1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: crush dumps

Default crush dumps

napoliyle oynuyorum cagliari yi zar zor 2-1 yendim takım konuşması sırasında crups dumps geldi. nedir bu ya bu senede mi var bu illet

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

patch yüklümü acep ben daha karşılaşmadım umarım karşılaşmam

evt yüklü valla bi kere olunca insan sürekli tırsıyor ikide bir oyunu kaydediyorum her an tekrar olacakmış gibime geliyor

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

Quote Originally Posted by yakamoz0347 View Post
    evt yüklü valla bi kere olunca insan sürekli tırsıyor ikide bir oyunu kaydediyorum her an tekrar olacakmış gibime geliyor
    hahaha aklıma geldi ben de de fm 2006da çok olurdu, her maç sonrası kayıt ederdim bende 2011 demoda oyundan attı daha ilk maçımda şimdilik iyi gidiyoruz bakalım

Ben bu aksam aldim hatayi bi hüzün cöktü önce moralim bozuldu sonra dosyayi sildim simdilik olmadi ama her an bi korkuyla oynuyorum oyunu

6. Default

Aynen o korku çok kötü birsey, acaba simdi olur mu kaydederken olur mu , artık suna çözüm bulsunlar yaw, yeter artık

Nesil
    2006
    Yer
    Denizli - Köln

Quote Originally Posted by tgun89 View Post
    Aynen o korku çok kötü birsey, acaba simdi olur mu kaydederken olur mu , artık suna çözüm bulsunlar yaw, yeter artık
    adrenalin yapıyoz işte boşver

oyunu kaydetme alışkanlığı her maç öncesi, her maç sonrası, her transfer sonrası, her taktik ve antrenman ayarı sonrası yangından mal kaçırır gibi oyunu kaydetmeler oyunun autosave özelliğini bi kullanamadım yıllardır korkudan ama alışkanlık işte şikayetçi değilim artık. Gerçi eskisi kadar sık olmuyor fakat bi oldumuda can sıkıyor işte

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

premier lig şampiyonu olmuştum. gitti bütün emekler lanet olsun

bazen save'leri de bozabiliyor onun için 2 savele oyna derim. her olaydan sonra save al bi de.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Dün 5 macım gitti lanet sey yuzunden cok sinirlendim uefada romayı eleyip ceyrek finale kalmıstım fenerle gitti simdi ben sinirlenmiyimde kimler sinirlensin

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bende TFF 2. liginden bir takım aldım, transferleri yaptım, tam ilk maçıma giricem, hooop crash dump Neyseki ucuz kurtuldum, ilerlediğim bir oyun vardı, onda bozulmadı..
    Sentugo.

Mesaj Yetkileri