1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Sinan Bolat Problemi

Default Sinan Bolat Problemi

Arkadaşlar bir tek benim oyunumda mı oluyor emin değilim.Ama Sinan Bolat'a CFR Cluj takım 1.9 milyon avroluk teklifi kabul edilirken benim 1.9 milyonluk teklifim kabul edilmiyor.Bunun mantığı nerededir acaba?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Başıma geliyor..

Sinan Bolat'ı 5m pounda almak zorunda kaldım
    Last edited by Lim10 : 19.Kasım.2010 at 03:39 Reason: üsluba dikkat
    Sentugo.

Banada oluyor böyle şeyler Juve Giovinco'yu önerdi bana 4.8 Milyon $ a tamam dedim ama kabul etmedi aynı paraya Mallorca'ya verdiler.Madem vermiyecen oyuncuyu ne diye öneriyorsun

çok oluyo bu tarz transferler, inanılmaz sinir bozucu

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Teklife cevap verme süresini belirsiz yaparsanız kabul edilir diye biliyorum ben.

Quote Originally Posted by celilsong View Post
    Arkadaşlar bir tek benim oyunumda mı oluyor emin değilim.Ama Sinan Bolat'a CFR Cluj takım 1.9 milyon avroluk teklifi kabul edilirken benim 1.9 milyonluk teklifim kabul edilmiyor.Bunun mantığı nerededir acaba?
    Sinan'da ki bu Cluj aşkı nedir anlamıyorum şimdiye kadar 3-4 kere oyun açtım ve Sinan hepsinde Cluj'a transfer oluyordu. Bir kere erken davranayım dedim teklifim kabul edilmedi yine Cluj'a gitti

Nesil
    2009
    Yer
    kastamonu

Quote Originally Posted by playeray View Post
    Teklife cevap verme süresini belirsiz yaparsanız kabul edilir diye biliyorum ben.
    aynen öyle kardeş cevabı vermişsin

Quote Originally Posted by playeray View Post
    o ayarı nasıl yapıyoruz?

9. Default

Size önerilen oyuncuya transfer teklifini aylık taksit olarak yapıyorsanız teklif kabul edilmez.

bir dahaki satıştan alınan gelir de ekliyor olabilir cluj. bunu transfer ücretinin yanında yıldız (*) işaretiyle farkedebilirsiniz.

Quote Originally Posted by sentugo View Post
    Başıma geliyor..

Sinan Bolat'ı 5m pounda almak zorunda kaldım
    sinan bolat ve atila turan'da başıma geldi bu çok para talebi bende vazgeçip yarım sezon bekledim kuzu gibi ucuza sattılar ikisinide. Nedense oyunun başında bazı klüpler abartılı davranıyorlar.

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

3.6 milyon euro civarında bir paraya 48 ay taksitli herhangi bir pay hakkı olmadan almışlığım vardır kendisini...
    daha altına hiç alamadım...

Mesaj Yetkileri