Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 88 arası toplam 88 sonuç

Konu: Koflok's Goals Galore 2011

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Defans çizgisi çok geride olmus o yüzden mi çok pozisyon yiorm acaba ? ama maç kaybetmiyorm ilginçtir pozisyon çok verıyorm ama maçı kazanıyorm ben pozisyon üstüne pozisyon yapmak istiorm ya

Taktiğim 4-2-4 ama maçı farklı skorla önde götürdüğüm ya da topu ayağımda tutmakta zorlandığım maçlarda central midfielder (attack)- ball winning midfielder(defend)-box to box midfielder(support)' a dönüyorum ve hem daha az açık veriyorum geride hem pozisyon bulmak zorlaşmıyor.Eğer stamina - work rate - tackling - marking özellikleri yüksek orta sahalarınız varsa mutlaka deneyiniz, bu açıdan Koflok' un taktiği faydalı.

Quote Originally Posted by lyncher View Post
    match pre deki training yeri lowdamı olursa daha ii? attack calıstırıom onuda lowa aldım ama daha mı mantıklı yoksa highmı olması daha mantıklı olur
    Takım taktiğe alışıncaya, tüm özellikler fluid oluncaya dek belli bir seviyede team blend çalıştırırsanız mutlaka faydasını görürsünüz.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

ben oyun başından beri bu taktiği kullanıyorum.ama bu sezon takımım güç bela yeniyor ya da deplasmanda doğru düzgün kazanamıyor.fb ile oynuyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

birde bu taktiğin yeni versiyonu çıktı mı acaba?

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent, Giresun

Quote Originally Posted by shadowrefree View Post
    birde bu taktiğin yeni versiyonu çıktı mı acaba?
    ilk mesajdaki ikinci linke tıklayarak son versiyonu indirebilirsin (v4 beta)...

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Şu deli gibi gol attıran ünlü taktik değil mi bu?
    Hile gibi oldu artık, kullanmıyor insanlar.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Şu deli gibi gol attıran ünlü taktik değil mi bu?
    Hile gibi oldu artık, kullanmıyor insanlar.
    Versiyondan mıdır nedir, biz hiç gol atamıyoruz ama...

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Son yamada işlemiyor bu taktik boşuna zaman harcamayın

ben son yamanın beta sını kullanıyorum gayet güzel Es-Es'de 7 maçta sadece tek mağlubiyet aldım.

Nesil
    2010
    Yer
    ankara

hercules taktiği diye bir taktik indirdim.fenerbahçe ile 91 puanla namalup şampiyon oldum türkiye kupasını aldım ve uefada finalde manu'ya 2-1 kaybettim.kariyerimdeki şuan ilk ve tek yenilgi manu yenilgisi ama bu kadar çok başarı gelince oyunun zevki azaldı ve yeni kariyere başlıyacağım gençler birliğinde.inanmayanlara ss atabilirim msn den...

12. Default

takitik gerçekten çok güzel fakat nedense zayıf takımlara karşı pek oynamıyor takım daha çok güçlü takımlara karşı gerçekten başarılı

güçlü takımlara karşı yapılan deplasman maçlarında bu taktiği geri kalan tüm maçlar için 4-2-4 formasyonunu kullanmanızı tavsiye ederim..

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent, Giresun

Arkadaşlar taktiğin v5' i çıkmıştır...ilk mesajdaki ikinci versiyon yazan linkten indirebilirsiniz !!!

taktiği ingiltere premier ligde evertonda kullandım.11.1.1 de.. Tek kelimeyle müthiş bir taktik... oyunun yönünü kolay değiştiren, geride iyi kapanan.. Rakibe basan , kaptığı toplarla hızlı hucumlar yapan ve çok atan az yiyen bir hüviyete büründü takım.. Sadece satroforun rolünde değişiklik yaptım .. lukaku var complate forwad a daha uygundu o kadar..

bence başarısız bi taktik

ben wingback leri normal sag sol bek yaptim diger seyler ayni. gol mol kolay atamiyorum ama cok iyi savunma yapiyor takim genelde berabere kalip en fazla 2 gol yiyorum.

takimim belcika liginde lierse

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

ben indiremiyorum son versiyonu biri lütfen upload edebilir mi?

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

son versiyonu bir hayırsever lütfen upload etsim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bence yılın taktiği.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Cidden harika bir taktik herkese öneririm her takımda işe yarıyor özellikler Türkiye liginde.

Middlesborough takımında deniyorum. İlk 3 hazırlık maçımda galibiyet aldım 3.maçta Chelsea'yı 1.0 yendik. Sağ bek Justin Hoyte full ilerde , güzel taktik.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

11.3 içinde verimlimi taktik ben takımıma bi türlü bi taktik oturtamadım

şuana kadar gordugum en iyi taktik 11.3 de süper işliyo 2. versiyonu 1.sini kulanmak nasip olmadı :=)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Rules View Post
    şuana kadar gordugum en iyi taktik 11.3 de süper işliyo 2. versiyonu 1.sini kulanmak nasip olmadı :=)

umarım dediğin gibi işler cnkü hangi taktiği denediysem bi türlü takıma oturtamadım hep ilk 7-8 maç başarı var sonrasında hezimet özellikle büyük maçlarda

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Çok iyi bir taktik

taktikte hangi oyuncular olmalı. mesela ben şu an Trabzonspor'da sezon sonuna kadar bunu kullanacağım. forvete Burak mı, Henrique mi, Vittek mi gider?

forvetinin hızlı olması gerekiyor iyi top sürmesi de lazım ayrıca çünkü forvet oyuncun topu geriden kendisi alıp hücum hattına taşıyor ben fenerbahçe de denemiştim forvetim hulk'tu 3 sene sonra almadığım kupa kalmayınca sıkılıp başka kariyer açmıştım
    bazıları poacher deneyin diyor bence bu hali daha iyi

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri