Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
16. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

2 12.50%
  • İyi

9 56.25%
  • Vasat

2 12.50%
  • Hayal kırıklığı

3 18.75%
1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Burak Kaplan | Amr | 20

Nesil
    2006
    Yer
    11

Post Burak Kaplan | Amr | 20

Adı Soyadı : Burak Kaplan

Kulüp : Leverkusen

Pozisyonu : Amr (Mr-Ml-Aml-Mc-Amc)

3 büyüklerde olmasa da diğer takımlarda 11, en kötü iyi bir yedek olabilecek bir gurbetçi oyuncumuz.Orta sahanın her yerinde oynayabiliyor olması da çok büyük bir avantaj.

Last edited by Lim10 : 09.Kasım.2010 at 04:04

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

PAsının yükselmesini bekliyorum , Leverkusen ile ilk 11de başlamıştı en son maç .
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

çok para istiyorlar, alamadım ben fenerbahçeye.

ayrıca yine bende istatistikleri çok daha iyi.

bende 2014'de real madrid tam hatırlamıyorum ama rekor bi ücretle 43 m euro alması lazım almıştı harika bir oyuncu gerçektede 2-3 yıla süper klüplerin listesine gireceğini düşünüyorum beşiktaş harika bir transfer yaptı yani simao'nun dikkatli olması lazım

bu adamı alıpta verim alan var mı ki. bir de ilerleyen yıllarda ki profili varsa koyabilir misiniz?

ben aldım ama hiç bişey yapamadı. Hercules'ten Kiko'yu aldım sağ açık daha çok iş yaptı.

Özelliklerine bakıpta kötü dememek lazım bu adama. Hızı gayet iyi, çalım atabiliyor ve iyi ortalar açıyor. Extra olarak kanat oyuncusu için hatırı sayılır düzeyde gol atıyor. Ama gelişme göstermiyor çok özellikleri.

Mesaj Yetkileri