Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
12. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

4 33.33%
  • İyi

6 50.00%
  • Vasat

2 16.67%
  • Hayal kırıklığı

0 0%
1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Kermit Erasmus | St/Amc | 20

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa/Çanakkale

Default Kermit Erasmus | St/Amc | 20

Adı Soyadı : Kermit Erasmus

Kulüp : SuperSport Utd

Pozisyonu : St/Amc

Gerçekten çok yetenekli bir Poacher olabilir. Yaşı çok genç gelişimini izlemekte zevkli olucaktır. Fiyatı ise çok uygun Anadolu takımlarına rahatlıkla alınabilir. Attacking Midfielder pozisyonunda oynamasına bir artı özellik olarak dikkat çekiyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent, Giresun

Erasmusu 2.senemde beşiktaşa bedelsiz olarak almıştım.Deep-lying forward olarak oynatıyorum.Özellikle uzaktan şutları gayet iyi olan bir futbolcu tavsiye ederim

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

ilk sezon devre arasında imza attırabilirsiniz...wolfsburg'a almıştım fakat daha oynatmadım şu an kiralık gitti...

Nesil
    2008
    Yer
    Mersin

Mersin ile Süper lige çıktım bu adamı aldım 4 macta 5 gol attı.Biride Fenere

Nesil
    2007
    Yer
    Bafra/Balıkesir

FM 2008'den beri profiline bakmadan geçtiğim bir oyuncu. Genelde alıp ya yedek kulubesinde alternatif olarak beklettim yada kiraya verip geliştirdim. Gelişime açık bir oyuncu.

Nesil
    2008
    Yer
    Mersin

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Quote Originally Posted by La BruJiTa View Post
    ilk sezon devre arasında imza attırabilirsiniz...wolfsburg'a almıştım fakat daha oynatmadım şu an kiralık gitti...
    mandzukic ve grafite'den verim alamayınca geri çağırıp şans vermeye karar verdim.ilk maçında 2 tane attı.Dzeko'nun yanında ''poacher'' olarak oynatıyorum,hiç sırıtmadı.8 maç 4 gol 3 asist le oynuyor ki Mandzukic ve Grafite ikilisinin toplamından fazla iş yaptı.Artık Dzeko-Kermit ilk seçimlerim..

Mesaj Yetkileri