1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Vatandaşlık hakkı süresi hakkında?

Default Vatandaşlık hakkı süresi hakkında?

Selam,

Zapo tam sezon Türkiye'de olmasına karşın tamamlanan gün sayısı "371" görünüyor. Anladığım kadarıyla lig içerisinde klüp değiştirildiği taktirde bu süre sıfırlanıyor.

Herhangi bir fikri olan arkadaş varsa tartışmak isterim.

Saygılarımla.

Nesil
    2003

Kulup degisikligi oldugunda surenin sifirlanmamasi gerekir.

SI'a Raporluyorum. Tesekkurler.

Arastirma bolumune tasindi.

Anlaşıldı, tamam.

kusura bakma dostum konu açılması gereken yeri tam tutturamadım.

Nesil
    2003

Onemli degil. Bu meseleyi unutmamak icin buraya tasidim zaten.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul-Exeter

Hatta yobo'yu loan'ı bitmeden satın alınca tekrar sıfırdan başlıyor bence accumulatively e dönmek kısa vadede daha mantıklı olur...

11.2 yamasıyla birlikte yeni oyun açtım. şimdi şöyle bi durum var, miroslav karhan 99-00 sezonunda betis(isp) oynadığı için tamamlan gün sayısında 365 olarak görünüyor fakat bir sezon sonra 00-01 sezonunda beşiktaş(tür) oynadı. ama bunu o listede göremiyorum. bi bilgisi olan arkadaş var mıdır? acaba o yıllardaki süre ligimizde sayılmıyor muydu?

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by bozoo1903 View Post
    11.2 yamasıyla birlikte yeni oyun açtım. şimdi şöyle bi durum var, miroslav karhan 99-00 sezonunda betis(isp) oynadığı için tamamlan gün sayısında 365 olarak görünüyor fakat bir sezon sonra 00-01 sezonunda beşiktaş(tür) oynadı. ama bunu o listede göremiyorum. bi bilgisi olan arkadaş var mıdır? acaba o yıllardaki süre ligimizde sayılmıyor muydu?
    Turkiye'de vatandaslik icin aralik vermeksizin oturmak gerekiyor. Oyuncu yurt disina transfer olunca, dogal olarak bu sayac sifirlaniyor.

Mesaj Yetkileri