1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: Jimmy Dixon

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Default Jimmy Dixon

Manisaspor'un araştırmacısı kim çok ama çok merak ediyorum. Bu adamın ten rengini beyaz yollamış diye. Maçta denk gelirseniz açın bakın 11.1'de adamın ten rengi beyaz. Bahsettiğim adam ise zenci.

Birde Heading'i 14 verilmiş. Manisaspor maçlarını takip ederseniz hava toplarının tek hakimi. Hiç bir zaman rakibe kaptırmıyor hava toplarını. Defansta ve ofansta hava toplarında çok etkili fakat headingin 14 verilmesi düşündürücü. Dikkatle izlerseniz anlayacaksınız.
    Last edited by perpetua : 19.Aralık.2010 at 15:41 Reason: Resim Eklendi.

Nesil
    2003

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

İlginiz için teşekkür ederim ama bu hatayı ilk gördüğümde çok gülmüştüm.

Öncelikle hata için özür diliyorum. Gözden kaçmıştır. Heading'e gelince bu sezon hava toplarında geçen seneye göre daha iyi. Ama bu pozisyon almasının da iyi olmasından kaynaklanıyor. Çok uzun bir oyuncu olmamasına rağmen kafa toplarını alıyor ama bu her kafa topunu kendi arkadaşına gönderebiliyor gibi bir anlam çıkmasını sağlamaz. Pozisyon alma ve heading için 14 değeri bence şu an için uygun. Bu formunu devam ettirebilirse artışa gidilebilir.
    Yıldız olmak kolay değil, ışık saçmak için önce yanmak gerek.

"PAS VEREBİLECEĞİNİZ BİR ARKADAŞ"

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by hhkahraman View Post
    Öncelikle hata için özür diliyorum. Gözden kaçmıştır. Heading'e gelince bu sezon hava toplarında geçen seneye göre daha iyi. Ama bu pozisyon almasının da iyi olmasından kaynaklanıyor. Çok uzun bir oyuncu olmamasına rağmen kafa toplarını alıyor ama bu her kafa topunu kendi arkadaşına gönderebiliyor gibi bir anlam çıkmasını sağlamaz. Pozisyon alma ve heading için 14 değeri bence şu an için uygun. Bu formunu devam ettirebilirse artışa gidilebilir.
    Zaten dediğiniz özellikle şu an böyle olmalı ama gelecek yamalarda artmalı diye düşünüyorum. Çünkü geçen senenin büyük bir kısmında sakattı ve defasımızda o olmadan çok zorlandık. Ama o kafa toplarınıda arkadaşlarına da iletebiliyor. İsterseniz bakın bugünkü Konya maçına. Şanssız bir gününde olmaz ise dediğim gibi oynayacaktır.

Ayrıca Kalabane'de esmer olmuş. O zenci. Pek şey olmasa da insana fark ettiriyor. Çünkü esmer başka zenci başka.

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Adamın boyu çok da uzun değil. Bence hava topları normal.

o zaman zıplamasının biraz yükseltilmesi gerekmez mi? 11 düşük bir rakam.

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

Quote Originally Posted by Deus Dominus View Post
    o zaman zıplamasının biraz yükseltilmesi gerekmez mi? 11 düşük bir rakam.
    Jumping değerleri ile bir açıklama yapmıştık. Şu mesajlarda bulabilirsiniz.

http://forum.turksportal.net/vb/show...8&postcount=53

http://forum.turksportal.net/vb/show...0&postcount=56

http://forum.turksportal.net/vb/show...5&postcount=57
    I'm back...

Okudum, anladım sağol bilgilendirdiğin için. Yalnız herkes uymuyor olabilir mi bu kurala? (yabancı araştırmacılar için söylüyorum.) Çünkü boyu 1.78 olan ve çatır çatır kafa golü atan bir adam hatırlıyorum. Zıplaması 17-18 gibi bir değerdeydi yanılmıyorsam. Bulursam profilini paylaşırım sizinle.

edit : Oyuncuyu buldum Cristian Suarez. Şili'li 23 yaşında bir stoper. Yalnız 17 değilmiş zıplaması 16 imiş. ca:110 - pa: 135miş geçen sezon, bu oyunda da pek bir değişim olmamış proflilinde. Boy 1.79. Oyunda uçuk şeyler yapabiliyordu Ama p.a.'sı ve yaşı müsait zıplaması 18 e kadar yükselebilir uygun antremanla .
    Last edited by Deus Dominus : 15.Kasım.2010 at 23:31

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Deus Dominus View Post
    Okudum, anladım sağol bilgilendirdiğin için. Yalnız herkes uymuyor olabilir mi bu kurala? (yabancı araştırmacılar için söylüyorum.) Çünkü boyu 1.78 olan ve çatır çatır kafa golü atan bir adam hatırlıyorum. Zıplaması 17-18 gibi bir değerdeydi yanılmıyorsam. Bulursam profilini paylaşırım sizinle.

edit : Oyuncuyu buldum Cristian Suarez. Şili'li 23 yaşında bir stoper. Yalnız 17 değilmiş zıplaması 16 imiş. ca:110 - pa: 135miş geçen sezon, bu oyunda da pek bir değişim olmamış proflilinde. Boy 1.79. Oyunda uçuk şeyler yapabiliyordu Ama p.a.'sı ve yaşı müsait zıplaması 18 e kadar yükselebilir uygun antremanla .
    Kriterlere her getirilen degisiklik, herkes tarafindan aninda duzeltilmiyor maalesef. Biz duzeltiyoruz diye butun arastirmacilarin bu kadar verimli calistigini sanmayin. Zamanla o da duzelir.

Mesaj Yetkileri