1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: fm modifier 2010 10.3

Nesil
    2007
    Yer
    Bandırma

Default fm modifier 2010 10.3

fm modifier 2010 10.3 var mı ? internette aradım ama bulamadım. Acaba bu dosya cıktı mı ?

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

fm modifier yokta fmrte-real time editör var onu kullanabilirsin. bende de var ama kullanmıyorum zira hile programı ve ihtiyaç duyamayacağım editörden bir takım ürettim.

oyun sakatlatıyor bazı kilit oyuncularımı onu bilerek öyle bir takım ürettim ki kim sakatlansa yedeği var gibi tabi oyun da bunu bildiği için aynı mevkiden oyuncuları sakatlatıyor mesela geçen sezon 3 mc oyuncusu aynı anda sakattı ki mc de sıkıntım vardı mc aldım bu sefer 2 dr oyuncum aynı anda sakatlandı dr aldım bu sefer.

fmrte yi bulursun. ama söylediğim gibi ben pek kullanmıyorum geçen sene gereksiz u 18 oyuncularını gönderim dedim olmadı oyundan attı bi daha da denemedim.
    Last edited by mehmetd : 09.Kasım.2010 at 01:41 Reason: boşluk bırakmak istedim

Nesil
    2007
    Yer
    Bandırma

tm saol. Hiç yoktan şu ingilizce yüzünden benden nefret eden oyuncuları düzelticektim.

Nesil
    2007
    Yer
    Katılmıyorum

Quote Originally Posted by zzzeeeggg View Post
    tm saol. Hiç yoktan şu ingilizce yüzünden benden nefret eden oyuncuları düzelticektim.
    ingilizceyi düzelt o halde

bende de maç konuşmalarında oluyor sende de aynısı oluyor herhal maç öncesi basın toplantısında yada oyuncu ilk geldiğindeki roportajlar oyuncuyu kızdırabiliyor yada oyuncu kötü oynuyor ceza veriyorum kızıyor,benden çok alttaki bir takımı 90. dk.da attığımız gollle zar zor yeniyoruz iğrençtiniz diyorum kızıyorlar ne dememi bekliyorlar

en ilginci mustafa denizli. takımda 5 puan alanları övüyor. oyuncular da bende şaşıyoruz

maç toplantılarında da anlamadığım bir soruya bilmediğim ingilizce bir yanıt veriyorum vermezsem de tekrar soruyorlar zira,sonra da medya o yanıtı alıyor ve oyuncu mutsuz

ek: fmrte yi indirip öyle düzeltebilirsin
    yada sonraki maçta güzel konuşursan düzelir
    bazısı da var zor düzelir mesela balotelli gibi ben çok uğraştım zor düzeldi düzeldiği ilk hafta maçta kötü oynadı uyardım gene bozulmuştu
    Last edited by mehmetd : 14.Kasım.2010 at 00:13 Reason: ek

Mesaj Yetkileri