Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
31. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

20 64.52%
  • İyi

8 25.81%
  • Vasat

3 9.68%
  • Hayal kırıklığı

0 0%
1 ile 25 arası toplam 25 sonuç

Konu: Adam Hlousek | Aml | 21

Nesil
    2006
    Yer
    11

Post Adam Hlousek | Aml | 21

Adı Soyadı : Adam Hlousek

Kulüp : Slavia Prague

Pozisyonu : Aml (St)

Fiziksel özellikleri müthiş.Zaten mental ve teknik özellikleride aynı doğrultuda olsaymış 21 yaşında, sol ayaklı bir Poborsky çıkardı karşımızaİdeal rolü Winger olur.Ama Wide Mid.de oynayabilir.İhtiyaç duyduğunuzda forvete de çekebilirsiniz.

Last edited by Lim10 : 09.Kasım.2010 at 04:04

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

fenerbahçe'ye aldım. çok iyi oynuyor.

Cok iyi bi oyuncu Fm 10 da almistim takima baya iyiydi gol atar attirir istatistikleri hep iyiydi

Nesil
    2006
    Yer
    Ýzmir

fm2010 dan beri favori adamım.Kanatlı taktik oynattığımda en azından rotasyon oyuncusu olarak alırım takımıma,beni hiç yanıltmadı.AML ye koyun her türlü rolde oynar.Çokta ucuz ve gelişince iyi para ediyor.Bu özellikler bi araya gelince mükemmel bir oyuncu çıkıyor karşımıza...

Dostum kanatlarda en etkili özelliklerinden biri crossing'i dikkate almamışsın.

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Quote Originally Posted by rainmakerr View Post
    Dostum kanatlarda en etkili özelliklerinden biri crossing'i dikkate almamışsın.
    Bazı oyuncular crossing açığını diğer özellikleri ile kapatabiliyorlar. Mesela Alexis Sanchez , crossing değeri 10 ama topa adeta yapışarak gittiği için pek de etkilemiyor bu değer onu. Her sezon en az 20 asist yapıyor.

Quote Originally Posted by Ahmet Göktaş View Post
    Bazı oyuncular crossing açığını diğer özellikleri ile kapatabiliyorlar. Mesela Alexis Sanchez , crossing değeri 10 ama topa adeta yapışarak gittiği için pek de etkilemiyor bu değer onu. Her sezon en az 20 asist yapıyor.
    yanlış biliyorsam düzelt ancak crossing orta açma anlamına gelir bunu da diğer özelliklerle kapatmak çok zor

yanlış biliyorsam düzelt ancak crossing orta açma anlamına gelir bunu da diğer özelliklerle kapatmak çok zor
    alexis sanchez sağdan akıp gittiği için dokunsa topa forvetle buluşturuyor zaten illa ki çizgiye inip içeriye kesmesine gerek yok.

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Evet orta açmadır crossing. Mesela Tello için önemlidir crossing , veya Ozan İpek için önemlidir. Çünkü bunlar kanat oyuncusu olmalarına rağmen hızlı oyuncular değiller. Ve crossingleride kötü olursa pek bir işe yaramazlar kanatta.

Ancak ortalama üstü hız ve hızlanmaya sahip , ve de ortalama üstü tekniğe ve dribblinge sahip oyuncular için pek de önemli değil crossing. Çünkü bu tarz oyuncular (Hazard,Quaresma,Hlousek vs.) genelde uzak mesafeden orta açmak yerine topla çok süratli driblingler yaparak içeri girmek isterler ve hemen hemen her pozsiyonda ceza sahası içine kadar kayarlar.

Yani mesela Sanchez'in crossingi 10 değilde 17 olsaydı da bu onun oyununu çok fazla değiştirmezdi. Aynı şey Hlousek içinde geçerli.

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

en büyük handibı oyunun başında 3-4 ay sakat :S

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

Fm2010 da crosing çok da önemli değildi ancak 2011 de orta açarak çok fazla gol oluyor bence çok önemli bir eksi crosingin 10 olması

Gerçekten mükemmel... Ortalama 3M Sterlin e transfer edebiliyorsunuz. Ama sezon başında hiç bi kulüp sakatlığından dolayı alamaz. sezon ortasında takıma katarsanız ve 4-2-3-1 yada 4-2-2-2 taktiğiyle oynarsanız GOL,ASİST,FRİKİK gibi bi sıkıntınız varsa Hlousek onu rahatlıkla giderir. 5 sene sonrada ortalama 2 katı fiyatına da satarsınız...

Quote Originally Posted by namocuq View Post
    Gerçekten mükemmel... Ortalama 3M Sterlin e transfer edebiliyorsunuz. Ama sezon başında hiç bi kulüp sakatlığından dolayı alamaz. sezon ortasında takıma katarsanız ve 4-2-3-1 yada 4-2-2-2 taktiğiyle oynarsanız GOL,ASİST,FRİKİK gibi bi sıkıntınız varsa Hlousek onu rahatlıkla giderir. 5 sene sonrada ortalama 2 katı fiyatına da satarsınız...
    Dostum ne yaptın 5 sene !

Uçan, kaçan, uzak şutu olan bir adam.Süper lig için konuşuyorum senede 20 golü aşmadığı kariyerim olmadı.

3'e alıp 5 sene sonra 6'ya satıyorsan ya geliştirememişsin ya da taktiğine uymamıştır diye düşünüyorum.

Yoksa yazık günah bu adamı o fiyata satmak.

çok iyi oyuncu herkese öneririm ben de

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Forvette oynatın. Bu oyunda bir RonaLdo birde bu adamın vurduğu goL oLuyor.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

beyler adam king !!
    AML'de gizli forvet oynatıyorum messi gibi goller atıyo savunmanın hepsini çalımlıyor herkese tavsiye ederim süper futbolcu saygılar...

tam anlamıyla harika bir oyuncu gol atıyor attırıyor aralara kaçıyor her şeyi yapıyor forvette de sol açıkta da iyi oynuyor ancak sol açıkta İnside forward oynatın

Lorenzo Crisetig'i paylaşır mısınız?

17 milyon a kadar çıkdım da alamamıştım .Ama kuşkusuz [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/adem/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.png[/IMG]kaliteli futbolcu.

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

11.3te Kaiserslauternde
    turksportal...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Bu adam müthiş bir şey. Resmen yardırıyor 1 M €'ya aldım şimdi bonservisi 6.25 M € oldu. Satsam temiz 15-20 alırım heralde.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

En iyi mevkisi AML ve şu anda Napoli'ye aldım ilk 12 maçta 15 asisti var. Çok da güzel goller atıyor. Baya da gelişti.

birkeç defa almaya çalıştım ama olmadı. mutlaka deneyeceğim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

8 günde 4 maç 90 dk oynattım sırf sakatlansın diye, bana mısın demedi kondisyonu bile çok düşmedi.

Slavia Prague pilot takımım. Bakiyim iyi performans gösterirse bu sezon alması kolay olur

Mesaj Yetkileri