Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
110. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

35 31.82%
  • İyi

54 49.09%
  • Vasat

11 10.00%
  • Hayal kırıklığı

10 9.09%
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 52 sonuç

Konu: Atila Turan | Dl - Wbl | 18

Nesil
    2007
    Yer
    Raccoon City

Default Atila Turan | Dl - Wbl | 18

Adı Soyadı : Atila Turan

Kulüp : GF 38

Pozisyonu : DL - WBL

Fiyat : 3.4 M$ / 1.8 M$ a alinabiliniyor

PA'si -9 , Fransa 2. liginde oynamasi cok buyuk avantaj tabiki en guzel yani TURK olmasi , her turk takimina gelir ve buyuk gelisim gosterir

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

11.3'te ilk alacağım adamlardan biri. Andre Santos'un yerine süper olur kanımca.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Fiyat olarak biraz pahalı geldi bana bu özelliklerde.. -9 sı olması cazip kılıyor..
    Sentugo.

caner'in yerine alternatif olarak düşünülebilir fenerbahçe için.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Bnde 2.sezon başlangıcında aldım 1.7 m euroya bakalım gelişir umarım

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Marking düşük. Sol kanattan patlak verir. Yine de iyi bir oyuncu gibi

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

yalniz adamda hic türk tipi yok anne tarafimi türk ?

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Ben 2.sezonda Fenerbahçe'ye aldım birkaç maç olmasına rağmen performansını beğendim. Yabancı kontenjanının harcanmaması en güzel yönü.

2. sezonda denedim türkiyede sorun olmasada şampiyonlar liginde büyük patlak verdi her atagı ustune oynadılar:S

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

ilk başlarda almak kısmet olmadı inter aldı satılığa çıkardı 1.3 M a aldım sol kanatta, CA 119 PA 169 şu anda, ama 119 CA ile bile 7.50 civarında oynuyor bayaa memnunum.

sol tarafı kapatamıyor markajı çok düşük özel antremanla markaj çalıştırıyorum en azından bi 11 falan olsa markingi senelerce sol bek sıkıntısı çekmeyiz

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by KanaKe View Post
    yalniz adamda hic türk tipi yok anne tarafimi türk ?
    soyadı turan

Marking ve positioning çok düşük, çok açık verir.Tek avantajı hızlı olması.Biraz ilerde oynatsan karar vermesi düşük.-9 potansiyele sahip marking ve pozisyon alması gelişirse çok iyi bir bek olur hızının verdiği avantajla.

21-22 yaşlarında bütün açıklarını kapatmış oluyor.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Marking düşük ama Tackling de 11 yani boru değil

özelliklerine göre cok kaliteli gelecegini merak ediyorum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

9. sezonumdayım çok iyi gelişiyor, sol kanatta alternatifi yok türk olarak. Belki hasan ali kaldırım bunun yedeği olabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    KOCAELİ

Türkiye ligi için ideal ama avrupa için zayıf bir oyuncu ; 3. sezonumda mı ne almıştım , kontratı bittiğinde kendini messi gibi görüp 140bin avro haftalık istediği zaman 2m avroya alıp , 20m avroya satma vaktinin geldiği düşünüp satacaktım ama vazcaydım alternatif Türk oyuncu bulamadım ; hasan ali kaldırımı da alıp satmıştım. Türk takımını yönetip avr. başarı hedefliyorsanız alın derim , Tr liginde oynatıp , avrupa maçları hızlı bir yedeğiniz olabilir. ama asla avr. iş yapmaz :I denedim ve zararlarını gördüm ; alın - geliştirin - satın :]

Nesil
    2006
    Yer
    11

Marking ve Positioning özelliklerinin düşük olması çok belli oluyor maç içinde.Hasan Ali Kaldırım varken düşünmeyin bile.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2006
    Yer
    Elazığ

Kariyerimde Bursaspor'un başına geçince orada kiralıktı daha çok maça çıkma fırsatı bulamadım ama oynadığım maçlarda bayağı iyidi.Daha çok güçlü bir takımla karşılaşmadığım için defansif anlamda tam bir fikir edinemedim.

ayrıca şöyle de bir durum var , pa sı -x olduğu için sürekli değişiyor , şu anki kariyerimde 156 pa sı var ama yeni bir hesap açınca 173 pa olduğunu gördüm ; aynı şey okan alkanda da oldu , 160 pa varken yeni oyun açtığımda 134 çıktı pa sı . bu durum oyunun saçmalıklarından biri olarak görüyorum ; oyuncu geleceği iyi diye alıyorsun ama pa sı 134 olduğu için hiç gelişmiyor. ama başka hesap açınca aynı adamın pa sı 165 olup fırtınalar estirebiliyor.

Arda Turan'ın bir akrabası mı acaba

Banko alın. Rahatça forma verin. Devamlılığı olan, savunma yönü kuvvetli bir o kadar da iyi hücumcu bir bek.

Galatasaray'da aldım... Hakan Çağlar ve Insua'yı ilk maçta kesmeyi başardı kesinlikle tavsiye ederim.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

özel olarak marking çalıştırmazsanız, o bölgeden çok gol yersiniz.. Çok geliştiğini gördüm, marking özelliği 7 den 17 olduğunu gördüm
    Sentugo.

17 mi yok artık derim :F heralde her açılan oyunda farklı pa sı olmasından kaynaklanıyordur birinde 150 pa , diğerinde 178 pa ile çıkabilecek bir oyuncu

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

sanırım teklif götüreceğim

yukarıda da yazılmış, türkiye liginde çok işinize yarar zaten defansif özelliklerini antreman programıyla yeterli seviyeye getirirsiniz ama büyük kulüplerde hiçbir başarı sağlayamıyor. 2 farklı oyunda da başarısız oldu avrupa'da ama türkiye takımları için daha iyi türk sol bek yok bence.

Nesil
    2005
    Yer
    Sakarya

Quote Originally Posted by mad butcher View Post
    ayrıca şöyle de bir durum var , pa sı -x olduğu için sürekli değişiyor , şu anki kariyerimde 156 pa sı var ama yeni bir hesap açınca 173 pa olduğunu gördüm ; aynı şey okan alkanda da oldu , 160 pa varken yeni oyun açtığımda 134 çıktı pa sı . bu durum oyunun saçmalıklarından biri olarak görüyorum ; oyuncu geleceği iyi diye alıyorsun ama pa sı 134 olduğu için hiç gelişmiyor. ama başka hesap açınca aynı adamın pa sı 165 olup fırtınalar estirebiliyor.
    Ben olsam buna saçmalık demezdim.
    "Beşerin taptığı bir kendisinin heykelidir"

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri