1 ile 14 arası toplam 14 sonuç

Konu: Fazla Kart

1. Default Fazla Kart

Buna benzer bır konu demo cıktığında acıldı biliyorum ama tekrardan dile getirmek istedim

Oyunda her maçta çok kart görüyorum kendi oyun taktiğimden kaynaklandığını düşündüm önce ama sonra baktım ki euro lig te her oynanan macta toplamda en az 7-8 kart var bu sizce normal mi? Sizde de aynı sorun var mı?

Nesil
    2008
    Yer
    Mersin

Aynı sorun bendede var...

Nesil
    2006
    Yer
    Elazığ

Çok kart görmüyorum da her oynadığım maçta bir kırmızı kart çıkıyor.İlginç geldi bana.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Bu sorunu ben hallettim gibi..
    Oyun sertliğini biraz düşürürseniz kart görme olasığı o halde düşecektir, oyuncularınıza bireysel olarak talimat verirken, çok sert değilde daha tedbirli oynaması için talimat verirseniz göreceksiniz ki, bayağı bir düşüş olacak..

valla bende 6,7 sarının altına dusmuyor kırmızıda cabası. kardesımde dedı aynısını valla sorun buyuk sanırım

Nesil
    2007
    Yer
    İStanbul

ben sezon başında 11 kişi maç tamamlayamadım. futbolcular sürekli rakiplerine çift daldılar, 10 kişi 9 kişi bitti çoğu maç. ben ceza verdikçe takım daha çok kart gördü. sonra son kırmızı kart vakasında ceza vermedim uyarıyla yetindim takım duruldu.

bunun bir mantığı oldugunu sanmıyorum ama...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by brknesta View Post
    valla bende 6,7 sarının altına dusmuyor kırmızıda cabası. kardesımde dedı aynısını valla sorun buyuk sanırım
    Quote Originally Posted by nessus View Post
    ben sezon başında 11 kişi maç tamamlayamadım. futbolcular sürekli rakiplerine çift daldılar, 10 kişi 9 kişi bitti çoğu maç. ben ceza verdikçe takım daha çok kart gördü. sonra son kırmızı kart vakasında ceza vermedim uyarıyla yetindim takım duruldu.

bunun bir mantığı oldugunu sanmıyorum ama...
    Taktiklerinizde, top kapma stilleriniz ne?

semih_usta Misafir

bende de var ben de rakip cok kırmızı görüyo

Nesil
    2007
    Yer
    İStanbul

bunun stille pek alakası yok benim başıma gelen daha çok disiplinsizlik örneğiydi. opposing instructions içinde normal tackling verdiğim takım maçı 9 kişi tamamladı. şimdi hard oynuyorum bir sorun çıkmıyor mesela.

veya başka bir oyunda more aggresive oynuyordum başıma bunlar gelmiyordu. dediğim gibi benim oyuncular bi ara sapıttılar.

10. Default

Hadı ben taktikle düzellttim diyelim diğer maçlara bakıyorum 6 sarı kart 2 kırmızı kart her macta skoru acayıp etkliyor, fener e bir baktım lig macından önce aynı anda 4 kişi kart cezalısı çok ilginç

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Ben çok az sarı görüyorum oyun başından beri. ANlamadım gitti

Nesil
    2008
    Yer
    Mersin

Her maç bir tane kırmızı kart mutlaka görüyorum.İlk sol bek gördü sonra sağ bek sonra sol dc sonra sağ dc sırasıyla görüyorlar masallah

Ben neredeyse sarı kart bile görmedim şu ana kadar.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Hakem'in geçmiş maçlarına bakıyorum, kartları çoksa top kapma sertliğini azaltıyorum. Fakat bu oyunda birazcık ayarı bozmuşlar, gelecek yamayı bekleyeceğiz.

Mesaj Yetkileri