Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
6. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

2 33.33%
  • İyi

3 50.00%
  • Vasat

0 0%
  • Hayal kırıklığı

1 16.67%
1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Cleo | St | 24

Nesil
    2006
    Yer
    11

Post Cleo | St | 24

Adı Soyadı : Cleverson Gabriel Cordova

Kulüp : Partizan

Pozisyonu : St

Komple bir forvet.Kafa toplarına da hakim bir Poacher diyebiliriz sanırım.Sırp vatandaşlığı da var.Ben çok beğendim.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

fenerbahçe'ye kaça patlar acaba

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa/Çanakkale

aynen abi ben bu oyuncuyu galatasaraya aldım gerçekten. süper işler yapıyor. ama sakatlıklar adamın yakasını bırakmadı bir türlü. Sırp milli takımına bile çağrıldı benim oyunda 5m gibi bir ücrete aldım 48 taksitle.

Ben bursaya aldım sercanla ikisi süper işler yapıyor biri diğerinin açıklarını kapatıyor sercan hızlı ama cleo teknik ve akıllı eğer bu oyuncuyu alacaksınız yanına sercanıda alın ve görün sonuçlarını. Bir parantez açayım bu oyuncu için özel antreman yaparsanız daha iyi olur çünkü çok fazla sakatlık yaşıyor 3 maç oynuyorsa sonra 3-4 hafta maç yapamıyor bu sene fm'nin en iyi oyuncuları arasında... Alacağınız fiyat 7.5 ml strlin veya 9 mil sterlindir...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

galatasaray'a aldım 3milyon€ gibi ucuz bir fiyata ama, istediğim verimi alamadım. çok farklı şeyler bekliyordum cleo'dan.

20 maçta 5 gol gibi bir istatistikle oynadı.

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

2015-2016 sezonundayım. Biraz pahalıya geldi ama bakalım verim alabilecez mi

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by BaFraLı View Post
    2015-2016 sezonundayım. Biraz pahalıya geldi ama bakalım verim alabilecez mi

O sezonda Galatasaray için kaliteli bir transfer olmamış sanki? İlk sezonlarında kaliteli ama ilerleyen sezonlarda performansı düşüyor.
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Mükemmel yarar sağlayan bir futbolcu maliyetide fazla değil.

Mesaj Yetkileri