1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Fm 2010'u tartışalım

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Arrow Fm 2010'u tartışalım

Evet arkadaşlar bu konuyu açmamın nedeni genel olarak fm 2010 u tartışmak nereleri iyi neresi kötü nelerden hoşlandık yada hoşlanmadık vs. dediğim gibi genel bir tartışma ortamı oluşturmak.

bence benim görüşüm yani fm 2010 önceki aldığım fm 2006 dan (aradaki farkı anlamak için ara verdik ve diğer gerekçeler) daha güzel zaten daha güzel de olmalı aradan 4 yıl geçmiş yani ama hala bir sürü eksik yada yanlışı var bence:

fm 2010- fm 2006 arasındaki artılar-eksiler vd.:

maç görüntüleri daha iyi gazoz kapağı değil en azından ama gol atarken oyuncular maymun dansı gibi bişey yapıyorlar o kötü (forvet gol attı diyelim adam elini ha bire kafasına götürüyor aşağı indiriyor ben buna maymun dansı dedim)

hala örneğin coach olamıyoruz yada rakip hakkında detaylı açıklama yapamayız oyunun verdikleriyle yetinmek durumundayız.

OYUN HALAAAAAAAAAAAAAA İNGİLİZCE.türkçe yama yüklediğimizde ve oyun sorun yarattığında dahi adamlar "İŞTE; TÜRKÇE YAMAN HATALI, SİL" gibi dahice çözümler üretiyorlar bre lar (şimdi bişey dicez silecekler normal olarak ondan kenarda bulduğum bu resim)
    türkçe yaptınızda oynamadıkmı?

daha bir sürü hata eksik var mesela oyunun adından kaynaklı oyuncu olamayız sadece menager olabiliriz oyun çok yavaş 13.haftadayım ben şu an fb 8. şampiyonluk yolunda rakibim olmasını beklediğim z.o 13. güvensiz yada çok güvensiz diyor ama hala görevlerinin başındalar. yılmaz vuralın kasımpaşası 2.lige düştü ve bilgillere baktığımda 1. olması bekleniyor ama 18. ve son sırada tehlikeli yazıyor bre lar (anladınız artık)ne tehlikelisi şutla gitsin. oyun biraz ağır 13.hafta oldu kimse kovulmadı daha 1.ligde, olmaaaz.şimdiye kadar biri kovulmalıydı.

vs. vs. ama ben oyun üreten biri olmadığımdan zira bana bu görev verilmez olanı oynamak durumundayız gene de oyunu seviyor ve sinir oluyor ve oynuyorum.

hadi iyi oyunlar. tüm tartışmalarınızı burada paylaşabilirsiniz.saygılarımla.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

maden açtınız konuyu hemen bir soru sorayım.Bu milli takım problemini halletmek için notepadle bişiler açıyoduk.Bu konuda bana yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim.Almanya hollanda japonya vs.

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Milli takım konusu fake dosyası silinerek halloluyor.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

tamamen silicekmiyiz dosyayı?Ben bazı değişiklikler yapıyoruz diye biliyorum 1 leri 0 yapıyorduk ama yanlış birşeyde yapmak istemiyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by kasım akdemir View Post
    maden açtınız konuyu hemen bir soru sorayım.Bu milli takım problemini halletmek için notepadle bişiler açıyoduk.Bu konuda bana yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim.Almanya hollanda japonya vs.
    Quote Originally Posted by Zekirdek View Post
    Milli takım konusu fake dosyası silinerek halloluyor.
    cevap verilmiş gibi ek yapim istedim(ben silmedim silince sorun oldu zira)

Sports Interactive\Football Manager 2010\data\updates\update-1030\db\1030\lnc\all
    ver.3 varsa buradaki fake.Inc içinde şunlar olmalı:

#Germany
    "FAKE_NATIONAL_TEAM" 771 0
    #Holland/France
    "DISABLE_PLAYER_PICS" 784 0
    "DISABLE_PLAYER_PICS" 769 0
    #player name changes
    "CHANGE_PLAYER_NAME" 1277 "Oliver" "" "Kahn"

çin japonya kore için oynamak içinse; nleague içinde

# Disabled control of national teams
    #China
    #"FAKE_NATIONAL_TEAM" 110 0
    #South Korea
    #"FAKE_NATIONAL_TEAM" 135 0
    #japan
    "FAKE_NATIONAL_TEAM" 116 0

olmalı.
    Last edited by mehmetd : 02.Kasım.2010 at 19:18

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

evet işte aradığım buydu.Teşekkür ederim.

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by kasım akdemir View Post
    evet işte aradığım buydu.Teşekkür ederim.
    bişey değil. yardımcı olduysam memnun olurum.

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

2011 çıkıyor zaten, bence onu tartışmak daha mantıklı.

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by Homer J.S View Post
    2011 çıkıyor zaten, bence onu tartışmak daha mantıklı.
    1- 2011 i almicam ben türksportal türkçe de yapmicakmış zaten türkçe değilse gerek te yok ki zaten almicaktım

2-fm 2010 un bu son devirlerinde-ki bu konular artık gözükmesin diye birleştirlmiş- fm 2010 u tartışalım fm 2011 de neler olmalıya sözü atalım da olabilir.
    Last edited by mehmetd : 09.Kasım.2010 at 01:47 Reason: beğendiğiniz kısmın son cümle olduğunu düşünüyorum :)

Mesaj Yetkileri