Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
7. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

3 42.86%
  • İyi

2 28.57%
  • Vasat

1 14.29%
  • Hayal kırıklığı

1 14.29%
1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Thiago Neves | Amc | 25

Nesil
    2006
    Yer
    11

Post Thiago Neves | Amc | 25

Adı Soyadı : Thiago Neves Augusto

Kulüp : Al-Hilal

Pozisyonu : Amc (Mc-Mr-Amr-Ml-Aml)

Cental Mid.(Attack), Playmaker, Attacking Mid., Inside Forward, Trequartista olarak oynayabildiği özelliklerini belirttim.Bu saydığım mevkiler için neredeyse gerekli olan tüm özellikleri +15.Orta sahanın her yerinde oynayabiliyor.Müthiş bir oyuncu.Tek sıkıntı yıllık maaşının yüksek olması.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2006
    Yer
    11

Fb'deyim.7.75 M$ maksimum yıllık ücrete kadar çıktım hala anlaşamadık.Çok zor bir transfer.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

aga sen becerememıssın o işi ben aldım Fener'e 11trilyona yıllık maaşı 6 trilyon yarım sezonda brezilya milli takımına girdi ve Barca,Milan,R.Madrid peşinde gitmek istediğini söyledi yani sadakat sıfır adamda kabul ettim ama haala takımda sene sonuna kadar kararı değişmesse yol vericem yedeği Eden Hazard çünkü

ilkerist fbde o kadar bütçe varmıydı ?

hazard yedeği oldguna göre editorle yaptıysan daha iyilerini alsaydın gourcuff gibi

Nesil
    2006
    Yer
    11

Benim bahsettiğim dönem ilk sezonun devre arasıydı.Benle değil maaş bütçesiyle alakalı.Benim garibime giden, klübünde 3.3M alan adam Avrupa'ya transer olacakken üstelik, 7M'larda falan uçması.Nitekim istediği rakamada çıkamadık.İlker arkadaşımız ileriki sezonlarda olmalı ki Hazard-Neves gibi ofansif yıldızlarla orantılı defansif kalitenin de yüksek olacağını düşünürsek.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

editörden oynamadm oynamamda zaten Bilica-Selçuk-Alex-Lugano-Cristian ve Andre Santos'u yolladım Yobo'nun da kiralık anlasmasını feshettim canavar gibi bir bütçeye ulaştım doğal olarak maaşını karsılamak sorun olmadı benim için zaten neves gibi adamı düşük maaşla oynatamassınız parayı gözden çıkarmanız gerekli Erasmus bile yıllık 1trilyon maaş istiyor en az

müthi bi adam bu yaaa

28 maçın 19unda sonradan girdi oyuna hemde farklı bölgelerde oynamasına ragmen 14 gol 12 asist yaptı.. fena beyler fena =)

Mesaj Yetkileri