Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 88 sonuç

Konu: Koflok's Goals Galore 2011

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent, Giresun

belki takımın taktiğe uyum sağlayamamıştır.Match preparation ekranında takımın taktiğe karşı olan uyumu (öğrenmesi) ile ilgili bir bölüm var oraya baksana bi ne durumda??

bu sayfamı nedir durum simdi?

bide team instructiondan playmakerı secicemmi yoksa taktikte s olan adam otamatik playmakermı oluo

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent, Giresun

evet bu sayfa bende o gördüğün çubukların hepsi full ama sendeki de oturmuş sayılır aslında... neden başarısız olduğunu anlayamadım..alttaki special focus areas'dan attacking movemnt çalıştırabilirsin...hücum oyuncularının hızlı olması ve uzun şut özellikleri çok etkili oluyor belki bu tip bi eksikliğin olabilir...evet o taktikte "s" olan sağdaki orta saha otomatikman oyun kurucu oluyor..burda "midfield playmaker" olan oyuncuları oynatman daha faydalı olur...

birde boardroom-confidence kısmından squad harmony kısmına bak istersen burası düşük olursada takım içi huzursuzluk oluyor...

oyuncu tavsiyesi olarak medunjanin ve kermit erasmusa bakmanı öneririm hem oyun başında ucuzlar hemde bu taktikte ikisindende verim aldım ben

blanco die bi adam aldım ben medunjanin gelmedi cunku ama bilmiom lanusta oynuodu kadro uymu idare eder dio bide forvette griffiths var ama cok pozisyon harcıo

acaba antremandamı mıctım yav ama burdan aldım antreman paketinide alla alla

ufak duzenlemeler ve takımda biraz değişiklikle suan ligde liderim cok guzel oldu cok teşekkür ederim. denilsonu göbege cekince daha etkili oldu yav

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Tayfun Özkan'ı poacher olarak oynatıyorum Gol krallığında 2.ye fark atmış durumda 29 maçta 41 golü var Poacher bu taktikte daha başarılı oluyor bana göre bir deneyin derim.
    malatyAdana!

match pre deki training yeri lowdamı olursa daha ii? attack calıstırıom onuda lowa aldım ama daha mı mantıklı yoksa highmı olması daha mantıklı olur

taktiğin orjinalini kullanıyorum, fenerbahçedeyim
    muhtesem olmus. sezona 9/0 lık buca galibiyetiyle basladım
    5 maçta 27 gol attım
    şamp. liginde gule oynaya gruplara kaldım
    ama deplasmanda cluj la berabere kaldım evimde benficayı 3/2 le gectim
    takımada fazla bi takviye yapmadım
    forvette cardozo var sadece ön liberomda m. diarra
    saolun taktik için

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Henüz Fm2011'i pek oynayamadım. Ben taktikten ziyade sunumun, kaynak göstermen ve her mesaja özenle cevap yazmandan dolayı tebrik etmek istedim. Örnek bir paylaşım olmuş...
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent, Giresun

Quote Originally Posted by lyncher View Post
    match pre deki training yeri lowdamı olursa daha ii? attack calıstırıom onuda lowa aldım ama daha mı mantıklı yoksa highmı olması daha mantıklı olur
    sanırım workload kısmından bahsediyorsun..bende ortanın bir üstünde ayarlı

Quote Originally Posted by born_to_rock View Post
    taktiğin orjinalini kullanıyorum, fenerbahçedeyim
    muhtesem olmus. sezona 9/0 lık buca galibiyetiyle basladım
    5 maçta 27 gol attım
    şamp. liginde gule oynaya gruplara kaldım
    ama deplasmanda cluj la berabere kaldım evimde benficayı 3/2 le gectim
    takımada fazla bi takviye yapmadım
    forvette cardozo var sadece ön liberomda m. diarra
    saolun taktik için
    başarılı olmana sevindim, aldığın sonuçlardan 1-2 ss koyarsan güzel olur

Quote Originally Posted by Walter Sakana View Post
    Henüz Fm2011'i pek oynayamadım. Ben taktikten ziyade sunumun, kaynak göstermen ve her mesaja özenle cevap yazmandan dolayı tebrik etmek istedim. Örnek bir paylaşım olmuş...
    Teşekkürler...

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Hercules ile bir kariyer açıp denedim 1 sezon. Şansıma sanırım taktiği yapan adamda Hercules'te kullanmış. İlk sezon kadroya Afellay , Alderweireld ve Battaglia'yı kattım. Ligi 4. bitirdim İspanya kupasında 5. turda Real Madrid'e elendim. Kendi sahamda Real Madrid , Barcelona , Sevilla , Atletico Madrid gibi takımları yendim. Vasat bir forvet olan Portillo 31 maçta 22 gol attı ve gol krallığında 2. oldu. Sağ açığım kiko 4 gol 16 asist sol açığım Nelson Valdez 9 gol 15 asist yaptı. Mc pozisyonunda Tiago Gomes 11 gol 12 asist yaptı.

Nesil
    2008
    Yer
    Mersin

Quote Originally Posted by Addolorato View Post
    Hercules ile bir kariyer açıp denedim 1 sezon. Şansıma sanırım taktiği yapan adamda Hercules'te kullanmış. İlk sezon kadroya Afellay , Alderweireld ve Battaglia'yı kattım. Ligi 4. bitirdim İspanya kupasında 5. turda Real Madrid'e elendim. Kendi sahamda Real Madrid , Barcelona , Sevilla , Atletico Madrid gibi takımları yendim. Vasat bir forvet olan Portillo 31 maçta 22 gol attı ve gol krallığında 2. oldu. Sağ açığım kiko 4 gol 16 asist sol açığım Nelson Valdez 9 gol 15 asist yaptı. Mc pozisyonunda Tiago Gomes 11 gol 12 asist yaptı.
    Hangisini denedin 1 mi 2 mi 3 mü ?

Nesil
    2006
    Yer
    Ýzmir

alderwireld i bende almak istiyorum nası oynuyo?

taktigin orjinalini kullandım burnleyde tam anlamıyla 10numara bi taktik cok ii

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by grkm33 View Post
    Hangisini denedin 1 mi 2 mi 3 mü ?
    İlk versiyonu denedim.
    Quote Originally Posted by Ulgio View Post
    alderwireld i bende almak istiyorum nası oynuyo?
    Gayet iyi oynuyor zaten passing özelliği 17 geriden çok iyi oyun kuruyor.

Fenerbahçede yarım sezondur kullanıyorum avrupada ve ligde hiç yenilgi almadım daha.

Evet taktiği denedim gerçekten güzel ama aynen bu taktiği deneyince gol atıyorum ama bir baktım ofsayt.Tesadüfmüydü bilmiyorum

olay budur teşekkürler ilK sene sonuclar olağanüstü ve şampiyonlar ligi şampiyonluğu

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Oha başarıyla bak ilk sene bide waow

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Lille'le ilk sezon şampiyon oldum.Güzel taktik.Yapanların emeğine sağlık.

Quote Originally Posted by RasAnt View Post
    Oha başarıyla bak ilk sene bide waow
    Eren derdiyok un ilk onbirde olduguna bakma niang sakattı 36 golle gol kralı oldu. Ama 2. sezon eren derdiyok daha iyi 3 macta 8 golu var .Orta sahaya bi kac takviyeyle işi götürdüm .

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Quote Originally Posted by kasım akdemir View Post
    Lille'le ilk sezon şampiyon oldum.Güzel taktik.Yapanların emeğine sağlık.
    Arkadaşlar bi yardım edin bana.Lille ile şampiyon oldum fakat 2 nci sezon herşey tersine döndü taktik ayın antreman programı aynı bazı mevkilere oynayan futbolculardan daha iyi olan topçuları transfer ettim fakat sezonun ortasındayım orta sıralardan kurtulamıyorum zor gol atığ kolay gol yemeye başladım.Defans hattım geçen sezonla aynı hiç değiştirmedim orda sahada oyun kurucu olarak arjentinli Conca yı aldım sağ açıkta gervinho yu satıp menez'i aldım forvettede Frau nun yerinde aquafresca var hepside kaliteli topcular.Ne yapmam gerekir sizce?Bir türlü toparlıyamıyorum.İşin ilginç yanı porto yu yendim chelsea ile deplasmanda berabere kaldım.Sturm grazı yenemedim her iki maçtada birini kaybetmek suretiyle neden böle oldu anlamıyorum.Fikirlerinizi bekliyorum.Taktiğin orjinal halini kullanıyorum ayrıca.Ve bütün uyumluluklar full.

aquafresca
    hazard menez

cabaye conca

mavuba

digne alderveireld rami feira

leandru

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by kasım akdemir View Post
    Arkadaşlar bi yardım edin bana.Lille ile şampiyon oldum fakat 2 nci sezon herşey tersine döndü taktik ayın antreman programı aynı bazı mevkilere oynayan futbolculardan daha iyi olan topçuları transfer ettim fakat sezonun ortasındayım orta sıralardan kurtulamıyorum zor gol atığ kolay gol yemeye başladım.Defans hattım geçen sezonla aynı hiç değiştirmedim orda sahada oyun kurucu olarak arjentinli Conca yı aldım sağ açıkta gervinho yu satıp menez'i aldım forvettede Frau nun yerinde aquafresca var hepside kaliteli topcular.Ne yapmam gerekir sizce?Bir türlü toparlıyamıyorum.İşin ilginç yanı porto yu yendim chelsea ile deplasmanda berabere kaldım.Sturm grazı yenemedim her iki maçtada birini kaybetmek suretiyle neden böle oldu anlamıyorum.Fikirlerinizi bekliyorum.Taktiğin orjinal halini kullanıyorum ayrıca.Ve bütün uyumluluklar full.

aquafresca
    hazard menez

cabaye conca

mavuba

digne alderveireld rami feira

leandru

taktıgı degıstırmeyı dene bence neden dersen bellı bır zamandan sonra rakıpler senı cozuyor bıde orjınalını nerden buldunuz ben onu sorayım bı dedım buradakı lınkten mı aldınız yoksa baska bır yerden mı

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Buradaki linkte vardı orjinal olan.Taktiği değiştirdim aslında 3ncü taktiğim olan 4 3 3 kullanıyorum fakat çokta işe yaradığını söyleyemem.

burada verilen 4 1 1 3 1 galatasaray taktiğini kullanıyorum uzun süreden dün fener deplasmanında 2-0 geri düştüm ve ilk yarı sonunda devre arası konuşmada bu maçı alabilirsiniz dedikten sonra bu taktiğe geçtim ve maçı 3-2 aldım. Şaşırtıcı

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Türkiye liginde etkili bir taktik rahatlıkla şampiyon olursunuz avrupada gruptan çıkamadım orası ayrı,bakalım bu sene yeni transferle çıkarım avrupada gruptan şu forvetı poacher yapsak nasıl olur acaba deneyen varmı Niangın son senesı artık 2 senden fazla oynayamaz yerini kimi alsam deep-lying devam mı etmeliyim taktiğin şablonunu bozmayıp yoksa poacher mı almalıyım

Quote Originally Posted by RasAnt View Post
    Türkiye liginde etkili bir taktik rahatlıkla şampiyon olursunuz avrupada gruptan çıkamadım orası ayrı,bakalım bu sene yeni transferle çıkarım avrupada gruptan şu forvetı poacher yapsak nasıl olur acaba deneyen varmı Niangın son senesı artık 2 senden fazla oynayamaz yerini kimi alsam deep-lying devam mı etmeliyim taktiğin şablonunu bozmayıp yoksa poacher mı almalıyım
    bi üstteki mesajımdaki taktikte baros'u poacher yani fırsatçı golcü olarak işaretlemiştim. baros tarzı bi oyuncu alabilrsen şablonu bozmakta sıkıntı olduğunu görmedim.

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent, Giresun

Bendede bi ara bilgisayar taktiği çözmüştü...sonra 1-2 maç taktiği değiştirip sonra tekrar eskiye döndüm düzeldi

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri