1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Genie scout yerine hangi programı kullanabiliriz?

Nesil
    2007
    Yer
    Bandırma

Question Genie scout yerine hangi programı kullanabiliriz?

Genie scout yerine hangi programdan oyuncunun yetenegini ve potansiyelini görebiliriz ?

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

genie scout çıkacak yakında ama ben şimdilik fmrte programını önerebilirim. oyuncuların pa ve ca'larını görebilirsiniz.

http://forum.turksportal.net/vb/show...08&postcount=1

Nesil
    2007
    Yer
    Bandırma

onu gördüm ama fm 10 da bir arkadaş bana oyun içinde pa ve ca görmeye yarıyacak bir eklenti vermisti.

Yani oyun içersinde moral, kondisyon , ca ve pa görebiliyordum. ismini hatırlayamadım.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

FMasistant programı olabilir mi?

Nesil
    2007
    Yer
    Bandırma

Hidden attribute viewer oldugunu hatırladım. fm 2011 son patche göre var mıdır ki acaba ?

Quote Originally Posted by goosfraba View Post
    genie scout çıkacak yakında ama ben şimdilik fmrte programını önerebilirim. oyuncuların pa ve ca'larını görebilirsiniz.

evet frmte kullanılabilir ama genie scout kadar iyi değil.bu arada hala genie scout'tan ses yok değil mi?

Nesil
    2007
    Yer
    Bandırma

Question

Quote Originally Posted by goosfraba View Post

o programı kurmam için net 4.0 kurmam gerek. O da kurarken hata veriyor. Googledan baktım pek birşey bulamadım.0X800C0005 kurulum hatası.

Transfer yapıcam hangi oyuncum ne kadar gelişti ve çevrede gelişen oyuncu var mı ona bakmalıyım.

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

oyun içinde bir kaç iyi scout işe almak bütün sorunlarını çözecektir

FMRTE'de ayrıca arama bölümüde var. Genie Scout ile hemen hemen aynı işlevi görüyor. Genie çıkana kadar onu kullanabilirsin. Ama Net 4,0 gerekli

ben şahsen yıllardır genie scout veya benzeri programlar kullanmıyorum çünkü o zaman editörden hile yapmaktan bir fark kalmaz oyunun zevki kaybetsek bile yanlış transferler yapsak bile böyle daha çok tadı çıkıyor,daha gerçekçi oluyor...

Quote Originally Posted by cris king View Post
    ben şahsen yıllardır genie scout veya benzeri programlar kullanmıyorum çünkü o zaman editörden hile yapmaktan bir fark kalmaz oyunun zevki kaybetsek bile yanlış transferler yapsak bile böyle daha çok tadı çıkıyor,daha gerçekçi oluyor...
    Çok merak ediyorum bu ve buna benzer konular açıldığında neden böyle birşey yazma gereği duyulur. Bu tür konuların hepsinde böyle yorumlar mutlaka var

Quote Originally Posted by 33avci33 View Post
    Çok merak ediyorum bu ve buna benzer konular açıldığında neden böyle birşey yazma gereği duyulur. Bu tür konuların hepsinde böyle yorumlar mutlaka var
    ama durum bu kardeş aklın yolu bir...

Mesaj Yetkileri