Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
10. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

7 70.00%
  • İyi

1 10.00%
  • Vasat

1 10.00%
  • Hayal kırıklığı

1 10.00%
1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Dario Conca | Amc | 27

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Default Dario Conca | Amc | 27

Adı ve soyadı : Dario Conca
    Mevki : Amc ( Mc )
    Oynadığı takım : Fluimense
    Değer : 4.100.000 €
    Uyruk : Arjantin

Geçen serilerde de kalitesini konuşturan bir oyuncuydu Conca.Bu oyunda da tecrübe kokan,hızı ve beceriyle her şeyi yapabilecek bir oyuncu.Orta düzey takımların tüm ofans yükünü çeker.Alıp oynatacağım ve verilerini sunacağım sizlere de
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Aynen şimdi bende bu oyuncu paylaşılmışmı diye girdim varmış,bende pazarlık aşamasındayım alex yerine alacacım ama attackıng mıd oynatacagım alex treques... oydu ama att. mid daha etkili oluyor oyunda,bunun özellikleri o mevki için bire bir bende sezon sonunda paylaşırım verileri alabilirsem

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

8.750.000 € bonservis bedeli ile kadroma sene başında kattım sene bitti windows 7 de nasıl görüntü alınacagını bilmediğim için istatistlikleri yazıyorum toplamda 43 maç 21 gol 23 asist yaptı bence süper ortalama inter ilgileniyor şuan

Nesil
    2007
    Yer
    Şeref Bey'den

7 milyon'a aldım. Gaziantepspor'u Şampiyonlar ligi, uefa ve ligde taşıyor resmen.

Ardanın yaşlısı işte ardayı beğenenler alsın

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben de Arsenal oyunumda aldım oynattım. AMC olarak mükemmel bir oyucu. İlk sezonda daha Premier Lig'in en iyi oyuncusu seçildi. Varın siz düşünün. Özellikle rakip defansı açamadığım maçlarda uzaktan attığı gollerle hayat verdi. Zor maçları da sever. Kesinlikle tavsiye ederim.

ben turnuvada fluminenseyle 2 maç yaptım ve bu conca mükemmel oynamıştı tavsiye ederim tam AMC

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

valdivia'yla birlikte en iyi amc olabilir.

ilk sene galatasaray'a aldım ve tam 5 sene amc'yi götürdü.adam icon oldu.müthiş bir rol amc için kesinlikle tavsiye ederim.

Mesaj Yetkileri