1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Sakat Oyuncu/Antrenman Sorunu

Default Sakat Oyuncu/Antrenman Sorunu

Selamlar Arkadaşlar.
    Galatasarayı çalıştıryorum ilk sezonumdayım. Bilindiği üzere Pino,Elano ve Çağlar uzun süreli sakatlık geçiriyorlar. Kafama takılan konu ; Bu oyuncuları antrenman programından çıkarmalımıyım. Çıkarmam veya program görmeleri bişey değiştirir mi?

Çok uzun süredir bu oyunu oynuyorum ama hiç dikkat etmemiştim..
    Sizin görüşleriniz ne?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Eğer hafif bir program uygularsan oyuncuların antremanda sakatlanma olasılıkları düşecek ama , maç sırasında düşük kondisyon gözlenecektir..Oyuncuların maç sırasında sakatlanma riskini de gözönüne alman gerekir. Eğer sakatlanmaya yatkın bir oyuncu ise her şekilde sakatlanacaktır.Ancak kondisyon konusuna önem vermelisin antreman programında..

arkadaşın dediği sanırım sakat olduğu halde bir oyuncuyu herhangi bir antreman programı dahilinde tutmak sakıncalı mı değil mi?

iyi bir konuya değinmişsin. ben genelde bu soru kafama takıldığı halde adamı tutarım bulunduğu antreman programında. belki iyileşme sürecinde etkisi vardı hiç bir fikrim yok.

yönetici arkadaşlardan biri daha iyi bilir sanırım sakat bir oyuncuyu açığamı alalım yoksa oyun onu otomatik olarak algılıyor mu?

Nesil
    2007
    Yer
    İStanbul

sakat oyuncunun antreman programında gözükmesi bir şeyi değiştirmez, sakat olduğu için otomatikman o programa katılmaz zaten.

sakatlanma riski yüksek adama hiç antreman yaptırmamak da olmaz, bütün değerlerinde düşüş başlar.

Heavy86 teşekkür ederim cevap için..
    Evet, Sysmix tam olarak ondan bahsettim..
    Ben de genelde antrenman programında tutuyorum yaklasık 6-7 senedir =)
    Ama bu kadar dikkat etmemiştim. Takımımda uzun süreli sakat başlayanlar olduğu için dedim acaba?
    Ama Eğer Nessus senin dediklerin %100 doğruysa pek bi sorun olmaz o zaman. Teşekkürler.

zaten dikkat ettiyseniz sakatlık düzeyi sarı olduğu zaman ' back in light training ' gibisinden bir ifadeyle hafiften antrenmanlara başladı yazıyor. Sakatlık bitme noktasına geldiğinde gerçek hayatta nasıl düz koşu, kuvvet antrenmanı falan yaptırılıyor burda da hafiften antrenmanlara başlıyor ve tamamen sakatlığı geçince programına tekrar devam ediyor yani programda tutmanızda bir sorun yok

Mesaj Yetkileri