Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
4. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

1 25.00%
  • İyi

2 50.00%
  • Vasat

1 25.00%
  • Hayal kırıklığı

0 0%
1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Haris Medunjanin | Amc | 25

Nesil
    2006
    Yer
    11

Post Haris Medunjanin | Amc | 25

Adı Soyadı : Haris Medunjanin

Kulüp : Maccabi Tel-Aviv

Pozisyonu : Amc (Mc)

Fiyatı sudan ucuz.Tabi Maccabi'deki ilk yılı olduğu için kaça bırakırlar bilemem.Tam bir Playmaker.4-3-3 gibi bir sistemde yanında çift yönlü bir Mc ve arkasında bir Dm ile Central Midfielder-Attack pozisyonunda da başarılı bir şekilde oynar.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

2.Sezonun başında Blackpool'a aldım yanına da Gunnarson'ı koydum..Hiçte fena değil Maresca'nın önünde Gunnarson'la iyi iş çıkarıyor..Forvet arkası koyuyorum maç içi taktik değişiminde orda da iyi ve bazen kadro sıkıntısı yüzünden Winger oynatıyorum solda çok güzel orta kesebiliyor..Crossing,pace,acce fena değil zaten.. skora katkısı da bayagı iyi oluyor bu bölgede..Lafın kısası bence kesinlikle iyi bir oyuncu joker gibi bişey benim açımdan..

3. Default

FM 09 dan beri takip ediyorum iyi oyuncu.FM 11 de güçsüz ortalamanın altında bir takım aldığım zaman kesin transfer edicem.

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent, Giresun

bende 1.7 M euro gibi bir fiyata almıştım beşiktaşa şu anda 4M euro ve gayette iyi performans gösterdi. beklenmedik anlarda uzaktan golleri ve asistleri var

beşiktaş maccabi maçında gayet etkili oynadı. Fm'yi bilmem de gerçekte oyun kurucu pozisyonunda Gaziantep-Bursa-Kayseri gibi kafaya oynayan takımlarda çok iyi iş yapar. Türk gözlemciler ne iş yapar merak konusu gerçekten.

türkiye liginde 3 büyükler hariç diğer takımların hepsinde başarıyla performans gösterebiliyor. 3 büyüklerde hiç denemedim kendisini belki ordada iyi iş yapabilir ama daha iyileri alınabilir onlara.

Mesaj Yetkileri