Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
13. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

6 46.15%
  • İyi

6 46.15%
  • Vasat

1 7.69%
  • Hayal kırıklığı

0 0%
1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: Antoine Griezmann | Aml | 19

Nesil
    2006
    Yer
    11

Post Antoine Griezmann | Aml | 19

Adı Soyadı : Antoine Griezman

Kulüp : Real Sociedad

Pozisyonu : Aml (Amc)

Bu yıl genç yeteneklere bıkacaz sanırım.Henüz 19 yaşında ve bir Winger'de olması gereken özelliklerin hiçbiri 12'nin altında değil.Zaten bu cümle oyuncuyu tarif etmeye yetiyor.

Last edited by Lim10 : 09.Kasım.2010 at 04:05

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Bu adamı ilk Real Sociedad - Real Madrid maçında tanıdım. Çok etkili bir futbol ortaya koymuştu. İnternette kısa bir araştırma yaparak genç olduğunu fark ettim. Hatta Msn'de Mehmet Abi'ye de belirtmiştim Griezmann. Reelde çok beğendim oyunda da kullanmayı düşünüyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara, Eskişehir

şu an sociedadı çalıştırıyorum ve bu adam aml'de inside forward olarak tam anlamıyla mükemmel. 8 maçta 5 gol 3 asisti var.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

6.sezonda Nufc'de kadroma kattığım bir isim.Çok önemli faydaları oldu diyebilirim

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Bu adamı bendeçok seviyorum çok önceleri konusunu açacaktım ama vaktim olmamıştı.

Mesaj Yetkileri