Anket Sonuçlarını Görüntüle: Oyuncudan nasıl bir performans aldınız?(Lütfen oynattıysanız oy kullanınız)

Voters
11. You may not vote on this poll
  • Mükemmel

1 9.09%
  • İyi

4 36.36%
  • Vasat

1 9.09%
  • Hayal kırıklığı

5 45.45%
1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Juan Iturbe | Aml-Amr | 17

Default Juan Iturbe | Aml-Amr | 17

Adı Soyadı : Juan İturbe

Kulüp : Cerro Pertone (Quilmes kiralık)

Pozisyonu : AML-R
    Satış Fiyatı: 900 k - 1 milyon Euro

Quilmes'te kiralık olduğu için bir sene sonra geliyor ama değeri çok ucuz 900 k - 1 milyon arası alınabilir. Zihinsel ve Fiziksel olarak çok fazla iyi değil ama yaşı genç olduğu için gelişmeye müsait bir oyuncu .Medium Database ve Arjantindeki oyuncuları açarsanız göürlecektir

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir-Ordu

bu adamı geliştirebilen var mı

kafayı yedirtti bana hem gelişmedi hem de antremana katılmamalar fln yazık oldu verdiğim paraya

bende taransfer ettim gercektende gelismeye musait bi oyuncu iyi bir antrreman programi ile

5 para etmez 750k ya aldım. arda ve albin gibi kanat oyuncularım varken sakatlık durumunda takımda sürekli olarak da oynattım. idmana katılmamalar , ligi küçümsemeler , suçu kendinde değil menajer de aramalar filan usandım resmen.. 2.5m euro ya sattım bayern munihe. barca'dan sergio araujo'yu aldım 500k ya. rahatladım resmen. bi iturbe bide medına bu iki karaktersiz den mümkün oldugunca kacınmak lazım.

ben aldım 24 yaşındaydı gerçektende çok iyi bir oyuncu

Arkadaşlara katılıyorum eskişehirsporu yönetirken takımıma kattım vasattan kötüydü sürekli forma vermeme rağmen ratingi 7 yi görmedi antremanlardada gelişim göstermedi bence şişirilmiş bir oyuncu.

O zaman bu oyuncudan FM'de yararlanalımayacak çünkü 2012'de Porto'da olacak arkadaş

Quote Originally Posted by phose View Post
    O zaman bu oyuncudan FM'de yararlanalımayacak çünkü 2012'de Porto'da olacak arkadaş
    Yararlanılmıyordu zaten

Mesaj Yetkileri