Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 38 arası toplam 38 sonuç

Konu: Serbest Oyuncular

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

Ahmed Soukuna (21-Hızlı ve güçlü genç forvet, pa sanırsam 145-150 civarı, oynadıkça harika gelişim gösteriyor, büyük kulüplere harika yedek. Fransa ve Mali vatandaşlığı var. Bedavaya alıp 6,5 milyon tl ye satmıştım)

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Aşk-ı Şehir View Post
    Gai Assulin'e bir bakın derim.
    Valla kendisini beğendim, Lazio'ma alacaktım ama ne yüzsüz bir oyuncuymuş bu yav, daha bu yaşında haftalık 19k istedi
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Vladimir Yurchenko (AMR) ve İliasu Shilla (DC) ikisini Antalyasporda 2 sene oynattım Yurchenko 4 Shilla 2 m euro ya sattım bedavadan 6 m euro cash güzel para

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Wason Renteria. Ortalama ligler için büyük yıldız.

Benedict Akwuegbu tavsiye ederim. Alt ligler için süper yaşı 35 ama süperdir kendileri.

Quote Originally Posted by RasAnt View Post
    Vladimir Yurchenko (AMR) ve İliasu Shilla (DC) ikisini Antalyasporda 2 sene oynattım Yurchenko 4 Shilla 2 m euro ya sattım bedavadan 6 m euro cash güzel para

Yurchenko'nun çıkması için Rusya liginin açık olması lazım. Bunları da belirtirsek iyi olur. Oyun açarken ona göre açarız.

Shilla'nın özellikleri gerçekten çok iyi. Anadolu kulüplerinde iyi iş yapar.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by osman erbil View Post
    Yurchenko'nun çıkması için Rusya liginin açık olması lazım. Bunları da belirtirsek iyi olur. Oyun açarken ona göre açarız.
    Öyle birşey yok.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Quote Originally Posted by osman erbil View Post

Shilla'nın özellikleri gerçekten çok iyi. Anadolu kulüplerinde iyi iş yapar.
    Bilmiyorum valla genelde 10-15 lig açık oynarım Rusyada olur bunların içinde

Malkhaz Asatiani (DC) bu adamda boşta ancak Anadolu kulüplerine iyi para verirseniz gelir

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri