Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
121. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

80 66.12%
  • İyi

24 19.83%
  • Vasat

7 5.79%
  • Hayal kırıklığı

10 8.26%
Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 84 arası toplam 84 sonuç

Konu: Neymar| St | 18

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Rind-i Şeyda View Post
    Sadece istatistikleri değil oyunu da zevk veriyor. Arkasında koşan adamın Hulk'u durduramayıp yere serilmesini, düşüp çaresiz kalmasını görmek paha biçilemez. =)

Neymar da çok iyi bir futbolcu ama güçlü defanslar karşısında çok çaresiz kalıyor. Bence Neymar'a uygun en iyi rol Trequarista.
    Neymar veya Hulk'la ilgili yorum yapmayacağım. Fakat ilk söylediğine kesinlikle katılıyorum

Adanaspor kariyerimde Konyaspor'dan Grajciar'ı aldım, bazı maçlarda adamlar Grajciar'a geçildiklerinde onu sırtından çekiyorlar, fakat durduramayınca resmen yere kapaklanıyorlar ve oyundan düşüyorlar.

Bunu görmek inanılmaz bir zevk
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Beyler Bende fenere aldım 48 aylık 15e ligde 32 gol şampiyonlar liginde 16(KUPAYIDA ALDIM YANİ ) attı.Milli takımda zaten classic coşuyo süper ama Ankara Kızılay meydanında görseniz sırıtmaz

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

52m $ a aldım Tabi ki 48 ay taksitle aldım Şu an 3. sezonun başındayım ve 2 sezonda 96 maçta 52 golü ve 25 asist i var Normalde daha iyi performans sergiler ama yinede takımın en iyisi değeri 17.75m $ ama 80m $ olarak değer biçtim 80m $ aşağısı teklif yapamıyorlar ve 2017'ye kadar kontratı var Mükemmel bir oyuncu
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Saçı yeter

Beyler siz Neymar'ı çift forvette nasıl oynatıyorsunuz?Mevlüt'ü çift forvette nasıl oynatıyım neymarla?

Nesil
    2011
    Yer
    Istanbul

Neymar, tek forvet ve poacher rolünde en verimli performansını sergiler

Mevlütü nasıl oynatıyım tek forvette?

Nesil
    2011
    Yer
    Istanbul

Oda tek forvet uygun olur ikisini değişmeli yaparsan daha verimli olur bence

Ok Sağol.

Bende bide Taufic Guarch var ama çift forvet oynayamam 4-1-2-2-1 en çok uyan taktik bana yazık olucak çocuğa

Nesil
    2008
    Yer
    Türkiye

Quote Originally Posted by phose View Post
    Bende bide Taufic Guarch var ama çift forvet oynayamam 4-1-2-2-1 en çok uyan taktik bana yazık olucak çocuğa
    Amlde Neymar'ı inside forward yapıp Guarch'ı tek forvet yap bence .Eğer Neymar varsa kadroda .Dediğim rolde Neymar süper oynuyor .

Beyler herkes neymar en verimli poacher oynuyor diyor ama ben en iyi verimi tek forvetken deep lying forward de alıyorum.Adam tabiri caizse azdı.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Tokat

siz çok pahalıya alıyosunuz adamı 14 milyona aldım 2015 de

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Lokomotiv Moskova'ya 24 Mn $ para vererek aldım.Jo Quintero gibi forvetleri de sattım iyi performans vermezse yandıkAma profili güzel gelişmiş.İş yapar galiba

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by phose View Post
    Beyler herkes neymar en verimli poacher oynuyor diyor ama ben en iyi verimi tek forvetken deep lying forward de alıyorum.Adam tabiri caizse azdı.
    Bana göre bir oyuncunun en verimli olduğu rol taktiğe göre değişir. Yani en verimli olduğu rol sabit değildir. Bu adamı complete fw. olarakta oynatan var poacher da var kanatta inside hatta advanced playmaker oynatan bile var.
    Football is simple,but Football Manager is not

çok gol kaçırıyor ama bu yasta böle futbolcu yok 2012 deki profil nasıl olcak cok mrk ediyorum

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Quote Originally Posted by barahir View Post
    siz çok pahalıya alıyosunuz adamı 14 milyona aldım 2015 de
    2015'e kadar çoktan avrupaya gitmiş oluyor. Senin ki biraz şansa olmuş.

Anzhi`ye aldım. 5 maçta 12 gollük performans sergiledi hadi hayırlısı.

Yami beyler ben Neymar'dan şüphe edene 2011'e yeni başlamış heralde derim yani abi adam coşuyor her türlü coşuyor yani her maç kafadan bir gol zaten yani profilini bilmiyorrum bile hiç bakmadan direkt istiyorum

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

ilk sezonda bile müthiş bi katkı sağlıyor özellikle yaptığı asistler mükemmel

tarihe dikkat edin daha sezon ortası sayılır

ben 3. yılı bitirdim hala santos'ta bu adam bir tek ben teklif yapıyorum arada ama fiyatta anlaşamıyoruz başka kimsenin teklif yapmaması ve ilgilenmemesi çok garip ve oynadığı maçlara bakıyorum bir sezonda hep 12-15 maç oynadığı yazıyor 3 sezonda toplam 40 maç ancak oynatmışlar. oyunun bir hatası olsa gerek.

Ya oyun parası oynayın beyler sanki cebinizden veriyosunuz yapıştır 48 aylığıda en az 15e istediin paraya alırsın

Nesil
    2006
    Yer
    11

Fena.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

2014 yılındayım sezonu dün akşam bitirdim..Santosa Bi Baktım Ganso ve Neymar Hala Orada Hemen aldım ikisinide..Bakalım neler yapacaklar Galatasaray'da..

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri