Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
12. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

7 58.33%
  • İyi

5 41.67%
  • Vasat

0 0%
  • Hayal kırıklığı

0 0%
1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Kwadwo Asamoah | Mc | 21

Nesil
    2006
    Yer
    11

Post Kwadwo Asamoah | Mc | 21

Adı Soyadı : Kojo Kwadwo Asamoah

Kulüp : Udinese

Pozisyonu : Mc (Dm-Ml)

Genelde bu tarz defansif orta saha oyuncuları (Ball Win) teknik bakımdan kısıtlı olur.Asamoah onlardan değil.Next Muntari.

Last edited by Lim10 : 09.Kasım.2010 at 04:03

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

Ben Kwadwo'yu çift yönlü olarak düşünüyordum. Defansif midir kendisi acaba ?

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Çok kaliteli bi oyuncu gerçekten ama biraz tuzlu bence

Nesil
    2006
    Yer
    11

Paylaşımda da belirttiğim gibi Kwadwo teknik bakımdan gerçekten çok iyi.Box to box Mid. olarak da kullanabilirsiniz.Rahat oynar hemde.Central Mid.'in her türlüsünü, Attack bile oynar.Ama Kwadwo'ya gelene kadar ne atak orta saha oyuncuları alınır.Teknik özellikleri de defansif özellikleri kadar artıyor.Bu bağlamda şu profili ve ileride gelişeceği özelliklerini göz önüne aldığımda ben; (genelde kazma olan Ball Win. Mid'lerin aksine) teknik özelliklerinin yüksek olması nedeniyle kaptığı toplarda minimum pas hatası yapacak bir Ball Winner olarak görüyorum.Ama dediğim gibi Box to Box'da iyi oynar.Ben tek Mc ile oynadığım ve onu da Ball Winning Mid. rolünde oynattığım için bana bu şekilde hitap ediyor.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Bütcenı bilmiyorum ama atak ortasaha istiosan hamsik olagan üstü daha iyisi yok^^

Ne kadara alınabilir acaba en az 10-12 isterler gibi geliyor.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Boxtobox oynatmıstım kariyerimde bir sezonda 15 asist yapmıstı 5-6 golde attı çok hızlı ceza alanına acayip katediyor mükemmel ötesi tam bir boxtobox,ben 8.5 M Euroya almıştım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben 22MN€'ya alabilmiştim Liverpool'a. Tok satıcı Udinese.

Bide Wide Mid de fena oynamıyor. Zorunluluktan bir kaç defa oynattım baya iyi performans gösterdi.

Kısaca ortasahanın her yerinde verilen görevi yerine getiriyor. MC'de Adv Playmaker hariç hepsini oynuyor.

FM 10 da keşfetmiştim Man U ya ilerleyen sezonlarda almıştım ve Scholes un yerini onunla doldurdum diyebilirim sol iç bölgede Box To Box olarak harikalar yarattı.. ayrıca duruma göre Sol Açık ta oynatılabilir.. benim takımımda mutlka olması gereken oyuncudur..

Mesaj Yetkileri