Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 43 sonuç

Konu: Lugano'nun kontrat problemi

Default Lugano'nun kontrat problemi

Arkadaşlar Fenerbahçe ile oyuna başlayacaklara benden bir uyarı luganonun kontratında gerçekte varolan 3.5 milyon€ getiren yabancı bir kulübe gidebilir opsiyonu oyunada yansıtılmış ve ben bunu farketmedim

devre arası valencia elimden kaptı kaçtı luganoyu elinizi çabuk tutun devre arasından önce yeni kontrat imzalatın. Umarım bu bilgi işinize yaramıştır çünkü şu anda ben çok zor durumda transferin bitmesine 1 hafta kala fellik fellik stoper arıyorum

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Aaa sağol valla bende yeni başlamıştım kariyere hemen imzalatayım yeni sözleşme

Quote Originally Posted by ciomania21 View Post
    Arkadaşlar Fenerbahçe ile oyuna başlayacaklara benden bir uyarı luganonun kontratında gerçekte varolan 3.5 milyon� getiren yabancı bir kulübe gidebilir opsiyonu oyunada yansıtılmış ve ben bunu farketmedim

devre arası valencia elimden kaptı kaçtı luganoyu elinizi çabuk tutun devre arasından önce yeni kontrat imzalatın. Umarım bu bilgi işinize yaramıştır çünkü şu anda ben çok zor durumda transferin bitmesine 1 hafta kala fellik fellik stoper arıyorum
    İyi Paraya Kapmış

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by RasAnt View Post
    Aaa sağol valla bende yeni başlamıştım kariyere hemen imzalatayım yeni sözleşme
    Ama istemiyor. 11.0'da istemiyordu. Bence oyuna ilk girdiğinizde genç bir stoper bakın Lugano yerine.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Hadi yaw ben patch kullanıorm 11.1 umarım bunda ister ve sözleşmeler biraz garip olmuş ya daha tam alışamadım menejerler cok fena

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Bende de Sivok atmıyordu. Bende sonunda 7 miLyon Euro ya BarceLona ya sattım. Yerine BreziLyaLı Mario Fernandesi ı aLdım.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

İmzalamıyor paragöz

Quote Originally Posted by RasAnt View Post
    İmzalamıyor paragöz
    bi moral bozukluğuyla sırf lugano için yeniden başladığım fenerbahçe kariyerimde bu sefer imzalattım ama tuzlu oldu

yıllık 5 milyon€ alıyor evet evet lugano takıntım bana yıllık 5 milyon€ ya patladı ama napim onsuz fenerbahçe fenerbahçesizde ben olmam

9. Default

Yıllık 5 milyon mu usta ne yaptın sen ya

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Harrbiden naptın yaw

valla ne bilim onsuz fb içime sinmiyo ya köpeği olsun 5 milyon luganonun

Nesil
    2006
    Yer
    11

Ben o kadar para vermem Lugano'ya.Üstelik ağır.Benim tarzım bir stoper değil.Henüz kariyer açmadım ama açtığımda direk satacağım Lugano'yu.Bir sürü defans oyuncusu paylaşılıyorMutlaka yerini dolduracak birini bulursunuz.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Beşiktaş'ta her oyuncu kontratının çok üstünde değerler istiyor. Kontrat olayında gariplikler var.

Nesil
    2003

Kontrat imzalamada sorun yasiyorsaniz oyuncunun istedigi maasi indirip, onun kadrodaki onemine gore mac basi para verin.

Mesela:

Oyuncu key player.

Oyuncu yilda 5 milyon + 7 bin mac basi istedi diyelim.

onu 3 milyon'a indirin

Key player oldugu icin 45 mac oynayacak varsayin.

2 milyon / 45 = Mac basina 44444

+ daha once istedigi mac basina 7 bin = 51444 mac basina.

Oyuncular genelde kabul eder.

Oyuncu eger First team ise 35, squad rotation ise 25, backup ise 15 mac varsayabilirsiniz (tabii avrupa kupalarinda oynuyorsaniz, oynamiyorsaniz her birini 10'ar mac indirebilirsiniz).

Oyuncu eger takimda kalmak istemiyorsa, genelde yuksek maas ister. Ikili iliskileri iyi tutmak lazim.

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by Lim10 View Post
    Bir sürü defans oyuncusu paylaşılıyor
    Abi paylaşılıyor mu paylaşıyorum mu?

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Kontrat imzalamada sorun yasiyorsaniz oyuncunun istedigi maasi indirip, onun kadrodaki onemine gore mac basi para verin.

Mesela:

Oyuncu key player.

Oyuncu yilda 5 milyon + 7 bin mac basi istedi diyelim.

onu 3 milyon'a indirin

Key player oldugu icin 45 mac oynayacak varsayin.

2 milyon / 45 = Mac basina 44444

+ daha once istedigi mac basina 7 bin = 51444 mac basina.

Oyuncular genelde kabul eder.

Oyuncu eger First team ise 35, squad rotation ise 25, backup ise 15 mac varsayabilirsiniz (tabii avrupa kupalarinda oynuyorsaniz, oynamiyorsaniz her birini 10'ar mac indirebilirsiniz).

Oyuncu eger takimda kalmak istemiyorsa, genelde yuksek maas ister. Ikili iliskileri iyi tutmak lazim.
    Güzel abi.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Devre arası transfer dönemi bitti Barcelona Arsenal Lyon Valencia izledi Luganoyu şansıma teklif vermediler bende haftalık 60.000 euro önermiştim onun üstüne çıkmadım kabul etmemişti hala bende güzel oldu bu eğer luganoyu kaybederseniz liverpoolda yunan adını unuttum aynı lugano özelliğinde ona bakın liverpol satılığa koyuyor

dediğin oyuncu Sotiris Kyrgiakos sanırım takımımda yunan görmek istemem açıkçası ancak dediğin kadar iyiyse denemeye değer.
    Elbette ilk hedefim luganoyu takımda tutmak olacak

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Hehe bende israilli görmek istemem onun dışında her ülkeden oyuncu gelebilir ben luganoyu central defender stopper yoboyuda central defender cover olarak oynatıyorum ikisi böyle çok iyi oluyor yobo hıızyla luganoda gücüyle kapatıyorlar orayı.Luganonun özellikleriyle o Sotiris Kyrgiakos unkileri karşılarstırdım stopper olarak oynayabileceğini düşündüm lugano buyuk takıma gitmek istiyor o yuzden onumuzdekı sene gonderecegım transfer sezonuna az kaldı yunanı denemedım ama lugano gidince onun yerine oyuncu arayacagımm ben Lugano ozellıklerınde suan en yakın onu bulabıldım ama detaylı araştırınca yazarım tekrar tabi pique falanda var ama fenere gelecek adam arıyoruz

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

Irkçılık yapmayın bakayım Valla ben ayırmıyorum işime yarasın alırım =) bu arada parayı çok istiyorsa, gidebilir her kim olursa olsun, her oyuncunun ikamesi vardır.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Quote Originally Posted by metinoktay View Post
    Irkçılık yapmayın bakayım Valla ben ayırmıyorum işime yarasın alırım =) bu arada parayı çok istiyorsa, gidebilir her kim olursa olsun, her oyuncunun ikamesi vardır.
    evet zaten gitmek istiyorsa tutmayacaksın koskoca futbol camiası elbet yeri dolacaktır

eğer arada çok büyük farklar yoksa yani mesela man. city bana santa qruze önerdi..adamın menejeri oyuncu için haftalık 125.000 euro istedi beşiktaşın verdiği haftalık 9000 euro ) bu tarz farklar varsa tabii yapacak bişey yok ama daha az farklar için ufak ufak menejerin istediği parayı arttırın farkı sizde göreceksiniz ) özellikle sözleşme yenilerken çok işe yarıyo emin olun..

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Takımımda tek Brezilya'lı bulundurmam. Geri olan memleketler beni ilgilendirmez.

Quote Originally Posted by Zekirdek View Post
    Takımımda tek Brezilya'lı bulundurmam. Geri olan memleketler beni ilgilendirmez.
    avatarda da aykut kocaman söylediklerin cuk oturmuş yani...

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by bommel View Post
    avatarda da aykut kocaman söylediklerin cuk oturmuş yani...
    Evet hiç sevmem kendilerini. Mümkünse Avrupa'lı alırım.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Ömer Toprak bile gelmiyor fenere yuh artık

lugano haftalık 72.000£ a patlıyor bir deneme yaptım hak eder mi bilmiyorum,
    4 yıllık kontrat yaptım ve 17m£ a patladı...sanırım alternatif isim olarak yunan arkadaşı değil de
    alternatif olarak Leonel Galeano'ya yönelcem

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

O çok genç şuan ben yunanı sözleşmesi bitiodu aldım,ilk sezonum bitti transfer dönemindeyim luganoya barca inter lyon teklif verdi onlara gidecek bakalım bu sene yunanı deneyeceğim haftalık 25.000 € ya anlaştım 1.7.2011 de geliyor

Gregory Cerdan nıda inceleyebilirsiniz Le Mansta

iyi öneri oldu gerçekten.sezon sonuna kadar lugano ile idare edip yunanın sözleşmesini mi beklesem yoksa luganoyu satıp Galeano'yu mu alsam karar veremedim takımı gençleştirmeye çalışıyorum ancak aziz bey izin vermiyor

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Lugano mutlaka gidecek hazırlıklı ol derim konuyu açan arkadasta yarı dönemde gitmiş alhtan bende sezon sonu gitti barçaya

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri