Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
110. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

35 31.82%
  • İyi

54 49.09%
  • Vasat

11 10.00%
  • Hayal kırıklığı

10 9.09%
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 52 arası toplam 52 sonuç

Konu: Atila Turan | Dl - Wbl | 18

Nesil
    2006
    Yer
    KOCAELİ

Quote Originally Posted by mad butcher View Post
    ayrıca şöyle de bir durum var , pa sı -x olduğu için sürekli değişiyor , şu anki kariyerimde 156 pa sı var ama yeni bir hesap açınca 173 pa olduğunu gördüm ; aynı şey okan alkanda da oldu , 160 pa varken yeni oyun açtığımda 134 çıktı pa sı . bu durum oyunun saçmalıklarından biri olarak görüyorum ; oyuncu geleceği iyi diye alıyorsun ama pa sı 134 olduğu için hiç gelişmiyor. ama başka hesap açınca aynı adamın pa sı 165 olup fırtınalar estirebiliyor.
    bence oyunu zevklı yapan olaylardan bırıde bu ama asıl sacmalık bu durumdan dolayı scout programlarına hıle gozuyle bakılması

ben aldım pişmanım açıkçası çok fazla açık veriyor özellikle avrupada falan 5,5 in yukarısında performans göstermedi daha

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Ben İngiltere'de oynatıyorum hiç açık vermiyo yahu onu ne yapıcaz : ) Gittiğim her takıma alırım hatta.

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

süper bek adamı. yakışıyor oraya. ofansı da defansı da gayet yeterli bir adam. galatasaray fenerbahçe gibi takımları yönetenler hiç düşünmeden emanet edebilirler sol beki.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Üst düzey takımlar olmasada ilerleyen yıllarda kıtasal düzeydeki yönetilen takımlar için kaliteli bir oyuncu oluyor.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Pa sı -9 olan bir oyuncu o yüzden değişkenlik gösterebiliyor

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara - Kayseri

Kesinlikle alınması gereken bir Türk...

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

2019

Bende çok daha fazla gelişti ben onu alır almaz düzenli olarak oynattım sonra da sattım şu an durumu bu,

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by MahseN1002 View Post
    Bende çok daha fazla gelişti ben onu alır almaz düzenli olarak oynattım sonra da sattım şu an durumu bu,

ulaşabileceği en iyi profile ulaşmış

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Ben ilk sezon Fenerbahçe'ye aldım, 18 yaşındaki adam koca bir sezon boyunca SADECE 1 HATA YAPTI. Her pas mı isabetli olur, her top kapmada mı sonuca ulaşılır? Takımımın şüphesiz en iyi oyuncusuydu. Yılın defansı seçilmişti zaten.
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Galatasaray'a 2. sezon aldığım değişmez sol bek . Bu arada FM 2012de almak artık imkansızlaşacak çünkü Sporting Lisbon'a transferi an meselesi

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Neden böyle futbolcuları Türk takımları almaz anlamıyorum
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2010
    Yer
    Karabük

Galatasaray kariyerime aldım.Insua'yı , Atouba'yı , Hakan Balta'yı ve Çağlar'ı kesti.Mükemmel bir bek..

aldım daha ilk sezon bitmeden devler pesşinde. 16.25m verdıler, vermedım

Bu pa ne demek arkadaşlar ya? .d

Monzonla beraber gözü kapalı oynatabileceğim tek sol bek.
    Hiç denemedim,ama oyunda Türk Milli takımını seçiyor mu merak ediyorum?

ow resim cıkmadı

Nesil
    2011
    Yer
    Istanbul

Benim bildiğim kadaryla Fransa 21 yaş altında oynuyor tabi 21 yaş altından sonra yine bir milli takım seçmesi gerekiyor. kendisine gelecek olursak; oyuna girer girmez aldığım ve oynattığım tek solbek.

20. Default

Galatasaray'a gözüm kapalı aldığım bi oyuncu..

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Atila Turan dendiği gibi markajı 7'den 17 olan bir oyuncu değil, fakat çok kaliteli bir sol bek. Ayrıca da Atila kesinlikle Hasan Ali'den çok daha iyi bir oyuncu bence, Atila'yı Avrupa'da zayıf kalıyor diye eleştiren arkadaşlar Hasan Ali'nin Süper Lig'de bile adam kaçırdığının farkında değiller mi? Adamı hangi oyunumda alsam şöyle bir şey oluyor,:

Sezonda ortalama (satılığa çıkarmamama rağmen) 3 teklif getiriyor, gram sorun çıkarmıyor ve yılın defansında mütemadiyen ilk 3'e giriyor. Atila kesinlikle en iyi Türk sol bek bence.
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

baya gelişti sene 2020

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri