Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
12. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

3 25.00%
  • İyi

7 58.33%
  • Vasat

1 8.33%
  • Hayal kırıklığı

1 8.33%
1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Toby Alderweireld | Dc | 21

Nesil
    2006
    Yer
    11

Post Toby Alderweireld | Dc | 21

Adı Soyadı : Toby Alderweireld

Kulüp : Ajax

Pozisyonu : Dc

Verin Ball Playing Def. rolünü paşa paşa oynasın.Oyunda Passing özelliği(17) en yüksek Dc.Determination özelliği biraz düşük.Yaşı genç.Teknik özellikleri 1er, gerekli olan fiziksel özellikler 2şer artsa ortaya çok kaliteli bir stoper çıkıyor otmatikman.Ki şu haliyle bile bile birçok büyük klüpte oynar.Hazırlık maçlarında bile rahat duramamış 2 asist yapmış

Last edited by Lim10 : 09.Kasım.2010 at 03:58

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

Eger gucleri buna yakinsa gercekten , onumuzdeki 2 sene icinde buyuk ihtimalle Arsenal'in defansinda izliycegimiz bir genc

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Tam bir hayal kırıklığı.Özelikleri aynen bu şeklide kaç sezondur takımımda fakat inanılmaz vasat bir oyuncu.Adam kaçırma hava toplarında zayıflık hızını kullanamama oyun kuramama vs. sahip olduğu hiçbirşeyi sahaya yansıtamıyor.Oynatmakta ısrar ettim ama fazydası olmadı.Almanızı tavsiye etmem ADİL RAMİ bundan kat kat iyidir.Ayrıca Matias Jorgensen denen kasaptanda uzak durun.Forever RAMİ...

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Fenerbahçe'ye aldım 2. sezon elimde tutamadım. Muhteşem biri. Alex'in kornerdeki asistleri ile birlikte gol kraallığına yürüyordu.

Söylediklerinize Göre Mükkemmel Bir Oyuncu Kesinlikle Almayı Düşünüyorum Özellikleride Çok İyi

galatasarayda tutunamadı vasat.

Bende sürekli Barcelona alıyor bu adamı. Ayrıca çoğu orta saha oyuncusundan daha iyi pas yapabilecek özelliklerde

Nesil
    2011
    Yer
    Istanbul

Pas 17 çift oyun kuruculu bir sistemde harikalar yaratır

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

21 yaşında 17 pas özelliği olan bir defans saçma geldi bana. john terry'nin, pique'nin bile kaçken.

Mesaj Yetkileri