Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
31. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

13 41.94%
  • İyi

14 45.16%
  • Vasat

2 6.45%
  • Hayal kırıklığı

2 6.45%
1 ile 18 arası toplam 18 sonuç

Konu: Anthony Annan | Dm | 24

Default Anthony Annan | Dm | 24

Adı Soyadı : Anthony Annan
    Kulüp : Rosenborg
    Mevki : DM

Kişisel Yorum : Gerçek hayatta O'nu Dünya Kupası'nda izleyipte beğenmeyen çok az kişi vardır herhalde.İyi bir orta sahaya sahip olması gerekenlerin kaçırmaması gereken bir oyun.3,5 Milyon civarı bir paraya alabilirsiniz.

rosenborg hangi ligde ?

birde türkçe nasıl yaptın özellikleri

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa/Çanakkale

Quote Originally Posted by kheto View Post
    rosenborg hangi ligde ?

rosenborg norveç liginde.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Kart sorunu cozulmeden bu adama yaklasmam bile

Quote Originally Posted by kheto View Post
    rosenborg hangi ligde ?

Rosenborg Norveç Ligi'nde.Gerçek hayatta da zaten bu oyunun transferi son anda olmamıştı Galatasaray'a.
    Bir forumda FM 2010'un Türkçe yamasını 2011'e uyarlamışlar.Oyun yüzde 60 oranında Türkçe oluyor.Oradan indirerek yaptım Türkçe

@Bordo61Mavi
    Bende öyle çok fazla kart görmüyor.Sürekli asist yaparak skora da katkıda bulunuyor hatta.

BHARISH Misafir

2010'da gördüğüm en iyi dmc annan'dı. Ağır kart problemi olan bir oyuncu ama yine de transfere değer. Oyuna bir iki güne başlarım ve Fenerbahçe'ye ilk alacağım kişi Annan olacak.

avrupa kupasi maclari icin oyuncuyu kaydedemiyorsunuz buyuk ihtimalle rosenborg ta maclara ciktigindan kaynakli almayi dusunen arkadaslara bilgi olsun

Quote Originally Posted by BHARISH View Post
    2010'da gördüğüm en iyi dmc annan'dı. Ağır kart problemi olan bir oyuncu ama yine de transfere değer. Oyuna bir iki güne başlarım ve Fenerbahçe'ye ilk alacağım kişi Annan olacak.
    +1500.Hem ucuz hem süper dmc her takımıma alırdım 2010da anlaşılan 11 dede favorim olıcak Dmc dedinmi aklıma direk Annan geliyor.

2011 de denedim 2010 a kıyasla nerdeyse kart görmüo

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

fiyat performans oranı iyi olsa da çok verim alabildiğimi söyleyemem.. gerçi belki taktiktedir sorun ama bilmiyorum.. anchor man olarak defensive midfielder olarak ve box to box midfielder olarak denedim.. vasatın üzerinde ama istediğim performansı henüz alamadım..

Annan-Selçuk İnan orta sahası yapın Galatasaray'a.Çok verimli oluyor

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Annan çok kaliteli bir oyuncu bende takımıma aldım ve orta sahada çok iyi top kapıp adamı kolay kolay geçirmiyor.

Adamın uzun şut özelliği 7 gösteriyor ama bende çatır çutur vuruyor toplara ceza sahası dışından, gol de atıyor çoğu da isabetli. Ayrıca dmc de zor adam geçiriyor sağlam bence.

anchor man olarak oynatıyorum ne cok ekstra bır performans sergılıyor ne de cok vasat bır performans ısını hakkıyla ve cok ıyı yapıyor tavsıye ederım...

dmc'de anchor man,mc'de süper bir ball winning midfielder.öyle aşırı kart görmüyor,görse de gerçekten oynadığı oyun bunu unutturuyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Bu adam bana Appiah'ı hatırlatıyor genelle kullanırım.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Bana göre oyunun en iyi ball winning rolünde oynayan isimlerden.Ancak aşırı çirkefliği yüzünden her 3-4 maçta bi kırmızı ya da düzenli olarak gördüğü sarı kartlar bu profile yakışmıyo şahsenNewcastle'da da Lazio'da da denediğim bir isim.Görevini mükemmel yapan bir isim ancak kart görmesi çok büyük handikap

18. Default

Müthiş bir ortasaha oyuncusu defansif anlamda takımın yükünü tek başına kaldırabiliyor.

Mesaj Yetkileri