilip sevilmediği?

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by BleedingMoon View Post
    aslolan aykut kocaman tarafından mı sevilip sevilmediği?
    Aslolan kulubun ne gibi bir tavri oldugu. Gecen yil Daum Kazim'in kalmasini istedi ama buna ragmen yollandi yanilmiyorsam.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Nasıl ya?Yönetim mi esas alınıyor burada?O zaman Appiah,Edu falan niye değil bu listede.Bana yaptığınız hatayı kabullenmek istemiyorsunuz gibi geliyor 2 kere sordum cevap alamamıştım.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Appiah da Edu da sakatlıklarından dolayı gönderildi diye hatırlıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ozaniel View Post
    Appiah da Edu da sakatlıklarından dolayı gönderildi diye hatırlıyorum.
    Sakatlıklarından da,2'si de kulüple papaz olmuştu.Hadi Edu'yu sayma.Appiah'la kulüp mahkemelik oldu.Yani şimdi Appiah seviliyor da Kazım sevilmiyor mu ? Bana kalırsa ikisininde bu listede işi yok...

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by MeMo View Post
    Nasıl ya?Yönetim mi esas alınıyor burada?O zaman Appiah,Edu falan niye değil bu listede.Bana yaptığınız hatayı kabullenmek istemiyorsunuz gibi geliyor 2 kere sordum cevap alamamıştım.
    Herhangi bir hata yok.

Ne Edu, ne de Appiah takimdan yollanmadi. Ikisi de sakatlandi, ikisi de yabanci kontenjaninda yer tuttugu icin yollandi. Hatta Fabio Luciano icin de aynisi yapildi. Bu oyuncularin Fenerbahce'ye bakis acisini etkiler bu tutum. Fenerbahce'nin bakis acisi elde yabanci kontenjani kadar saglam yabanci bulundurmak zaten.

Fark ne? Kazim su anda takimda ve takimda olmasi istenmiyor gorundugu kadariyla. Bunun gerceklesmesinin yolu da takimin sevilmeyen listesine eklenmesi.

Mumkun oldugunca takimlarin sevilmeyen listesine kimseyi eklemem cunku bu is hayatidir ve gun geldiginde herkes, her yerde calisabilir. Bakiniz 5 sene once Fenerbahce taraftarinin Emre Belozoglu'na bakis acisi, bakiniz Emre Belozoglu'na simdi bakis acisi.

Ekle cikart ekle cikart yapilacaksa, mevcut durumda takimdan yollanilmaya calisilan kisiler veya kavga edilmis kisileri eklemeyi tercih ederim.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Siz tesisleri 5 yıldız yapında favori personel dursun bi kenarda,sonuçta kazımla sözleşme imzalayabiliyoruz bitti seven var sevmeyen var ancak kesinlikle listede olmaması lazım nasıl favori kişiler herkez tarafından sevılmıs orada olmayı haketmısse,sevilmeyen kişilerede aynı sekılde herkezin tepkisini almış oyuncunun bulunması gerekir.Maldonado,Josico,Guiza bunlara örnek olabilir

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by RasAnt View Post
    Siz tesisleri 5 yıldız yapında favori personel dursun bi kenarda,sonuçta kazımla sözleşme imzalayabiliyoruz bitti seven var sevmeyen var ancak kesinlikle listede olmaması lazım nasıl favori kişiler herkez tarafından sevılmıs orada olmayı haketmısse,sevilmeyen kişilerede aynı sekılde herkezin tepkisini almış oyuncunun bulunması gerekir.Maldonado,Josico,Guiza bunlara örnek olabilir
    Fenerbahce'nin tesisleri neden 5 yildiz olmali?

Mesela Lens'in tesislerinden daha mi iyi tesisler?

Guiza, Josico ve Maldonado ters bir is mi yapmistir? Yoksa sadece yetersiz olduklari icin mi tepki cekmislerdir? Mesela yillardir Selcuk da tepki cekiyor. Yillarca Volkan da tepki cekti. Barcelona disinda herhangi bir takimin taraftarlari takimin butun oyuncularindan memnun mu sanki?

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

Vallahi Aziz yıldırımın legend olması tartışılmış, Allah insanlara akıl fikir versin ne diyim, Aziz yıldırım legend olmayacaksa kim olur orasıda meçhul Bence alexde legende alınmalı artık herkes şunu çok iyi biliyor ki bundan 50 yıl sonrada alexden bahsedilecek en azından şahsen ben yaşıyor olursam bahsederim oyunu sadece zekasıyla oynayan bir oyuncu vardı diye

Bazı şeylerin kıymetini elinizdeyken bilmezsiniz yaşam gibi her zaman insanlar öldükten sonra değer kazanır eğer bu kurama devam edilecekse alexin fenerbahçeden ayrılana kadar simgeler arasında kalması yeterlidir ancak sonrasında kesinlikle efsanelere dahil edilmesi gerekir.

Biraz sert bir uslüp kullandım kimseyi kırmak istemem ama bu kadar bilinçsiz bir tartışma yapılması hoşuma gitmedi içimdekileri dökmek istedim.

Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri