1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: STSL'deki Yabancı Sayısı

Default STSL'deki Yabancı Sayısı

6+2+2 olmasına rağmen oyunda en fazla 8 yabancım olabiliyor, diğer ikisini kaydedemiyorum STSL için, yanlış mı biliyorum bi yerde hata mı yapıyorum emin değilim ama kadroda en fazla 10 yabancıya kadar izin yok mu?

Sheriff Misafir

Oyunda 10 tane oyuncu kaydedilebiliyor. 6sı 11 de yer alabiliyor 2 si yedek olabiliyor. Bir yanlışın olmasın.

STSL'nin rules bölümünde böyle yazıyor mesela. Kayıt yaparken de yine 8'den fazlasına izin vermiyor.

2013-2014 sezonuyla ilgili bir kural değişikliği olmasın. Bildiğim kadarıyla UEFA'nın kararıyla belli bir tarihten sonra ( hangi yıl hatırlamıyorum ) bütün liglerde yabancı sayısı aynı kriterlere dayalı bir standart da sınırlandırılacaktı öyle bir durum olabilirmi acaba diğer liglerin rules bölümlerini de incelesen. Çünkü benim oyuna bakıyorum koyduğun sc deki 8 yabancı yazan yerde bende 10 yazıyor.

Yok oyuna başladığımdan beri böyle. Çok enteresan bu sorunun bi tek benim başıma gelmiş olması.

Nesil
    2003

Mahmut Ozgener bu 10 yabanci kuralinin sadece 2 yillik oldugunu soylemisti. 2010-11 ve 2011-12 sezonlarinda 10 yabanciya lisans cikartabiliyorsunuz. Ondan sonraki sezonlar icin 8 yabanci.

Hmm anladım sağolasın perpetua, 1. sezonda transferi kapamıştım zaten, 8 yabancı vardı gs'de, 2. sezonda da almıştım 2 yabancı daha ama kaydedememiştim nedense, heralde benim hatam.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

3. sezona malesef 10 yabancı kayıt ettiremiyoruz maxımum 8 oluyor bende transfer ettikten sonra farkettim artık 2sini reserve kadroya yollayacagız

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

abovv ben 2 yıllık olduğunu unuttum tamamen yav adam satıcaz artık yapıcak bir şey yok
    Screw you guys, I'm goin' home

Mesaj Yetkileri