Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
70. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

36 51.43%
  • İyi

21 30.00%
  • Vasat

8 11.43%
  • Hayal kırıklığı

5 7.14%
Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 73 sonuç

Konu: Christian Benitez | St | 24

Gaziantepspor da sezon sonu bilgileri. Şimdiki değeri 4M € olması lazım. Ama ben 10 dan aşağı bırakmam

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

bu adamı iki kere aldım her alışımda rezil bi performans sergiledi.Hemen İlk transfer döeneminde sattım.Tavsiye etmem

Bu adam uyum sorunları yaşıyor.Türkiyede fenerbahçede cok verim almıştım.Dinamo kariyerimdede oynattım ve sorunlar yaşadı.Buda attıgı ve attırdıgı golleri etkiliyor haliyle.Bence 1 sezon daha bekletin ve 2.sezon düzenli bi şekilde makine gibi saydırıyor.Çok etkili.Vasat diyen arkadaşşlar bir daha düşünsün derim =)

gurkano Misafir

2 sezonluk Beşiktaş kariyerimde ilk sezon 25, ikinci sezon 19 golle gol kralı oldu.
    Topu alır sahada slolom yaparak ceza sahasına girer ve golünü atar.
    Çok fazla kaçırır ama en az kaçırdığı kadarınıda atar.

Nesil
    2006
    Yer
    -

Almayın bence, oyunun tadını kaçırıyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Üsküdar

2.6 Milyon Dolara almıştım sene başında. İmkanınız varsa alın kesinlikle

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by poggerpohl View Post

2.6 Milyon Dolara almıştım sene başında. İmkanınız varsa alın kesinlikle
    Naapmış öyle? Coşmuş...
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2006
    Yer
    11

İlk kez oynattım bu seride ve hayran kaldım.Özellikle karşısında kısmen ağır stoperler varsa rezil ediyor resmen.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

gaziantebe aldım 3 maç 7 gol attı fakat attıklarından cok net pozisyonlar kaçırıyor deli ediyor insanı

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Benitez , Emenike gibi forvetler çok gol pozisyona giriyorlar çok gol atıyorlar ama çok kaçırıyorlar. Benitez ortalama her maç 5-6 pozisyona girer bazen hiç birini atamaz bazen 2-3 üç tane atar bazen bir tanesini atar. Genelde attığı gol oynadığı maçı geçer ama girdiği pozisyonların yarısını atabilse bir sezonda 50-55 gole rahat ulaşır.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Bu adam oyunun en iyi pozisyon yaratan adamı, ben Messi'nin bile bana karşı bu kadar kolay pozisyon yarattığını hatırlamıyorum. Her sezon da yaklaşık olarak maç başına 1 gol ortalamasıyla oynuyor, oynuyor oynamasına ama girdiklerinin yarısını atabilse bir sezonda en az 60 gol atar bu adam, neler kaçırıyor öyle.
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

bende antebe 1,5 milyon pounda aldım. 3 buçuk sezonda 120 gol attı. 14 milyon pounda kiev'e okuttum. türkiye ligi için çok fazla bir adam.

Galatasaraya ilk sezon 1.7 M € gibi cüzi bi rakama aldım tek forvet poachr oynattım toplamda 43 maçta 39 gol attı.. 30 u ligde haliyle kral oldu.. benim tüm FM kariyerimde en memnun kaldığım ve güvendiğim golcü oldu.. eksileri hava hakimiyeti zayıf ve ilk kontrollerde topu fazla aşabilir ama buna rağmen oynadığı maç başına gol atabilen bir forvet.. ayrıca neredeyse hiç saktanmıoyor ve 3 günde bir maç yapsada bana mısın demiyor.. zaman zaman basit golleri kaçırsada bir maçta 4 golu birden attığına şahit oldum.. şahsen gerçekte de Glatasaraya gelmesini isteyeciğim bi forvet.. bire birde cok etkili ve onu Tevez le değişirim ancak..

bu oyouncudan iyi faydalanamayan kişilere tavsiyem yerden ve çabuk ve direkt bir oyun tarzı benimsemeleri..

ben leedse almıştım 2.5 yıl sonra 15.75e m.citye sattım

Arkadaslar poacher oynattim ve ilk sezonda 20 ikincide 25 ve ucuncude 19 gol atti ve klasik galatasaray transferiyle yani belese aldigim benitezi 3 sezon sonra 9 milyona Atletico Madride sattim

1 sezonda 45 gol civarı attı, insan değil

yeri geldi mi çok güzel ve kritik goller atabilen,ancak inanılmaz derecede gol kaçıran bir futbolcu.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Aynen nerede 30 gol, kazmanın teki bu adam Hugo Almeida'ya benziyor özellikleri. İlk sezon 2.500 sterline aldım 20 maçta 9 gol attı 3 milyon sterlin karşılığında Milan'a gönderdim
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

40 maçta 34 golü var bende ve Altın Ayakkabı ödülünü aldı. Tek forvet poacher oynatıyorum. Ve verim alamayanlar team instructions dan target men i benitez yapıp suppy olarak run onto ball seçerlerse farkı görürler.

Çok kaçırıyor. Bunu önlemenin bir yolu var mı acaba?

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Maalesef. Çok atıyor ama attığı kadar da kaçırıyor. Places Shots, Round keeper gibi ppm leri öğrenmesini sağladım ama hala çok kaçırıyor. Karşı karşıya kaçırmayan forvet istiyorsanız Lukaku'ya bir göz atın derim.

İki sene zor dayandım diyebilirim. Hakkını yemeyelim çok pozisyona giriyor ama çok kaçırıyor. Krize girmemek elde değil. Peki anlamadığım şu. Hangi özelliği düşük de kaçırıyor? İki sene sonunda Hulk'u aldım neredeyse teke tek de hiç kaçırmıyor. Hulk'da olup da Benitez'de olmayan özellik ne?

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Kontra ataklarda sonuna kadar gidip kaçırmasının nedeni Determination+Composure+Creativity. Karşı karşıya kaçırması büyük oranda composure değerinden kaynaklanıyor. Hulk'un kaçırmamasının nedeni ise Ca'sının Benitezden yüksek olması.

çok başarılı bir forvet oyuncusu , çok kaçırdığı doğru ancak her sezon en az maç sayısı kadar gol atıyor beşiktaşa ilk sezon 2.4M pounda aldım hakkıyla çıkardı parasını şuan 2015 teyim hala takımın tek forveti. . .

Tamam gol atması falan iyi ama, çok kaçırıyor ya.
    1 gol atıyorsa 5 kaçırıyor.
    Üst Düzey liglerde orta sıra takımını yönetip yukarıya çıkarmak istiyorsanız, güvenmeyin derim.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

o kadar basit golleri kaçırıyor ki bu adam aldığıma pişman oldum
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2010
    Yer
    Viyana

Santos Laguna'da ki partneri bu adamdan daha çok iş yapıyor.Saç baş yolmak istemiyorsanız almayın bu adamı.

Nesil
    2006
    Yer
    11

AZ kariyerimde yarım sezonda çok iyi işler yapmıştı.Şimdi Lokomotiv'e aldım.Ya bana çok iyi hali denk gelmiş yada siz çok şanssızmışsınız.Çünkü oynattığım yarım sezonda çok etkileyici bir performans sergilemişti.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

Nesil
    2011
    Yer
    Istanbul

Bu adamı hiç bir zaman kullanamadım, profilinin yanına bile yaklaşamayacak kadar vasat ve kazma bir futbolcu. Eğer bende sorun olsa, bitiriciliği 11 olan Soukouna'dan verim alamazdım.

Nesil
    2006
    Yer
    11

Daha önce Az kariyerimde kullanmıştım ve etkileyici bir performens sergilemişti.Lokomotiv kariyerimin ilk sezonunda vasat altı bir performans sergiledi ve acaba mı dedim.Ama ikinci sezon AZ kariyerimdeki Benitez çıktı yeniden ortaya.Kusura bakmayında verim alamayan arkadaşlar adama hiç çamur atasın boşuna.Sezon içinde birkaç maç düşüş yaşıyor, onun dışında adam atıyor yahu.2.7M$'a almıştım, şimdi 15.5 M$'a Chelsea ile anlaştım.Daha ne yapsın Benito.

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri