1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Fm 11'in en beğendiğiniz özelliği?

Default Fm 11'in en beğendiğiniz özelliği?

Evet arkadaşlar sizce Fm 11'i diğerlerinden farklı kılan en beğendiğiniz özelliği sizce ney? Bana göre 3D taraftarlar ve atmosfer muhteşem olmuş ayrıca mesela Fm 10 da kanatlar 10 numaralar nadir çalım yapar nadir fazlaca top sürerdi ama 11 sanki gerçek gibi Naniyi izlerken bir an gerçek Nani gözümün önüne geliyor kanatlar çok şık çalımlar yapıyor 10 numaralar 10 numara ara pasları atıyor kısaca benim en beğendiğim özellik maç içi ve 3d oldu bu özellikten dolayı Fm oynamak için can atıyorum son 2 yıldır Pes'lerden daha zevk alırdım ama artık Fm 11 le birlikte eski Fm heycanım yeniden canlandı ve Pes'le arasında bir fark kalmadı bana göre

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Transferlerde önceden izlediğim oyuncu olunca teklif verdiğimde hemen başka kulüpler çıkıyordu onlarda teklif yapıyorlardı veya birçok izleyen kulüp var ben teklif verdiğimde hemen onlarda teklif vermiyorlar daha mantıklı olmuş transfer politikası teklif vermeyebiliyorlar,oyuncu iknası zor ama bu yönünü beğendim ben

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Menejer ile pazarlık, oyuncu değişiklerindeki ufak simgeler çok hoşuma gitti.
    3D'deki oyuncuların ters kanada oyunu çevirmeleri çok harika..

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

öncelikle ince ayrıntı ama takımların bilgilerinde hangi takımlaarla derbi oynadılarını derbi isimlerini belirterek yazmaları hoş bir ayrıntı.oyuncu etkileşimi daha iyi olmuş.en beğendiğim özellik ise menajerler oldu. gerçek hayatta ki gibi managerler oyuncu teklif ediyor,devamlı aynı menajerin oyuncularını alırsanız ya da managerin favori personeli olursanız ilerleyen zamanlarda daha az para istiyorlar.

valla en sevdiğim değilde beni uyuz eden şey sürekli 90+4 te gol yemem maçlarım hep berabere bitiyo yokmu bi önerisi olan ya

Nesil
    2006
    Yer
    Elazığ

Quote Originally Posted by yakamoz0347 View Post
    valla en sevdiğim değilde beni uyuz eden şey sürekli 90+4 te gol yemem maçlarım hep berabere bitiyo yokmu bi önerisi olan ya
    Bunun için farklı konular mevcut ama küçük önerilerde bulunayım

Tabi hepimizde böyle durumla olabiliyor ama en aza indirmek için o dakikalarda tempoyu düşürüp , zaman geçirmeyi artırmayı deneyebilirsin.Ya da oyuncu değişiklikleri yapıp zamanı öldürebilirsin.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Oyuncu menajerleri, Oyuncularla 1 e 1 konuşma, 3D deki extrem hareketler(bunlar ne derseniz c.ronaldo nun sık kullandığı topuk pası örnek) , oyuncuların daha mantıklı davranması, oyundaki hırs özelliğinin etkisini daha çok görüyorum.
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

3d de Dia nın topu kaparak çalımlarla ceza alanına girşini izlemek büyük keyif

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by RasAnt View Post
    3d de Dia nın topu kaparak çalımlarla ceza alanına girşini izlemek büyük keyif
    Nokta. Gerçekten süper ve hıp hızlı ilerliyor. İzlemesi çok büyük haz veriyor. 11.0'da deneme olarak Fenerbahçe'yi açıp birkaç maç yaptım ve çok güzel oluyor izlemesi. Artık çıkacak son yamanın ardından açacağım Fenerbahçe kariyerini.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Son yama taa 2.devreden sonra çıkıyor benim bildiğim

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by RasAnt View Post
    Son yama taa 2.devreden sonra çıkıyor benim bildiğim
    Bizde o zaman oynarız fark yapmaz.

Nesil
    2007
    Yer
    İStanbul

match prepation. zorlayıcı ama mantıklı.

Mesaj Yetkileri