Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
17. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

7 41.18%
  • İyi

9 52.94%
  • Vasat

1 5.88%
  • Hayal kırıklığı

0 0%
1 ile 21 arası toplam 21 sonuç

Konu: Sergio Canales | Amc | 19

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Default Sergio Canales | Amc | 19

Adı Soyadı : Sergio Canales Madrazo

Yaşı : 19

Kulüp : Real Madrid

Pozisyonu : AM Center / M(C)

Amc için doğal bir yetenek kesinlikle tavsiye ediyorum... Satın alabilmek biraz uğraştırıyor ama kesinlikle değer...

Nesil
    2006
    Yer
    11

"Biraz" uğraştırıyorsa iyi

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Fm 2010 da Gs kadromda şuan kendisi.Satılık listesinde düşük bir fiyata aldım kendisini.Mutluyum.Beğendim sevdiğim takdir ettiğim bir şahsiyet.

ilk sezon almak imkansız bence. çünkü real madridde ilk sezonu kulübü ikna etseniz kendisi ikna olmaz. 2. sezonda alınabilir belki

ben kulupte degilde ispanya milli takımında kendisiyle calısma fırsatı buldum .. tek kelimeyle harika

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

2. sezon başında 5.75m'e satılıktaydı aldım Fenerbahçe'ye. Özellikleri de çok artmış mükemmel olmuş, çok umutluyum.
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

arkadaşın baya yaşlı bi profili

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    arkadaşın baya yaşlı bi profili

oyuncunun özel yeteneği nasıl artmış anlamadım :S

Quote Originally Posted by prophet21 View Post
    oyuncunun özel yeteneği nasıl artmış anlamadım :S
    Belki random bir özelliktir. Her oyunda farklı çıkıyodur (:

Bu arada tam bunu incelerken, satılığa çıkarıldığını gördüm 4.2 m£ 'a Fenerbahçe'ye almış bulunuyorum 2. sezon Alex'in özelliklerinin düşmesinden sonra ilaç gibi geldi.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Ghazi View Post
    Bu arada tam bunu incelerken, satılığa çıkarıldığını gördüm 4.2 m£ 'a Fenerbahçe'ye almış bulunuyorum 2. sezon Alex'in özelliklerinin düşmesinden sonra ilaç gibi geldi.
    Aynen Oyunu çok hızlı ve direkt oynuyor çok memnunum ben.
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Quote Originally Posted by lofthei View Post
    Aynen Oyunu çok hızlı ve direkt oynuyor çok memnunum ben.
    Kesinlikle Takıma alışmaz felan sorun çıkarır dedim. 4 maç 1 gol 3 asist İyi başladık bakalım hayırlısı

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

4-5 ay önce oynarken 11.2 versiyonunda Real Madrid gözden çıkarmıştı, ben de aldım hemen. Özellikleri muazzam ancak ondan sezonda 15 gol - 20 asist civarı ortalamalar bekliyorsanız ona uygun taktikler üretmelisiniz. Bende sezonda ortalama 25 maç, 8 gol - 8 asist ile oynuyordu (442 taktiğinde sol MC'de Moussa Sissoko ile rotasyondaydı).
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

valla çok yetenekli bir adam ama türkiyeye zar zor ikna ile geliyor

Nesil
    2007
    Yer
    Konya

next guti diyorum.

Nesil
    2010
    Yer
    Viyana

5-6 kere yeni oyun açtım hepsinde de Real Madrid 1. sezonun sonunda satılığa çıkardı.En sonunda bu adamın kerametinin ne olduğunu anlamak için 6.75 £ ' e aldım.Gerçektende performansı etkileyici.Henüz yarım sezon geçmesine rağmen ingiliz kulüpleri peşine takıldı.Bütçeniz varsa kesinlikle alın.

bence oyundaki potansiyeli olan en iyi 10 numara bu kadar iddaalı konuşuyorum 24-25 yaşına geldikten sonra durdurulamıyor özel yetenek özelliğide random değil o bazen oluyor işte bu yüzden canales farklı özel yeteneği bile gelişebiliyor keşfetme bakımından gelişiyor bu özel yetenekde...

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

Özel yetenek de gelişir neden gelişmesin ? Ama diğer özellikler gibi çok gelişen bir şey değil.

Canales'e gelince yanlış hatırlamıyorsam, -9 PA var. bu da maximum 180 PA demek.
    Eğer oyuncu bu PA'yı alır ve iyi bir tutoring sağlanırsa kendisine muhteşem bir oyuncu ortaya çıkar. Denemeye değer.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Real Madrid 4. sezonun başında 6 M €'ya satılık listesine koymuştu hemen kaptım. Adam resmen coşmuş özellik olarak. 22 yaşında bir Guti düşünün.

2.sezonda satılığa çıkartılıyor. almayan pişman olur arkadaşlar napoli'deyken Man Utd'a 23 milyon dolara satmıştım.

yeni iniesta diyebiliriz. iyi de top sürüyor ve yavaş bir futbolcu değil. guti'ye benzetmek haksızlık olur. daha çok iniesta'ya benziyor.

Mesaj Yetkileri