1 ile 15 arası toplam 15 sonuç

Konu: Logo Grafik problemi!!

Default Logo Grafik problemi!!

fm 2010 daki logolarımı fm 2011 e engetre ettim fatak bazı logolar gözükmüyor... tekrar bi logo pack indirdim ama sorun yine aynı italya ve ingiltere logoları açılmıyor.. diğer lig logoları açılıyor.. acaba problem nedir? caghe yi sidim herşeyi tam olarak yaptım..

yok mu cevap verecek olan biri

haal bi cevap yok mu

Sadece cache dosyasının içindeki klasörleri silmek yeterli değil, Oyun ayarlarında cache diye bir yer var ona tıklaman gerekiyor, tam adı aklıma gelmedi şimdi.
    Eğer hala gözükmüyorsa grafik dosyalarının bulunduğu bölümde config dosyası olmalı.Eğer config dosyası yoksa gözükmez.

logoların %90 ı gözüküyor sadece oyunda orjinal logolu olan takımların logoları gözükmüyor... oyunun kendi logo dosyasını bulabilsem sorunu çözecem aslında bulamıyorum..

Quote Originally Posted by burakofly View Post
    logoların %90 ı gözüküyor sadece oyunda orjinal logolu olan takımların logoları gözükmüyor... oyunun kendi logo dosyasını bulabilsem sorunu çözecem aslında bulamıyorum..
    hocam bende 2gb lik grafik paketini 2010 dan 2011 e aktardım şimdi. cache i sildim ve ayrıca "maxsleox" demek istediği şeyi yaptım;

preferences/display and sound/ use skin cache ve always reload skin on confirm seçenekllerini işaretledim

olay haloldu. foto lardan tut ufak logolara kadar herşey mevcut. sanırım sende de hal olucak.

Nesil
    2007
    Yer
    istanbul

use skin cache ve always reload skin on confirm seçeneklerini işaretlememe rağmen aynı sorun bende devam..

ikisinide işaretledim aynı sorun devam ediyor...

cache i bi daha kontrol edin seçenekleri işaretledikten sonra tekrar çıkıyor. onun dışında ben dün gece ek bişey yapmadım. formalar hariç tüm resimler ve logolar gözükmekte.

belgelerim/sports interactive in içinde graphics klasörü oluşturudugunuzu var sayıyorum. hani "aptala" anlatıyo gibi algılamayın en basit şeyleri unutabiliyoruz oyun aşkına

arkadaşlar cache filan silmekle malesef olmuyor logoları görsekte hepsini görmüyoruz bazı kluplerin küçük logosu yok bazılarının büyük yani görünmüyor...

sorunu çözen arkadaşlar olursa yardım ederse seviniriz

Aynı sorun bende de vardı, ilk mesaja hitaben cevap veriyorum. Attığın dosyaların isimlerini kontrol et bende İngiltere ligi logoları gözükmüyordu sadece gittik klasörlerde ingiltere 1 ingiltere 1 (2 ) adlı 2 klasör vardı.
    İsmi ingiltere 1 ingiltere 2 yaptım sorun ortadan kalktı

öyle bişey yok bende!

Bende çözemedim sorunu graphics dosyasında config belgesi yok onu nerden bulabilirim ?

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Görünmeyen logolarınızı vs. upload edin, hangi takımların, ülkelerin logolarının görünmediğini detaylı yazın. Çözelim.

Sorun çözüldü Patch Yükleyince Ortadan Kalkıyor..

Mesaj Yetkileri