Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
27. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

11 40.74%
  • İyi

15 55.56%
  • Vasat

1 3.70%
  • Hayal kırıklığı

0 0%
1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Federico Fazio | Dc-Dm | 23

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Thumbs up Federico Fazio | Dc-Dm | 23

Federico Fazio (23)

Klübü : Sevilla

Ülkesi :Arjantin

Satış Fiyatı : 550K

Fazio geçen senenin önemli oyuncusuydu bildiğimiz üzere, bu sene 2,3 M fiyatı var ama sevilla sizden 550 K istiyor, çok fazla takımda banko oynayabilecek yetenekte bir oyuncu. ve bu fiyat onun için nereden bakarsanız bakın bedava ben Trabzonspor'a alamadım kontrat yüzünden, porto hemen kaptı ve oradaki caps'ini veriyorum
    Last edited by GeNç KaRTaL : 14.Kasım.2010 at 19:46

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Fazio'nun durumu oyundan oyuna değişiyor. Kimi oyunlarda satılık listesinde başlıyor. Kimilerinde transfer sezonu sırasında öneriliyor.Bazı oyunlarda ise transfer listesine hiç girmiyor.Her yeni oyunda kısalisteye attığım tek oyuncu.Ne olursa olsun alınmalı...

Defans en önemli mevki olduğundan paraya kıyıp biraz daha iyi olan adil rami'yi alırdım.

eskiden oyunun en iyi defansı oluyordu ilerleyen yıllarda, baya bi düşmüş özellikleri

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

parlamayan oyuncuları söndürmüşler direk. araştırmacıların affı yok

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent, Giresun

Savunmada çok sağlam bir oyuncu. benim oyunumda satılıktı devre arasında 3M euro ya almıştım

oyun başlarken 500k USD'ye Galatasaray'a aldım. 1,5 sezon geçti şahane oynuyor, fiyatıda 6m USD oldu, tavsiye ediyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Taa Sevilla'nın B takımında oynarken alıyordum. Kesinlikle almalısınız sağlam topçu..

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

İlk sene alırsanız ancak yedek olabilir takımda. Sonrasında gelişiyor sık oynarsa, bende marking özelliği 15'e çıktı.

İyi bir yedek.
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

Bu adama yapılacak tek yoorum mükemmel başka yorum yok.ilk sene 7.40 2.sene 7.49 3.senem 7.80 ortalaması var ne yerden ne havadan top geçiriyor üstelik kornerlerde tam bir golcü.Galatasarayla oynuyorum ilk sezon devre arası almıştım 4 m euro ya nerdeyse bütün üst düzey takımlar istedi ama göndermem özellikle avrupa kupası maçlarında harika oynuyor çokda iyi gelişiyor defansa ilk düşünülecek adam toplamda 2 sezon oynadı diyebilirim bende 12 gol 10 asist ve bu adam defans

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

lugano'nun yedeği olsun diye satılık listesinde olduğu için 550k'ya aldım.lugano'yu m.united serbest kalma maddesinden yararlanarak 3.6'ya aldı.lugano'nun yerine oynattım.lugano'nun 7.30 ortalaması vardı fazio 6 maç oynadı 8.00 ortalaması..Haftalığı:13500

Mükemmel bir topcu

Mesaj Yetkileri