Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 88 sonuç

Konu: Koflok's Goals Galore 2011

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent, Giresun

Arrow Koflok's Goals Galore 2011

Koflok's Goals Galore 2011

Merhaba arkadaşlar sizlerle kendi kullandığım taktiği paylaşmak istiyorum. Yabancı bir forum sitesinden "koflok" nickli arkadaşın yapmış olduğu bu taktikte dizilişimiz 4-3-3 ün farklı bir formasyonu olan 4-1-2-2-1

Not: Taktiğin yayınlanması için "koflok" tan izin alınmıştır...

Bunlarda kendi oyunumdan:

B
    en taktikte ufak değişiklikler yaparak daha iyi verim aldım:

1- Kaleciyi Goalkeeper/Defend olarak değiştirdim

2-
    Oyun kurucu olan MCR pozisyonunda aşşağıdaki değişikliği yaptım

Full backs :
    Özellikler: Acceleration, Pace, Work Rate, Marking, Tackling, Crossing

Right Central Defender :
    Özellikler: Jumping, Heading, Strength, Positioning

Left Central Defender :
    Özellikler: Marking, Tackling, Acceleration, Anticipation

Anchor Man :
    Özellikler: Tackling, Work Rate, Stamina, Marking, Anticipation

Right Central Midfielder;
    Özellikler: Creativity, Passing, Decision, Technique, Dribbling

Left Central Midfielder;
    Özellikler: Dribbling, Creativity, Passing, Decision, Finishing

Inside Forwards :
    Özellikler: Dribbling, Agility, Flair, Acceleration, Pace, Off the Ball, Passing, Decision, Finishing, Long Shot

Deep lying Striker :
    Özellikler: Finishing, Agility, Dribbling, Acceleration and Pace, Anticipation, Composure, Off the Ball, Balance

Ben taktiğin ilk versiyonunu kullanıyorum yapımcı arkadaş yeni bir versiyon daha çıkarmış henüz onu denemedim bu yüzden ben ikisinin linkinide vereyim

Linkler
    İlk versiyon : TIKLA (Benim kullandığım versiyon)
    İkinci versiyon: TIKLA (yapımcı arkadaşın isteği üzerine link bu şekilde verilmiştir...)

Sizlerde görüşlerinizi bildiririrseniz taktiğin gelişimi açısından yararlı olabilir. Bol FM' li günler....

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Çok ilginç bi taktik yahu bu.Kullanmadım sadece taktiğin dizilişe vs.bakarak söylüyorum.2 tane attack görevinde oyuncu var ama 83 gol buna rağmen harika bi olay.Yeri geliyo bazı taktiklerimde 4 hatta 5 attack görevli oyuncu ile bu kadar iyi istatistik yakalayamıyorum.Tebrik etmek gerek

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent, Giresun

Kanatlar inside forward olarak oynadığı için özellikle hilbert skora çok katkıda bulunuyor

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Aldığım sonuçlar

8 Maç , 1 Beraberlik , 7 Galibiyet , 0 Mağlubiyet
    malatyAdana!

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent, Giresun

Quote Originally Posted by Papi44 View Post
    Aldığım sonuçlar

8 Maç , 1 Beraberlik , 7 Galibiyet , 0 Mağlubiyet
    tebrikler işe yaradığına sevindim ...hangi versiyonla oynadınız acaba?

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Birinci Versiyon .
    malatyAdana!

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Yakında Dave Hough gerekli testleri bitirip yayınlayacak bu yılın en bomba taktiğini. O zaman koflok'a gerek kalmaz zaten

Quote Originally Posted by Ahmet Göktaş View Post
    Yakında Dave Hough gerekli testleri bitirip yayınlayacak bu yılın en bomba taktiğini. O zaman koflok'a gerek kalmaz zaten
    diziliş nasıl olucak acaba?

Quote Originally Posted by Blackstorm87 View Post
    Koflok's Goals Galore 2011

Merhaba arkadaşlar sizlerle kendi kullandığım taktiği paylaşmak istiyorum. Yabancı bir forum sitesinden "koflok" nickli arkadaşın yapmış olduğu bu taktikte dizilişimiz 4-3-3 ün farklı bir formasyonu olan 4-1-2-2-1

Not: Taktiğin yayınlanması için "koflok" tan izin alınmıştır...

Bunlarda kendi oyunumdan:

Ben taktikte ufak değişiklikler yaparak daha iyi verim aldım:

1- Kaleciyi Goalkeeper/Defend olarak değiştirdim

2- Oyun kurucu olan MCR pozisyonunda aşşağıdaki değişikliği yaptım

Full backs :

Özellikler: Acceleration, Pace, Work Rate, Marking, Tackling, Crossing

Right Central Defender :

Özellikler: Jumping, Heading, Strength, Positioning

Left Central Defender :

Özellikler: Marking, Tackling, Acceleration, Anticipation

Anchor Man :

Özellikler: Tackling, Work Rate, Stamina, Marking, Anticipation

Right Central Midfielder;

Özellikler: Creativity, Passing, Decision, Technique, Dribbling

Left Central Midfielder;

Özellikler: Dribbling, Creativity, Passing, Decision, Finishing

Inside Forwards :

Özellikler: Dribbling, Agility, Flair, Acceleration, Pace, Off the Ball, Passing, Decision, Finishing, Long Shot

Deep lying Striker :

Özellikler: Finishing, Agility, Dribbling, Acceleration and Pace, Anticipation, Composure, Off the Ball, Balance

Ben taktiğin ilk versiyonunu kullanıyorum yapımcı arkadaş yeni bir versiyon daha çıkarmış henüz onu denemedim bu yüzden ben ikisinin linkinide vereyim

Linkler

İlk versiyon : TIKLA (Benim kullandığım versiyon)

İkinci versiyon: TIKLA (yapımcı arkadaşın isteği üzerine link bu şekilde verilmiştir...)

Sizlerde görüşlerinizi bildiririrseniz taktiğin gelişimi açısından yararlı olabilir. Bol FM' li günler....

acaba ortasahanın solunda teko modise'yimi yoksa milan badelj'imi oynatayım.ikiside takımımda ve karar veremedim...

Bu senenin en iyi taktiği (şuana kadar). Asıl yayınlandığı yerdeki yorumları okudum; inanılmaz sonuçlar alınmış. Ayrıca ufak bi korner bug'ı gibi bişey var içinde sağ dc oyuncunuzun 20+ gol atması muhtemel.

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Evet,Evren Kürkçü 1 Maçta 5 Gol Attı kornerden
    malatyAdana!

Sadece forvet oyuncum olan Vaclav Kadlec'i Poacher olarak oynatıyorum.Diğerleri full aynı.Bakalım umarım işe yarar.SSleri yollayacağım.

galatasaray ligde yokmu ?

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Sampiyonlar Liginde Nereye Kadar Gelebildin ?

ezios birincisi poacher daha çok defansif taktikler için yapılır. poacher oyuncusu bencildir pas vermeden skora gitmeyi amaçlar yetenekli bir poacher ve oyun kurucu ile defansif bir takım oluşturabilirsin. ama bu taktiğe en iyi giden st deep lying ya da complete forward'dır. bu arada 2 inside forward olmamış birini winger yapman daha mantıklı.

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent, Giresun

Quote Originally Posted by celilsong View Post
    acaba ortasahanın solunda teko modise'yimi yoksa milan badelj'imi oynatayım.ikiside takımımda ve karar veremedim...
    sağ taraf oyun kurucu olduğu için kreatif özellikleri yüksek olanı bu tarafta oynatman daha faydalı olur diğerini de solda oynatırsın

Quote Originally Posted by juricevic View Post
    Bu senenin en iyi taktiği (şuana kadar). Asıl yayınlandığı yerdeki yorumları okudum; inanılmaz sonuçlar alınmış. Ayrıca ufak bi korner bug'ı gibi bişey var içinde sağ dc oyuncunuzun 20+ gol atması muhtemel.
    evet bendede fazio baya gol atıyor kornerlerden

Quote Originally Posted by kerm41 View Post
    galatasaray ligde yokmu ?

Quote Originally Posted by attirson View Post
    Sampiyonlar Liginde Nereye Kadar Gelebildin ?
    şampiyonlar liginde oynayamadım maalesef geçen sene ikinci olduğum için ön eleme oynadım ve kaybettim(real madrid ile) ama uefa 'da çeyrek finalde lazio'ya elendim...

Quote Originally Posted by rainmakerr View Post
    ezios birincisi poacher daha çok defansif taktikler için yapılır. poacher oyuncusu bencildir pas vermeden skora gitmeyi amaçlar yetenekli bir poacher ve oyun kurucu ile defansif bir takım oluşturabilirsin. ama bu taktiğe en iyi giden st deep lying ya da complete forward'dır. bu arada 2 inside forward olmamış birini winger yapman daha mantıklı.
    şuana kadar hep tek poacher olarak oynattım.güzel gidiyoruz.ama sistemi değiştirmem gerek.niang ve kadlec bir arada oynaması lazım daha çok gol için.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Bu taktikte verim almak için kesinlikle sağlam bir hücum hattı olması gerek. Arkadaşın dediği gibi 2 inside forward çok gereksiz, birinin winger olması lazım.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

inside forvard geçen sene çok yararlıydı ama şu ana kadarki izlenimlerimden şunu söyleyebilirim ,winger kesinlikle çok daha etkili oynuyor bu sene
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent, Giresun

Bunlarda Quaresma ve Hilbert' in inside forward olarak istatistikleri;

Nesil
    2006
    Yer
    kediye kafa attığım yerde

Galatasraayda deniyorum

Kolay rakipler karşısında iyi fakat ayağa pas ile ofansif oynamak pas yüzdesini düşürüyor
    bütçe olmadığı için transfer yapamadım oyun kurucuya misyi koydum yanına cana'yı

nannarın dediği gibi kewelı gizli forvet ardayıda kanat/atak yaptım daha çok verim vermeye başladı forvet şuan tam uyum oturmadı hep hazırlık maçı yaptırıyorum bkaalım denicem
    sonuçları paylaşıcam

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Bu taktik ile (tabii bazı değişiklikler yaptım) Napoli'yle 10 maçta da yenilmedim (4'ü hazırlık maçıydı). Daha sonra üst üste 3-4 defa beraberlik aldım derken mağlubiyetler başladı ve galibiyet almam çok daha zorlaştı. Hadi en başlarda 3-4 maçta verim alamasam anlayacağım, takıma oturmadı diyeceğim de 10 maçtan sonraki düşüş beni şaşırttı. Anlamadım bir tuhaflık var ama ne?..

Nesil
    2006
    Yer

çok yönlü oyun kurucu var

mesela italyada elinde pastore olsaydı daha iy isonuçlar alabilirdin

oyuncuya göre kur taktiği bence

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Bu taktikle 34 maçta 27 galibiyet,3 beraberlik,4 yenilgi aldım ve maç başına EN AZ 3 Gol atıyorum .
    malatyAdana!

Nesil
    2006
    Yer

bende tkaım oturtamadı bi türlü taktiği transfer yapmadım oyuncular uyuşmuyor

bakalım ilk sezon sonu ne yapıcam

bu taktik ile dortmundla şampiyon oldum. taktiğin deplasman perforrmansı cok iyi ama evindeki maçlarda aynı şeyi söylemek zor. 2-3 maç kendi evimde yenildim ama deplasmanda cok iyi bir taktik.

beğendim, güzel paylaşım.

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent, Giresun

Arkadaşlar taktiği kullananlar kendi sonuçlarını yayınlayabilirlerse diğerleri içinde faydalı olabilir...

oyun kurucu olarak kimi önerirsiniz ben badelji denicem ama burnley le oynuorm

arkadaslar bişey danıscam size ben bu taktigi kullanıorm tum versiyonlarını denedim hazırlık maclarında 5-6 tane atıorm ama lig basladıgında hep kaybediorm yada berabere kalıorm kötu gecior lig hazırlık macı performansını alamıorm nerde yanlıs yapıorm afcaba yada takımın lig maclarına bu sekilde alısmasımı lazım burnleyde kullanıorm bu halini acıkcası 3 mactada galibiyet alamadım lig kupasındada berabere kaldım abzurt bi takımla ama kadromda ii cozemedim destek olurmusunuz acaba sıkıntı nedir. orta sagın sagında blancoyu oynatıom oyunkurucu olarak soldada cainey die bi eleman aldım o var sol acıkta denilson var sagda eagles forvette griffiths var hucum hattımda ii ama anlamadım sıkntı ne full atagım gol gelmior tek atakta atıolar delircem

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri