Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
70. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

36 51.43%
  • İyi

21 30.00%
  • Vasat

8 11.43%
  • Hayal kırıklığı

5 7.14%
Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 73 sonuç

Konu: Christian Benitez | St | 24

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

Default Christian Benitez | St | 24

Adı Soyadı : Christian Benitez

Kulüp : Santos Laguna

Pozisyonu : ST

Oyun başı satış fiyatı : 975.000 $

Turkiye liginde her takima gelir ve her takimdada gol kralligina oynar bu fiyata daha ne olabilirki ?!

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

almaya çakışcam kayseriyle ama maaşı biraz tuzlu gibi :S
    turksportal...

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

en çok verimi hangi bölgede alabiliriz
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

Quote Originally Posted by kalemci View Post
    en çok verimi hangi bölgede alabiliriz
    poacher....

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

bu adam oyunun bugı

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

deneyenler verim alabildi mi?
    turksportal...

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

ben sunderland'da çok verim alamadım açıkcası ama yinede iyi bir oyuncu.

Kendisi Utrecht gibi bir takımı tercih etmeyip Chelsea'ye gitti 2.sezon başı malesef Chelsea'ye kaptırdım ve orda takır takır oynuyor.

Oyunun başında menajerler ve scoutların sıklıkla önerdiği bir oyuncu. Daha önce pek dikkat etmemiştim ancak buradan bakınca özellikleri iyiye benziyor. Deneyeceğim.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Efsane bir golcü. Tam Türk ligine göre. Bende ilk sene 22, ikinci sene 30, üçüncü sene 27 gol attı. Hatta sezonlardan birinde şampiyonlar liginde 10 gol atıp şampiyon olmamızda muazzam katkısı vardı.

G8 dışında bir takım çalıştırıyorsanız mutlaka alın.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

ben hayatımda böyle yırtıcı bi forvet görmedim

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Bu adam bi bendemi oynamadi herkes 20-30 golden bahsediyor 10 gola zor ulasti

Sürati ve driplingiyle çok da gol attırıyor. En az 15-16 gol atar bir sezonda.

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

Quote Originally Posted by Bordo61Mavi View Post
    Bu adam bi bendemi oynamadi herkes 20-30 golden bahsediyor 10 gola zor ulasti

ya verdigin rol yada taktiginle alakalidir , ben cift forvet oynuyorum bu Beniteze Poacher yanindakinede Advanced forward atak veriyor , Benitez her sezon 20 yi geciyor

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Bu adam deeplying attack ta oynar bence hızı gayet iyi balance düşük ama iyi kötü değil yeni yamayla denemek isterim

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Quote Originally Posted by izmer96 View Post
    ya verdigin rol yada taktiginle alakalidir , ben cift forvet oynuyorum bu Beniteze Poacher yanindakinede Advanced forward atak veriyor , Benitez her sezon 20 yi geciyor

Tek forvet oynatim, 4-3-3 (Barca). Pozisyonlara giriyor ama atamiyor

Özellikleri ve satış fiyatı çok iyi.Ancak aldığı maaş bir çok kişiye tuzlu gelecektir.

Poacher oynadığında yanında bir advanced forvetle iyi iş yapar.

Bu adam poacher rolunde is yapamiyor , cok kez aldim ayri takimlarda oynattim , ama bitiriciligini kullanamiyor yoksa cok kaliteli forvet

TR deki 3 büyüklere mutlaka alınması gereken bir oyuncu Bjk kariyerimde almıştım müthiş iş yapıyor bonserviside uçuk değil kaçırılmaması lazım çok iyi bir fiziğe sahip

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

Pek iyi bir oyuncu olmadığını söyleyebilirim yerine yannick djalo düşünülebilir

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Mükemmel bi golcü Gladbach ile ilk sezon şampiyon olmamda 1.pay bu elemanındır

Nesil
    2006
    Yer
    İnegöl

Oyundaki en iyi bitiricilerden birisi bana kalırsa.11.2.1'deki gol kacırma sacmalıgına ragmen buldugunu atıyor.

750.000 $ a aldım galatasaraya ve gelir gelmez değeri 5.500.000$ oldu ayrıca geldiği sezon süper ligte gol kralı oldu.ben de poacher oynattım

bence bunun yerine kadlec cok daha iyi bir oyuncu ama buda fena deil denedim

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Blackburn Rovers'a almıştım. Wigan maçında topu orta saha çizgisinin az önünde alıp ortadan süratle içeri daldı. İki kişiyi geçti vuruşu yapacak derken kaleciyi de sola yatırarak boş kaleye yuvarladı. A klas takımlar dışında her takımda Key rolde oynar. Tavsiye ederim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bende ilk sene Ligde gol kralı oldu ve artı olarak altın ayakkabı ödülü aldı avrupada. en çok gol atan hücum oyuncusu oldu. 2.1 MN ye aldım ve o sezon sonu ayağı kırıldı. son 2-3 hafta oynayamadı. 6 ay sakatlandı. Buna rağmen sakatlıktan çıktıktan sonra fiyatı 7MN idi. FM 11' deki favori forvet oyuncumdur. 2.1 bonservis bedelinden fazlasını hakkettiğini düşündüğüm bir oyuncu. Ama işime geliyor tabi böyle açıkçası

İlk sezonunda Gs de ligde 38 toplamda 55 gol attı. Tek forvet oynattım. Ama attığı gollerde öyle böyle değil. Uzaktan çatala, aşırtma, kaleciyi geçme inanılmaz gol atıyor anlıcağınız.
    Maçı başlatıp wcye gidip geliyorum bi bakıyorum 3 gol birden atmış ilk yarı Bu arada Gençlerbirliğine 1 maçta 6 golle rekor kırmıştı

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Benim için tam bir hayal kırıklığıydı gerçi 2 katı fiyatına sattım ve sattığım takımda çok iyi oynuyor şu anda. Arkasında Vukcevic, Hazard ve Sissoko ile tek forvet oynattım ve sonuç 34 maçta 9 gol. Yine de çok beklentim yoktu zaten.

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/21/4097.jpg

5 maçta 6 gol attı. Gaziantepsporda çok kaçırıp çok gol attı bende. Wagner, Popov, Sosa gerisinde oynuyor ve hakketen ilacım oldu. Öneririm Türkiye için iyi bir oyuncu.

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri