Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
45. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

17 37.78%
  • İyi

18 40.00%
  • Vasat

5 11.11%
  • Hayal kırıklığı

5 11.11%
1 ile 28 arası toplam 28 sonuç

Konu: Milan Badelj | Mc-Amc | 21

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

Default Milan Badelj | Mc-Amc | 21

Adı: Milan Badelj

Pozisyonu
    : MC / AMC

Kulüp: Dinamo

Oyun başı satış fiyatı: 2 M$ / 4-5 M$ a alinabiliniyor

Bu fiyata bu yetenekde bir orta saha , turkiye liginde her takimda lider rolunu ustlenir , asist kralligina oynar , ekstra goller atar

tam da ben yazacaktım ,ama şunu söyleyebilirim,kendisi 3.5 milyon avro ya gelebiliyor.hem ofansif hemde defansif anlamda müthiş oyuncu gerçekten.almamak salaklık olur şu özelliklerle...

turkiye ligi icin uygun yalniz dinamo ile avrupa macina cıktıgındanmıdır nedir avrupa maclarinda oyuncuyu kaydedemiyorsunuz alacak arkadaslar bunu bir dusunsunler

Nesil
    2007
    Yer
    İStanbul

2010'da çok kupa kazandım Lens formasıyla, bütün yükümü çekti sağolsun 2011'de 1,5M'a aldım juve ile oynarken, fenere de almayı dusundum fiyat 3+ olmuş. açılan database'e göre fiyat değişiyor sanırım.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

su anda tottenham da karıyer yapıyorum bende oynuyor su anda ıyı bır grafiği var istatistiklerini koyarım aksama

ilk sezon türkiye ligine gelebilecek en iyi orta saha oyuncusu.antep'e gençlerbirliğine geliyor,CA 140 PA 170 ayrıca...

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Devre arasında aldım son yamda 4.3 M Euroya cental mid attack oynatıyorm yaratıcılık much en sonda bakalım 7 maç 1 gol 2 asisti var ort 7.40 inş dahada artar performansı

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Boxtobox oynarmı acaba bu arkadaşlar ? yeni taktik hazırlıyorumda oynatanlar varsa yorum bekliyorum

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Evet her türlü rolün altından kalkıyor. Muhteşem bir oyuncu olmuş bu seride. 4m€ ya alıp 4 sezon sonra 30m€ ya sattım ama sonradan sattığıma pişman oldum, o kadar iyiydi yani

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

sistemimde boxtobox kullanmaktan vazgeçtim yeni sezon öncesi AMC de oyun kurucu olarak oynatacagım geçen sene MC de oyun kurucuydu bakalım iyi bir teklif gelirse değerlendirip paulo henrıque yı alabilirm umarm AMC de etkili olur

Bilmiyorum sorun bendemi ama FM 10'da da bu adamdan verim alamamıştım şimdide alamıyorum bana göre vasat bir oyuncu

12. Default

Harika bir adam. Mc'de oynat amc'de oynat farketmiyor
    Her sene asist krallığına

2-3 sezon içinde oyundaki en iyi box-to-box ve deep-lying mc'lerinden biri oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum.

bende box to box olarak nedense hiç bir maç 7.00 puanı göremeyen bir oyuncuydu badelj.bu senenin en büyük hayal kırıklığı oldu benim için.bi daha asla almam.

box to box oynamaz ki

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara, Eskişehir

decisions ve staminası düşük, ancak amc için ideal biri.

oyunun en iyi orta sahası oluyor ilk sezondan itibaren ilk 11 oynattım gs de ve çok memnunum

Orta sahayı toplayıcı olarak iyi. Ama yıldız denilemez tabiki. Yerine World Class alacağınız zaman satabilirsiniz anca

ilk sezondayım . GS ile oynuyorum.. İlk yarının bitmesiyle birlikte Bayern Münih Manchester city ve United İstedi..7 TL ye aldım 11 TL verdiler vermedim..Kısaca Başarılı !

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

türkiye liginin çok üstünde bir oyuncu.ilk sezonumda fenere aldım %85 pas yüzdesiyle ve 7.20 ortalamayla oynuyor.

11.3 versiyonuyla muhteşem biri olmuş Badelj. AMC olarak oynatıyorum ve gayet verim alıyorum. Bir iki sonra muhteşem bir oyuncu olacağından şüphem yok.

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

bomba asistçi bu adam. EPL'de 2. sezondayım, 2 sezondur deep lying pm oynatıyorum efsane arapasları atıyor

inceleme için teşekkürler

bu oyuncu bi benm oyunlarımda mı paspas cıktı kaç defa aldım hep aynı hüsrannn

İyi bir oyuncu. Nereye gitsem alırım takımıma. Bir sezon hiç kesmeden oynattım 2,8 m € almıştım sezon sonunda Ferguson'dan 18 m € teklif etti vermedim. Daha 22 yaşında

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

İngiltere liginde biraz vasat kalıyor. Alıştırmak lazım.

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

Sene 2018...

her kariyerimde aldığım oyunculardan.

Mesaj Yetkileri