Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
10. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

1 10.00%
  • İyi

4 40.00%
  • Vasat

4 40.00%
  • Hayal kırıklığı

1 10.00%
1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Omorou Nassirou | Gk | 21

Nesil
    2006
    Yer
    11

Post Omorou Nassirou | Gk | 21

Adı Soyadı : Abdoul Omorou Nassirou

Kulüp : AS Togo Port

Pozisyonu : Gk

Enyeama'dan daha iyi teknik ve fiziksel özellikleri var.Şimdilik oyundaki en iyi ucuz kaleci.Benim bu yılki favori kalecim oldu bile.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Özellikleri iyi, gelişebilir. Fakat Database'im large olmasına rağmen bu kaleci çıkmadı.

Nesil
    2006
    Yer
    11

Fransa Lig'i açık mı?

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

Evet Açık. Bir daha baktım yok.

Nesil
    2008
    Yer
    Mersin

Bendede cıkmadı

Nesil
    2006
    Yer
    11

Paylaştığımda açık olan ligler; İngiltere, İtalya, İspanya, Almanya, Fransa, Türkiye.

Benim paylaştığım kariyerimde de çıkmıştı, şuanki kariyerimde de çıkıyor.Başka bir oyuncuda aynı ligler açıkken, İngiltere liginde bir takımın başındayken göremiyor, Türkiye'de bir takımdayken görebiliyordum.Bilemiyorum nede böyle bir sorun oldu.

Nesil
    2009
    Yer
    Samsun

Bende çıktı.

Nesil
    2008
    Yer
    Mersin

Goulan da çıkmıyor bende.Serberst olan.

on numara kaleci

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

eksantrikliği yüksek olan kaleciden korkarım arkadaş

Küçük takımlarda takımı sırtlar büyük takımlarda oynayacağını pek sanmıyorum.Yedek kaleci olabilir.

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Boyu çok kısa 1.81 kaleci için epey kısa bir boy.Bazı toplara kısa olduğu için uzanamıyor.konsantrasyonu düşük.Benim açtığım oyunda pozisyon alması bile 10 un altında çıktı . Alt ligler için iyi kaleci.Mesela Bank Asya da kaliteli bir performans görebilirsiniz.Ama Spor toto süper ligi için iyi bir kaleci değil.

Mesaj Yetkileri