Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 43 arası toplam 43 sonuç

Konu: Each Ways Goes to Goal ! (created by Sheriff)

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Aarau ile maç yenemiyodm taktigi uyguladıktan sonra 9 hafta maglubiyet almadm cok enterasan bı taktık cok sasırttı benı

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

ama bi sorun var cok kırmızı kart goruluyor more aggressive i kısarsak taktıkden aksaklık olr mu?

linkler gene ölmüş :s

Sheriff Misafir

Linkler çalışıyor, denedim az önce, sadece rapid linki silinmiş.

darkpart2
    Agresifliği elindeki oyunculara göre kısabilirsin, eğer top kapma özelliği yüksek savunma oyuncuların varsa kısabilirsin..

şöyle bir uyarı alıyorum ben

başka bir siteye daha koyabilirmisiniz. taktik hakkında çok olumlu yorumlar var denemek istiyorumda.

Your download will begin in a moment. If it does not, click here.
    Maximum download speed can be currently limited.
    Please try to come back later for much better experience.

merak ettiğim bişey var. Oyunun her taktiğe karşı bi süre sonra önlem alıp taktiği işlemez hale getirdiği söleniyor. Peki bu gerçekten varsa tek taktik kullanarak nasıl başarılı oldun?

Sheriff Misafir

Çözsede önlem alamazlar. Bak Barcelona'ya, herkes biliyor nasıl oynadıklarını ama herkese 3-5 atıyor. Taktiğin 2. versiyonunu yayınlayacağım yakın bi zamanda.

çok iyi taktik gerçekten reading ile 15 maçtır deniyorum 10 g 2 b 3m aldım

ancak bana göre şöyle bişey var takım korner atarken defans çok boş kalıyor. bu sebebten çok pozisyon verdim ve çokta gol yedim.

onun dışında taktik gayet iyi bence ellerine sağlık

teşekkürler..

Ben bu taktik ile başarılı olamadım malesef. Uzun bir aradan sonra ilk kez FM oynama fırsatı buldum. Fransa 2. ligi takımlarından Nantes ile 6 maçta 3 beraberlik 3 mağlubiyet aldım. Galibiyet yüzü göremedim.

Kulüp transfer bütçesi vermediği için free oyuncularla takımı takviye etmek zorunda kaldım. (Maresca, Yıldıray, Kapo, Vinicius, Tristan vb.) Sanırım taktikle mevcut oyuncular uyuşmadı.

Not : Oyun versiyonu 11.0
    Last edited by ibo : 03.Nisan.2011 at 17:46

Sheriff Misafir

Taktiğin ikinci versiyonu çıkmıştır. İndirmek için tıklayınız

Sheriff Misafir

Benim taktik popüleritesini yitirmiş, bakın yıllar sonra gelir sorarsınız bana taktik duruyomu linki varmı diye bulamazsınız bknz. yıllar önceki efsane taktik, sırf onu sormak için msn ekleyen forumdan öm atanlar var

İndiremedim,,,

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri